Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

eXecutor - Profil | St 29.9.2010 10:58:21

boyscout >> nemam ju naco tahat takze teraz je iba ako suvenir na polici :-))

    boyscout - Profil | St 29.9.2010 10:55:28

    eXecutor >> no a funguje teda? Už si na ni něco chytil?

      eXecutor - Profil | St 29.9.2010 10:52:35

      inak pre tych co chcu vediet ako funguje ta stuka co som vyrobil :-))

      http://www.stream.cz/video/452311-test-my-homemade-​pike-swimbait

        eXecutor - Profil | St 29.9.2010 10:48:14

        TOMMY CATFISH >> ja chodim na vodarku skoro stale :-)) canibal je moj kamos ...

          TOMMY CATFISH - Profil | St 29.9.2010 10:39:57

          P!F >> :) a nechodí niekto z vás na Ondavu ? lebo sa mi zdá že cannibal 78 chodí a chcel by sov vedieť kde lebo čítal som niečo o vodárke a ak myslím tú istú tak aj ja tam občas zájdem. A v Prešove niekto z vás nebýva alebo okolí alebo vo Vranove chcel by som vedieť ? :D

            P!F - Profil | Út 28.9.2010 15:39:02

            TOMMY CATFISH >> ti raz nyekoho zabyjes nevynnou vetou :)

              TOMMY CATFISH - Profil | Út 28.9.2010 13:29:25

              viem v pravopise som hrozný. Budem budem testovať. :)

                Poacher - Profil | Út 28.9.2010 12:11:47

                TOMMY CATFISH >> Sak testuj:) A mrkni i na pravopis. Nejsem Slovak a trha mi to hlavu:)

                  TOMMY CATFISH - Profil | Út 28.9.2010 9:43:48

                  Poacher >> ja na jalce som skusal robyt podla tej rapaly original ale newiem ju dobre vyvážiť alebo robým malé lopatky newiem v čom je chyba, hornet 1 mam spraveny ale ci funguje to este newiem teraz robym len slidery:)

                    Poacher - Profil | Po 27.9.2010 13:39:03

                    TOMMY CATFISH >> rapaly tu http://thebassman.tripod.com/Rap-Info-22.html
                    8 stranek zpet to daval 3stan. Slider jsem nenasel, ale taky tu kdesi je. Sablonu na jelce? Si okopiruj salmo hornet a mas;)

                      kaňka - Profil | Po 27.9.2010 13:30:49

                      Uncle FIDO >> Foďas - 27.9.2010 13:24:18 >> Tady se dá objednat:-))) http://www.koralek-obchod.cz/eshop/cs/dratky/dratek​-osteofix/

                        Foďas - Profil | Po 27.9.2010 13:24:18

                        Zdravím ve spolek, chci se zeptat, nemá někdo přebytečnej kus drátu na prodej? Nejlíp nerez svářečskej polotvrdej (0,6-0,8mm), ale uvítám i jiny matroš. Došel mi Osteofix a už se k němu nemám ani jak dostat

                          TOMMY CATFISH - Profil | Po 27.9.2010 13:20:47

                          a este nieco neposlete my nejake sablony voblerov ktore by sa hodili na jalce. a vobler by sa mal potapat tak do 1,5 m dikess

                            TOMMY CATFISH - Profil | Po 27.9.2010 11:11:55

                            mam na vas viacej otazok - 1. ma niekto z vas rentgenove obrázky voblerov salmo slider a rapala original.
                            2. cital som v diskusii ze niekto z vás mal otvoriť súkromný rybník pri prešove zaujíma ma to
                            ak nieco o tom wiete tak napiste :)

                              TOMMY CATFISH - Profil | Po 27.9.2010 11:05:57

                              Marek_R >> anthrax - 25.9.2010 19:19:12 >> dikes ja zozeniem vo farby - laky obchode

                                wet - Profil | Ne 26.9.2010 22:56:11

                                rybaryk >> mozes dat flitre, alebo foliu.

                                  rybaryk - Profil | Ne 26.9.2010 11:35:33

                                  wet >> prosim ta ..cositam dal aby sato lesklo

                                    anthrax - Profil | So 25.9.2010 19:26:17

                                    Poacher >> Vyzerá to super,ale musím zmeniť podklad,asi skúsim ten obtiskový papier.

                                      anthrax - Profil | So 25.9.2010 19:19:12

                                      TOMMY CATFISH >> Cena sa pohybuje od 1,20€ za kus po 4€ za kus,buď to objednaj z netu alebo niekde v maliarskych potrebách.Nie každá dobre chytá,ja mám vodou riediteľné,máš na výber z matných alebo lesklých alebo s trblietkami.

                                        Poacher - Profil | So 25.9.2010 18:51:59

                                        Old Wolf >> Jo tak v dílně se to dá. Já to vše dělám v pracovně v bytu doslova na koleni:)