Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

NMilanPE - Profil | Po 1.6.2020 7:36:07

O.W >> Nakrelsil som viacero variant kde umiestniť lopatku. Ale nejak vaham. Chcel by som ju umiestniť čo najviac dopredu. Mam jeden úzky a dlhý model, kde je super lopatka v predu ale dosť kolmo dole. Asi pojdem do toho. Je to z lipoveho dreva a budem to potrebovať ozhýbať.

    NO.W - Profil | Po 1.6.2020 7:04:39

    MilanPE >> Pěkné ,už jsi mistr :-)Lopatka do tlamky ?

      NBulda 64 - Profil | Ne 31.5.2020 23:18:15

      MilanPE >> Ahoj.
      Máš to moc hezky zpracované :-))

        NMilanPE - Profil | Ne 31.5.2020 21:53:25

        Po troche sa s tým hrám :)

          NGekoman - Profil | Pá 29.5.2020 22:44:21

          invader >> Díky , to je tak akorát :), jsou moc pěkný ....

            Ninvader - Profil | Pá 29.5.2020 20:47:27

            Gekoman >> F 9.30 gr. S 11,5 gr

              NMBcraft - Profil | Pá 29.5.2020 19:17:10

              6cm

                NGekoman - Profil | Pá 29.5.2020 18:41:48

                invader >> Kolik váží prosím tě ?

                  Ninvader - Profil | Pá 29.5.2020 12:15:44

                  85 mm,drevo Abachi

                    Nkaprus - Profil | Pá 29.5.2020 9:02:14

                    Mám doma celkem dost nerez drátu. Tuším že 0,6; 0,8; 1; 1,2
                    Některý je svařovací některý ne.

                      Nkaprus - Profil | Pá 29.5.2020 9:00:10

                      Jafu >> svářecí drát se taky láme. Ale jak říkáš to musí být o hranu o 90 tam a zpátky.

                        Nkaprus - Profil | Pá 29.5.2020 8:57:18

                        Bufi >> skoro každý ocelový drát se láme. Záleží jak je vyrobený a naco. Ale věřím že když ho nebudeš extrémně trápit tak se nemůže roztrhnout.

                          Nskala888 - Profil | Pá 29.5.2020 8:24:23

                          MBcraft >> Děkuji

                            NMBcraft - Profil | Pá 29.5.2020 5:56:38

                            skala888 >> Paradna robotka :)

                              Nskala888 - Profil | Čt 28.5.2020 21:30:26

                              Další tři kousky do krabičky

                                Ninvader - Profil | St 27.5.2020 17:55:37

                                domáce oči

                                  NJafu - Profil | St 27.5.2020 16:49:52

                                  Bufi >> strtýko Google poradil:
                                  https://www.obi.sk/ocelovy-drot/lux-nerezovy-drot-0​-8-mm-x-9-m/p/1323609
                                  https://www.zvaracky-obchod.sk/prislusenstvo/zvarac​ie-droty/zvaraci-drot-mig-mag-na-nerez/4319-zvaraci​-drot-0-8-mm-er308lsi-cievka-1-kg.htm
                                  Ten LUX nepoznám ale tá 308 je stredne tvrdý, mäkšia je 304 a 316 je tvrdý. Ani jeden sa bežne neláme
                                  a to ohýbam tú 316 na priemer 5mm pri hrúbke 1,2 mm. Ale to už je fakt na hrane môjho vybavenia.
                                  Drôt sa ti môže zlomiť len ak je poškodený napr. ostrou hranou klieští.

                                    Npoldeci - Profil | St 27.5.2020 15:53:57

                                    Inertny

                                      Npoldeci - Profil | St 27.5.2020 15:31:07

                                      marktomark >> áno dutý,s plnivom/nepotrebuješ fľašu s invertným plynom/,ochranu robí tá plnka

                                        Nmarktomark - Profil | St 27.5.2020 15:16:27

                                        poldeci >> drzal som to v lidli v ruke, ze si kupim do zasoby, ale nepozdaval sa mi. Este ze som ho nezobral.
                                        To akoze vo vnutri je duty, a tam je nejaka pajka na zlepsenie zvarania?