Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

marktomark - Profil | Pá 26.6.2020 13:50:02

Este tu mam nejake dvojdiely.
Zo zaciatku troska problem s vyvazenim, bolo treba sa s tym pohrat.

    barbusna - Profil | Pá 26.6.2020 13:10:23

    marktomark >> udělat dobrýho woba je umění - u dvojdílů to je ale umění ne dvojnásobné, nýbrž trojnásobné 😉

      marktomark - Profil | Pá 26.6.2020 13:07:35

      barbusna >> dik. Viac roboty s tym bolo. No neviem ci este dvojdiely budem robit.

        barbusna - Profil | Pá 26.6.2020 12:52:39

        marktomark >> veliká paráda, máš můj obdiv za ty dvojdílný

          marktomark - Profil | Čt 25.6.2020 18:44:09

          Po dlhsom case nieco dokoncene.

            invader - Profil | Út 23.6.2020 12:24:24

            6 CM

              Bufi - Profil | Út 23.6.2020 8:12:01

              Chytiť na vlastné je akosi lepšie! 😉

                mato tn - Profil | Po 22.6.2020 19:01:56

                Big Mike >> dakujem a napodobne😉

                  moje nervy - Profil | Po 22.6.2020 16:46:58

                  Domácí je prostě domácí, ať je to kompot, slivovica, nebo wob :-)))

                    Big Mike - Profil | Po 22.6.2020 15:45:58

                    Tak něco přidám také, na samodomo. Boleni u nás zmizeli:((

                      Big Mike - Profil | Po 22.6.2020 15:42:45

                      mato tn >> pěkné rybky!

                        mato tn - Profil | Po 22.6.2020 15:12:18

                        Od začiatku už bolo zopár ryb😉

                          moje nervy - Profil | St 17.6.2020 21:48:24

                          Borek-kerob >> Dík, rybu sice ještě neudělal, ale jeden závar už za ním byl :-)

                            Borek-kerob - Profil | St 17.6.2020 16:20:39

                            moje nervy >> za toho walka dole máš líbíka!

                              moje nervy - Profil | Po 15.6.2020 18:45:18

                              Zahajovací várka nakována a může to začít :-))) Tak chlapi ať vám to na ty vaše udělátka kouše.

                                Darďas - Profil | Po 15.6.2020 13:19:38

                                Zbynda56 >> Dík chlape.Luxus

                                  invader - Profil | Ne 14.6.2020 12:07:31

                                    mart1k - Profil | So 13.6.2020 16:22:47

                                    tazik >> pozri sa po kompresore aj so vzdusnikom to je hlavna rada

                                      tazik - Profil | So 13.6.2020 16:14:38

                                      Zdravím vás...jestli můžu měl bych pár otázek...dneska se mi podařilo vyřezat prvních 5 kusů v životě (drážky jsou nachystané, ale ještě čekám až pošťák doveze drátek)...řeším jaký koupit airbrush s kompresorem... Je toto prosím vhodné? https://www.streetkolor.cz/www-streetkolor-cz/AIRBR​USH-PROFI-SET-S-KOMPRESOREM-HARDER-FENGDA ..barvy budu používat createx ilustrační, což se tady dost doporučovalo...dál jsem se chtěl zeptat jestli je lepší barvy ředit vodou nebo ředidlem?..díky za odpověď..:)

                                        Big Mike - Profil | Čt 11.6.2020 11:10:10

                                        BUTO OPAKCHO >> nyní to po sobě čtu a radši to poupravím - nitrolak byl v úplných začátcích a všechny vrstvy. Později jsem přešel na ten lak na podlahy, také všechny vrstvy. Parkeťák by asi na nitrolaku dělal neplechu:(