Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

Nmoje nervy - Profil | Po 7.9.2020 14:30:28

Zbynda56 >> Takže, teďka budeš vypalovat do wobů šupiny laserem, no inspiračka byla :-))))

    NZbynda56 - Profil | Po 7.9.2020 8:56:52

    Big Mike >> Nóóó, tak trochu jóóó.🥴

      NBig Mike - Profil | Po 7.9.2020 8:54:33

      Zbynda56 >> a sakra, to si tě tedy podali.

        NZbynda56 - Profil | Po 7.9.2020 8:51:35

        Big Mike >> No ono to moc sranda nebyla. Nebyl jsem totiž v limbu. Dělali mi to zaživa, jenom místní umrtvení.No a když jsem otočil kousek hlavu,tak jsem na monitoru viděl, jak mi tím laserem pálí jizvu v srdci. No,ale bezbolestné to nebylo.😓🤔😁

          NBig Mike - Profil | Ne 6.9.2020 22:52:16

          Zbynda56 >> dělám si srandu! jen jestli tě něco převratného nenapadlo, když jsi byl v limbu. Já měl narkóz neúrekom, ale asi se mi nikdy nic nezdálo:((

            NZbynda56 - Profil | Ne 6.9.2020 12:50:43

            Big Mike >> Musím Tě zklamat. Nejsem robot,tu přitáhnu šroubek,tam něco promažu.... .Vnouček se mě třeba ptal,jestli mám nové robotické srdce. Ono by to asi nebylo úplně spatné???? ;-))) Ale něco bude.

              NBufi - Profil | Ne 6.9.2020 9:38:33

              10cm - 12g
              7,5cm - 8g

                NBig Mike - Profil | Ne 6.9.2020 9:20:10

                Zbynda56 >> tak vítej zpět! Už máš nějakou novou kolekci?:))))

                  NZbynda56 - Profil | Ne 6.9.2020 8:07:02

                  Ahoj chlapi.Přežil jsem,a jsem zpátky!!!!!

                    NBig Mike - Profil | So 5.9.2020 11:53:49

                    mato tn >> tak tohle jo!!!

                      Nmato tn - Profil | So 5.9.2020 9:02:55

                      Metalické, fluo a prírodné farby na zubacovych a hladinovych vobleroch

                        Nmato tn - Profil | Čt 3.9.2020 18:01:13

                        Ahojte. Chcel by som sa opýtať ci by niekto zo Slovenska nebol ochotný mi predať zopár SSR lopatiek ideálne na veľkosť Salmo executor 9. V zime budem objednávať epoxid tak by som si ich do kúpil, zatiaľ by som to chcel len skúsiť ďakujem.

                          Ninvader - Profil | Čt 3.9.2020 10:58:17

                          Big Mike >> je to len spotrebný matroš na ryby

                            NZbynda56 - Profil | St 2.9.2020 20:32:00

                            moje nervy >> 😂🍻

                              Nmoje nervy - Profil | St 2.9.2020 20:28:54

                              Zbynda56 >> Na podzim až budu šmejdit po nejlukrativnějších revírechm tak se možná protáhnu, nebo na podzimním srazu, případně na jarním, není kam spěchat, jsem ještě vodou ani neprotáh všechno co jsem udělal :-)))

                                NZbynda56 - Profil | St 2.9.2020 17:04:51

                                Chlopi dík.
                                invader- kolega po mě chtěl něco takového,ale pro svou koc. Jako náušnice.😁
                                Venco, kdybych tak měl Tvoji ádres. Nebo se stavíš na kafe,až pojedeš kolem???

                                  Nmoje nervy - Profil | St 2.9.2020 14:42:52

                                  Big Mike >> On vlastně dělá samé nechytací woby, já bych to tam asi taky nehodil a tím vlastně nic nechyt :-))))

                                    NBig Mike - Profil | St 2.9.2020 13:37:45

                                    invader >> to už fakt nejsou w. na chytání, ale šperky do vitríny!!! Já bych ho do vody neposlal, to radši vlastní oko:)

                                      Ninvader - Profil | St 2.9.2020 13:01:42

                                      60 mm,floating

                                        NBulda 64 - Profil | Út 1.9.2020 20:23:08

                                        Zbynda56 >> Dost dobrý 🦈🦈🦈