Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

Nwet - Profil | St 22.9.2010 18:49:27

Jaroch >> treba ho dovazit ak ho robis z balzy.

    Nmascha - Profil | St 22.9.2010 16:47:37

    Jaroch >> ja jsem udelal na test maleho popika s ovalnou lopatkou (sirsi stranou ulozena horizontalne s vodou). pri testovani pred vyvazovanim jsem zjistil, ze se na brisko pretaci sam. jestli je to tim tvarem lopatky nebo dratkem nedokazu rict. Zkratka musis to vyzkouset a uvidis. myslim ale, ze to dovazit spis bude chtit.

      N3stan - Profil | St 22.9.2010 13:50:58

      konecne funkcne lepidlo na lopatky http://www.topcolor.sk/index.php?a=detail&d=349

        NTOMMY CATFISH - Profil | St 22.9.2010 10:42:24

        sorry za kvalitu fotiek

          NTOMMY CATFISH - Profil | St 22.9.2010 7:52:46

          a ešte menšie slidery všetko moja vyroba, su vyrobene zo smrekoveho dreva pouziva ho niekto ?

            NTOMMY CATFISH - Profil | St 22.9.2010 7:49:20

            taka napodobenina - rapala original

              NTOMMY CATFISH - Profil | St 22.9.2010 7:45:37

              moje slidery co powiete ? trošku iný tvar ale nevadí

                NJaroch - Profil | St 22.9.2010 7:23:21

                Asi se hloupě zeptám ale bude třeba dovažovat olovem poper ? Nebo stačí k jeho orientaci ve vodě kostřička a kroužek s trojhákem . (orientací ve vodě myslím hřbetem nahoru)

                  Npavel68 - Profil | Út 21.9.2010 18:00:13

                  SAMI >> Jasně - beru o))

                    NSAMI - Profil | Út 21.9.2010 17:52:22

                    pavel68 >> no jo no, mám prostě originální nápady (-:

                      NJanors - Profil | Út 21.9.2010 11:03:29

                      Marek_R >> anthrax - 18.9.2010 10:14:28 >> to robil julev, že?

                        Npavel68 - Profil | Po 20.9.2010 23:14:47

                        SAMI >> Tak tos mne dostal - to by mne nenapadlo ani omylem ... o)

                          NSAMI - Profil | Po 20.9.2010 16:18:11

                          Jaroch >> jj, jak říkám, je to první zkušební série, takže jestly na to něco chytnu tak dám vědět jak se to chová po pár chytání.

                            NJaroch - Profil | Po 20.9.2010 7:11:22

                            SAMI >> Při té ceně by stálo za to vyzkoušet odolnost při jedné nebo dvou vrstvách .

                              NSAMI - Profil | Ne 19.9.2010 16:16:20

                              sadraj >> tak s tou vlnovou délkou s mě dostal (-:
                              Mamka si ty nehty peče doma takče ta pec je určená přímo na to. A ten gel stojí myslím okolo 3 stovek a na těch 5 woblerů sem toho nespotřeboval ani ne 4tinu a to sem to dělal na 4řikrát aby to bylo pěkný (ale tvrdý to bylo už po první vrstvě, možná taky proto že to je všechno z lipového dřeva). No aspoť sem v něčem originální, pochybuju že to někdo kdo to nemá už koupené využije, ale já tuto možnost mám tak jí zatím budu využívat.

                                Nsadraj - Profil | Ne 19.9.2010 15:53:51

                                SAMI >> Proboha kolik to stojí taková sranda nejaký balení , to je misto laku a nebo ta hmota co se z toho delají celý nový nehty , to musí bejt dost drahý , přiznej se kolik toho je a za kolik a jakou vlnovou dýlkou UV se to tvrdí 850 nebo 940 nm?

                                  NSAMI - Profil | Ne 19.9.2010 15:24:09

                                  nene, silikon to není, je tro gel na nehty zapečený UV lampo a je to tvrdý jako prase (-:

                                    NPoacher - Profil | Ne 19.9.2010 12:45:22

                                    Tak jsem začal dělat taky malé (3,5cm) borce na příští pstruží sezónu.

                                      Nwet - Profil | Ne 19.9.2010 1:41:32

                                      P!F >> neurazaj!! Dublincan to je horsie ako keby si mi povedal sedlak! ;)

                                        NP!F - Profil | Ne 19.9.2010 1:16:24

                                        wet >> tssss, ty sa uz ratas za "dublincana" ? :)