Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

Nwet - Profil | Ne 19.9.2010 1:03:34

P!F >> ja viem vy pastikari... ;))

    NP!F - Profil | Ne 19.9.2010 0:54:35

    wet >> Take volaco. Inak kludne moze byt vo farbe parrot, ja to prezijem :D

      Nwet - Profil | Ne 19.9.2010 0:42:45

      P!F >> nieco taketo??

        NP!F - Profil | Ne 19.9.2010 0:37:17

        wet >> jasne, tym padom dvojdielny bude akurat :D

          Nwet - Profil | Ne 19.9.2010 0:34:42

          P!F >> 6cm :))))

            NP!F - Profil | Ne 19.9.2010 0:31:16

            wet >> take iste,len dvojdielne a potapave by som uzivil :-)

              Npavel68 - Profil | So 18.9.2010 22:39:46

              wet >> Ty umíš, vo tom žádná ...

                Nwet - Profil | So 18.9.2010 22:37:57

                pavel68 >> dik. Aspon ze je z balzy a nechrasti ako xrap. Chod mal super, len bol farbeny fixkami a lodnym lakom. Teraz s novym epoxi kabatom snad nan aj ryba bude.

                  Npavel68 - Profil | So 18.9.2010 22:32:29

                  wet >> Dost dobře možný o)

                  Edit - to je hodně pěkný,hodně ...

                    Nwet - Profil | So 18.9.2010 22:27:30

                    Tiez som si dnes obliekol jeden z prvych mojich vyrobenych wobov.

                      Nwet - Profil | So 18.9.2010 22:26:24

                      pavel68 >> otazku zadal tak aby sa dozvedel co najviac moznych povrchovych uprav. ;))) Asi to dal lakom na nechty.

                        Npavel68 - Profil | So 18.9.2010 21:40:17

                        Groove >> Silikon by to nedal,ale pravdou je že kromě laku mne nenapadlo nic.čekám na rozuzlení bo mne to taky zajímá - ten povrch vypadá dobře,otázkou je,jak bude odolnej o)

                          NGroove - Profil | So 18.9.2010 21:30:55

                          pavel68 >> tak když by to napatlal lakem nebo epoxydem tak by se asi neptal kdo to uhodne. Proto sem zvolil něco neobyvkýho :P
                          tys netipnul kromě alobalu nic

                            Npavel68 - Profil | So 18.9.2010 20:30:03

                            Groove >> Promiň,ale to je hloupost ....

                              NGroove - Profil | So 18.9.2010 20:21:49

                              SAMI >> když to nemá nikdo uhodnout tak zkusim třeba silikon? :)

                                Npavel68 - Profil | So 18.9.2010 20:03:52

                                SAMI >> Tak to se dám poddat o))

                                  NSAMI - Profil | So 18.9.2010 19:55:02

                                  pavel68 >> já myslím úplně tu poslední úpravu, místo laku.

                                    Npavel68 - Profil | So 18.9.2010 19:48:39

                                    SAMI >> Co je na tom nalepeným alobalu k neuhodnutí ?

                                      NSAMI - Profil | So 18.9.2010 19:25:36

                                      jo, ještě se vsadím že nikdo neuhodne konečnou povrchovou úpravu těch hotových woblerů (-:

                                        NSAMI - Profil | So 18.9.2010 19:18:03

                                        a toto je nedodělaný Jointed 5 cm.