Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

NBig Mike - Profil | Pá 17.7.2020 12:18:14

sharmantny1 >> není co dodat! Už jen okovat a k vodě!!!

    Nsharmantny1 - Profil | Pá 17.7.2020 11:40:13

    Nieco konecne dokoncene ...

      Nmart1k - Profil | St 15.7.2020 22:10:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Nrybobuch - Profil | Ne 12.7.2020 18:23:11

        tragy >> Najdi si firmy, co dělají saunové vybavení.

          Ntragy - Profil | Ne 12.7.2020 16:38:00

          Cau potreboval by som dosky dreva abachi, mate niekto typ kde zoženiem

            Nkubas. - Profil | Ne 12.7.2020 10:31:09

            moje nervy >> Však jasný, chápeme se ;-). Fakt moc pěkná věc každopádně.

              Nmoje nervy - Profil | Ne 12.7.2020 5:59:55

              kubas. >> Nějaké metrové kotě to zvládne, to jo, ale jak to veme lepší, tak to ty rojháky nedaj, to už je ozkoušené :-))) Leda by se píchl až za kartáčem, ale spoléhej na to, že, drtivé většině to skončí v kartáči a tam to rozklepe jak kovář na kovadlině. Jdu na suma, tak vybavení musí být na suma, už mě to párkrát vypeklo a vždycky dobrá ryba, tohle vlnění pod hladinou nějakého dozajista vybýkuje, o tom jsem přesvědčen. Prostě to letos budu tahat v bezpečných vodách a na příští rok jim to připravím v plné parádě, pěkně zesílené kroužky, mravné dvojháky, zesílená kostra a pak mě bude jedno, jestli to drapne štikoun, nebo dvojka :-)))

                Nkubas. - Profil | Ne 12.7.2020 1:37:19

                moje nervy >> To vydrží, nemám strach, když vidím, s čím kdo vytáhne rybu :-).

                  NBig Mike - Profil | So 11.7.2020 22:43:10

                  Jedna detailní, povedená fotečka s w. Big Mike:))

                    Nmoje nervy - Profil | So 11.7.2020 22:29:43

                    Milan 66 >> Woblerova jo, přes zimu to budu muset předělat na sumcové kování a kostru.

                      NMilan 66 - Profil | So 11.7.2020 21:05:36

                      moje nervy >> Nechapu. Sezona už skončila?? :-)

                        Nmoje nervy - Profil | So 11.7.2020 20:43:12

                        Milan 66 >> To asi jo, ale bude to až na příští sezonu.

                          NMilan 66 - Profil | So 11.7.2020 19:47:39

                          moje nervy >> Vašku to dáš!!! Jinak paradni prace.

                            Nmoje nervy - Profil | So 11.7.2020 18:13:15

                            kubas. >> Já mám jenom strach, že tohle by se mohlo zalíbít aj sumcům, ale zavážené to mám jen na štikové háčky a konstrukce taky není na ryby 20kg +

                              Nkubas. - Profil | So 11.7.2020 7:11:50

                              moje nervy >> Tak to je hodně dobrý Venco ;-)!

                                Nmoje nervy - Profil | Pá 10.7.2020 23:40:55

                                Kvalita obrazu slabší, ale petrikveprik to aspoň zachytil na telefon :-)))
                                https://www.youtube.com/watch?v=mH9xQow2n8k

                                  Npetrikveprik - Profil | Pá 10.7.2020 16:15:10

                                  moje nervy >> konečně ta správná velikost wobu tady :-) Vašo, profi práce jako vždy!

                                    Ninvader - Profil | Pá 10.7.2020 16:05:35

                                    38 mm

                                      Nmoje nervy - Profil | Čt 9.7.2020 18:35:34

                                      marktomark >> Velká ryba, chce velký cíl :-))) Asi? :-))))