Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

NZbynda56 - Profil | Út 9.6.2020 10:49:29

invader >> Já jej mám taky, a v pohodě. Ještě mám výhodu, že nad dílničkou mám půdu. Hadičku stáhnutou přes strop......😁.

    NKachna - Profil | Po 8.6.2020 16:32:49

    Sice to není dotaz přímo na woblery, ale je to k tématu, tak mě s tím snad nevyhodíte.
    Jaký parametry má mít kompresor na airbrush? Chtěl bych si něco pořídit.
    Předem Vám děkuji za odpověď.

      NMBcraft - Profil | Po 8.6.2020 13:53:07

      barbusna >> diki pane

        Nbarbusna - Profil | Po 8.6.2020 13:13:46

        MBcraft >> veliká paráda 👍

          NMBcraft - Profil | Po 8.6.2020 11:52:37

          Všehochuť 😉

            NMilanPE - Profil | Pá 5.6.2020 22:49:05

            Vobíky plávaju parádne a majú už chytené prvé ryby. Lapil som naraz dve ryby :D. Ale jeden mi odtrhla väčšia rybka. Cele to píšem len preto aby ste sa nebáli takého sklonu lopatky. Testujem to už nejaký čas vo viacerých veľkostiach voblerov a robí to čary na vode.

              Nmarktomark - Profil | Čt 4.6.2020 13:31:44

              MilanPE >> topky 👍

                NMilanPE - Profil | Čt 4.6.2020 13:12:30

                Kachna >> Základom je sa pre to nadchnuť. Nie je treba to mať hned prepracovane do detailov. Chytaju dobre ovela jednoduchšie vobiky. Treba s urobiť radosť, ked to niečo lapne na vode :)

                  NKachna - Profil | Čt 4.6.2020 13:02:57

                  Big Mike >> Asi jo. Po pár letech se vracím k vlačce a jelikož mám 3 měsíce volna, tak asi něco spáchám. Nejdříve to tu musím všechno přečíst, abych nešel slepými uličkami.

                    NBig Mike - Profil | Čt 4.6.2020 12:47:13

                    Kachna >> na umělecké vzory nekoukej, dej se s chutí do toho a vono to ryby ohodnotí za nás.)))

                      NKachna - Profil | Čt 4.6.2020 12:27:49

                      Taky bych zkusil něco vyrobit, ale to co tu máte Vy, jsou umělecké díla. Klobouk dolů, pánové.

                        NMilanPE - Profil | Čt 4.6.2020 12:07:15

                        Nakoniec som to osadil do papulky. Zatiaľ to nechávam vytvrdnúť. Mám menšie vobiky s takýmto uhlom lopatky a parádne chytajú. Som zvedavý na odolnosť a celkovo čo to bude robiť vo vode

                          Nmoje nervy - Profil | Po 1.6.2020 18:32:06

                          MilanPE >> Protáhni to vodou bez lopatky, pokud máš olovo dost v předu, tak by to mohlo pěkně chodit i bez lopatky, samozřejmě do hlubky to moc nepůjde.

                            Nmascha - Profil | Po 1.6.2020 16:21:11

                            MilanPE >> jsem tipoval, že to bude takovej jerčík, kdy náznak lopatky dělá ta otevřená papula... Mám pár woblerů tvaru minnow okolo 5 cm od goldy, kde se strašně rychle vylomila lopatka. Bez ní to chytá mnohem líp jak s ní. A je to won, kterej nasazujju, když klasický vedení nefunguje a je potřeba vymyslet něco speciálního.

                              Ninvader - Profil | Po 1.6.2020 13:36:17

                              konečne dokončené 85 mm

                                NMilanPE - Profil | Po 1.6.2020 13:09:31

                                O.W >> dikes za napad. Zatial nemam skusenosti zo zalomenými lopatkami. Ale je to pre mna výzva :)

                                  Nskala888 - Profil | Po 1.6.2020 10:43:22

                                  MilanPE >> až je dodeláš, tak pro ty se budeš 100 procentně potápět. Skvělá práce.

                                    NO.W - Profil | Po 1.6.2020 8:45:14

                                    MilanPE >> Ono to není vidět ze předu ,jaké jsou tam možnosti ,ale předpokládám ,že nebudeš chtít ,aby šel do ,,hloubky,,.Ona by tam šla i lopatka ,jak na SSR ,čiže zalomená.Úhel potápění by jsi reguloval šikmostí svislé stěny lopatky a dalo by se i více variovat - délka svislé stěny lopatky (náběr vody a tedy více či méně agresivní pohyb) ,délka spodní vodorovné ,šířka lopatky atp...

                                      NMilanPE - Profil | Po 1.6.2020 7:36:56

                                      Bulda 64 >> Dikes :)