Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

eXecutor - Profil | St 29.9.2010 14:42:51

cannibal78 >>neco som pochytal ale nic moc bol so mv CZ cez prazdniny .. a idem naspet o dva tyzdne

    eXecutor - Profil | St 29.9.2010 14:41:36

    cannibal78 >> si ho len tak vyvazoval ze ? :DD hh

      cannibal78 - Profil | St 29.9.2010 14:41:10

      eXecutor >> jeden pracovny:)

        eXecutor - Profil | St 29.9.2010 14:40:05

        cannibal78 >> ach jeee jozko .. ma neseeer :D ja akurat idem zachvilku na domasu poskusat bolene tak uvidime .. a mi nepovedz ze tieto su z ondavy ?

          cannibal78 - Profil | St 29.9.2010 14:37:37

          eXecutor >> cus zijes?chytas?ja mam novy vytvor...a chyta jak svina:)8cm swimbait:)

            eXecutor - Profil | St 29.9.2010 14:13:22

            pisces >> v polovnictve rybarstve to bude hej ?? no tak to si pozriem .. a ake velke bolene sli ?

            inak pis SZ tu to nepatri taka debata .. dik

              pisces - Profil | St 29.9.2010 14:09:28

              eXecutor >> z pravej strany po prude je zvazova voda a z lavej miestna Na zvazovej sme boli 5 rybari, na druhej strane plno domorodcov. Isli sme na noc na dravce, nevedeli sme do coho ideme. A nikto si nepribalil ziadnu privlacovu udicu!!! Nakoniec som na teleskopku vytiahol par bolenov a jalcov tmavych. Bude o tom clanok v PaR buduci mesiac. Super prostredie.

                eXecutor - Profil | St 29.9.2010 14:06:13

                pisces >> a pochytal si nejake ?? alebo sa tam nesmie chytat ??

                  pisces - Profil | St 29.9.2010 14:03:56

                  eXecutor >> dobra praca. Pre mna trochu extrem, ale chod a vzhlad super. Inak tento rok som bol na ryby pri Vojanoch - tie loviace bolene to bolo nieco... Zavidim...

                    eXecutor - Profil | St 29.9.2010 13:39:59

                    Jaroch >> 28cm ma ... videl som ako unas chytaju 40cm stuky na 20cm voblery ... stuka je velky kanibal ona sa vrhne aj po seberovnej velkosti.

                      Jaroch - Profil | St 29.9.2010 13:35:26

                      eXecutor >> Teda ta snad plave lépe než živá .
                      Chápu že v určitých ,vyjímečných momentech to může být výhoda ale není příliš velká ?
                      Ale každopádně klobouk dolů , je krásná :-)

                        eXecutor - Profil | St 29.9.2010 13:34:30

                        TOMMY CATFISH >> normalne na vacsie stuky ... len teraz nemam nato cajk aby som to tahal ... ale casom kupim ...

                          TOMMY CATFISH - Profil | St 29.9.2010 13:27:47

                          eXecutor >> coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo to akoze na sumce alebo co :) nie robím si srandu

                            eXecutor - Profil | St 29.9.2010 13:26:23

                            TOMMY CATFISH >> neviem kolko vazi ale nad 150g urcite

                              eXecutor - Profil | St 29.9.2010 13:25:51

                              TOMMY CATFISH >> jasne chapem ... ale takych nas tu je viac ..

                                TOMMY CATFISH - Profil | St 29.9.2010 13:25:51

                                eXecutor >> a pozrel som video parada :) kolko váži ?

                                  TOMMY CATFISH - Profil | St 29.9.2010 13:24:02

                                  eXecutor >> tak to som sa ja pomilil ale newadii. Mas welky talent tak si ho váž lebo takého voblera len tak niekto nespraví. Ty si asi tiež taký šialenec do rýb ako jaaa :) myslene w dobrom :)

                                    eXecutor - Profil | St 29.9.2010 12:52:19

                                    TOMMY CATFISH >> Nie nie vodarka je smerom na Mrazovce za dedinou Minovce .. tysi to asi pleties ... a na Vn Tovarne nechodim ani taku priehradu nepoznam ja chodim ciste na ondavu a na domašu ... som zo stropkova ved kukni moju kartu tam to je vsetko ..

                                      TOMMY CATFISH - Profil | St 29.9.2010 12:24:32

                                      eXecutor >> a este nieco mozem vediet s kade sii ?

                                        TOMMY CATFISH - Profil | St 29.9.2010 12:23:46

                                        eXecutor >> heej a myslíš tu pri dedine Majerovce ? ide sa k nej po takej ceste z betónov nee ? :D a chodis aj na vn Tovarné