Výroba woblerů | MRK.cz

Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

Nkaprus - Profil | Pá 21.8.2020 17:40:53

Big Mike >> takže rozdíl je jenom v počáteční fázi pohybu ale pak už je rozdíl zanedbatelný.
Chápu to dobře??

    NBig Mike - Profil | Pá 21.8.2020 16:19:31

    kaprus >> lépe to "nabere" vodu, takže při stejném průřezu wob lépe rozpohybuješ.

      Nkaprus - Profil | Pá 21.8.2020 13:48:22

      Chlapci.
      Jaký je rozdíl při stejném tvaru a velikosti mezi lopatkou z rovného plátku a lopatkou profilovanou, nebo jak to říct s jamkou?
      Konkrétně mám na mysli chod wobu??
      Klasického tvaru jako např original atp.
      Diiik!

        NO.W - Profil | Po 17.8.2020 21:48:18

        Pjóťa >> Dík :-)

          NO.W - Profil | Po 17.8.2020 21:47:38

          Big Mike >> Desítky Míšo.Už jsou sumcově dost ověřené ,na candoše spíš 9cm s vlnivým chodem ,ale to je jenom můj náhled ,může být jinde jinak :-)

            NPjóťa - Profil | Po 17.8.2020 15:22:31

            O.W >> Pár těchto Tvých nilsů taky vlastním a můžu říct, že na řece na ně jdou sumící (všichni cca +-1m) docela spolehlivě. Letos můj nejnasazovanější wobler na noční rybolov. Hlavně žlutu-bílý. Díky za parádní woblery. 👍👏

              NBig Mike - Profil | Po 17.8.2020 15:08:40

              O.W >> a nejen jim. 12cm?

                NO.W - Profil | Po 17.8.2020 14:31:29

                Tak snad budou sumíkům šmakovat. :-))

                  Ninvader - Profil | Čt 13.8.2020 18:07:06

                  doplním vlastné

                    NBig Mike - Profil | Po 10.8.2020 15:45:20

                    invader >> jo, jo, každému z nás se občas zadaří! Mě to letos ještě čeká:))

                      Ninvader - Profil | Po 10.8.2020 14:53:11

                      Big Mike >> protihrot bol vnútri,nazad nešiel von,musel som prepichnúť a odštiknút protihrot a potom už išiel von

                        NBig Mike - Profil | Po 10.8.2020 14:01:52

                        invader >> máš aspoň zamáčklý protihrot? Takže jsi za to vzal, vyrval, počůral a už se hojíš?.)

                          Ninvader - Profil | Po 10.8.2020 12:56:57

                          Au

                            Ninvader - Profil | Pá 7.8.2020 13:41:10

                            38 mm,floating

                              Naccess - Profil | Út 28.7.2020 13:00:00

                              Dnes prisla zasielka nenafarbenych wobov z Ciny tak som zobral stetce a par jalcovych natrel. A este jeden pop co som si usulal na seabassa.

                                Nvicx - Profil | Ne 26.7.2020 14:24:24

                                Efik >> ak si sa pomýlil v mene, tak tu https://m.facebook.com/WobyKemr/

                                  NEfik - Profil | Ne 26.7.2020 12:52:30

                                  Ahojte poznáte niekto Voblery kerm potreboval by som kontakt na pána Kerma
                                  Ďakujem

                                    NBig Mike - Profil | St 22.7.2020 9:18:25

                                    MBcraft >> tyhle barvy miluju! A ryby občas také:))

                                      NMBcraft - Profil | St 22.7.2020 7:53:05

                                      Kamoš si vymyslel takéto 2 cukríky na dúhakov.. Dúfam ze budú spokojní obaja ☺️👍 (50mm, 3g)

                                        Nmart1k - Profil | Út 21.7.2020 12:21:31

                                        Jafu >> si mal napisat,nieco by som ti doniesol, teraz hlavne take bastlim