Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

Nostomi - Profil | Út 5.10.2010 22:14:04

Walleye - altered ... pěkná práce

    Nj.sladkay - Profil | Út 5.10.2010 22:05:20

    Walleye - altered ... >> tak do toho :))

      NTOMMY CATFISH - Profil | Út 5.10.2010 12:39:19

      eXecutor >> jaaj dobre vedieť dikes a aku si chytil najväčšiu ?

        NeXecutor - Profil | Po 4.10.2010 13:17:50

        TOMMY CATFISH >> jasne tam im je jedno aka farba hlavne nech to ma poriadny pohyb

          NTOMMY CATFISH - Profil | Po 4.10.2010 13:08:32

          eXecutor >> to som rad :) ja som sa asi zamiloval do výroby sliderov zajtra dam foto. A ake farby približne ? Môže byť taký ostriež ?

            NeXecutor - Profil | Po 4.10.2010 13:00:17

            TOMMY CATFISH >> ale najlepsie mi idu slidery a povrchove nastrahy

              NTOMMY CATFISH - Profil | Po 4.10.2010 12:54:39

              eXecutor >> jasne chapem ťa :)

                NeXecutor - Profil | Po 4.10.2010 12:14:02

                TOMMY CATFISH >> vsetko je dobre pokial ich tam vystihnes lovit jak dive ...

                  NTOMMY CATFISH - Profil | Po 4.10.2010 12:02:23

                  eXecutor >> čaves nevieš mi poradiť že čo je dobré na Domaši na šťuky ?

                    NPoacher - Profil | Čt 30.9.2010 21:02:37

                    Marek_R >> anthrax - 30.9.2010 18:11:31 >> Díky akorát to nemůžu otestovat:(

                      NeXecutor - Profil | Čt 30.9.2010 20:18:28

                      cannibal78 >> ty si blazon :D

                        Nanthrax - Profil | Čt 30.9.2010 18:11:31

                        Poacher >> Perfektná práca,klobúk dole.Za 1.

                          NPoacher - Profil | Čt 30.9.2010 16:52:57

                          Hotové testery. 7cm

                          Kmitají jak hajzli akorát ten bezlopatkáč je novy pokus. To asi bude fiasko, jako moje slidery. Šetřím olovem a teď jim asi budu řezat lopatky, ale bude to pecka;)

                            Ncannibal78 - Profil | Čt 30.9.2010 12:34:45

                            swimbait

                              Ncannibal78 - Profil | Čt 30.9.2010 12:27:52

                              eXecutor >> ondava

                                Ncannibal78 - Profil | Čt 30.9.2010 12:26:17

                                eXecutor >> vsetko ondava na domasu nemam casu..a este 2kg jalec swimbait

                                  NTOMMY CATFISH - Profil | Čt 30.9.2010 10:39:08

                                  eXecutor >> pekne bolene mas z Ondavy aký bol najväčší ?

                                    NTOMMY CATFISH - Profil | Čt 30.9.2010 9:38:10

                                    eXecutor >> a takí tvrdý prút a pôjde to

                                      Nfbsa - Profil | Čt 30.9.2010 1:06:55

                                      eXecutor >> nádherná štika. klobouk dolu