Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

Naccess - Profil | Po 18.5.2020 20:36:17

Kluci mam technicku otazku. Mam 1mm nerez drot, ale chcem nieco na mikro mrdky 3cm woby. Aka je hrubka drotu na malych povedzme rapale CD3S? 0,5mm? Alebo kolko?

    NO.W - Profil | Po 18.5.2020 17:48:50

    A něco dá bůh dodělám :-))

      NO.W - Profil | Po 18.5.2020 17:47:25

      Něco jsem i dodělal.

        Ninvader - Profil | Po 18.5.2020 14:38:46

        30 mm

          NBufi - Profil | Ne 17.5.2020 22:14:38

          7cm

            Ninvader - Profil | Ne 17.5.2020 11:34:52

            85 mm

              Nrumo-x - Profil | So 16.5.2020 23:18:11

              Zubacovky , uz sa tesim ako ich rozkusu 😆

                Nbarbusna - Profil | So 16.5.2020 21:14:43

                wopen >> Tak to je přesně to, o co mně jde. Nakonec je to už víc jak 6 let, co jsem odlíval (pamatuju to díky jedné velmi významné rodinné události) a od té doby jsem se jen semotamo ponimral v kouscích dřeva. Tedy co se wobů týká - nepočítám nějaký odlívání gum a jigovek a nějaký pokusný vázání jigstreamerů. Teď plánuju, že se k wobům vrátím, ale nechci se s tím moc mazat. Nechal jsem toho kvůli pracnosti a časové nedostatečnosti a proto čím jednodušší technologie, tím lepší. Nakonec stejně jich většina končí ve vázkách...

                  Nwopen - Profil | So 16.5.2020 20:22:32

                  barbusna >> jasna zprava, klidně zavolej, neni problem, ale priprav se na maly šok, v jednoduchosti je fakt sila......už woblery zkouším léta a je to jako zimní koníček v době, kdy nemůžu vláčet, už jsem toho zkusil mraky postupů, ale nakonec jsem si vybral cestu nejmenšiho odporu, jak se říká:))))))

                    Nbarbusna - Profil | So 16.5.2020 20:15:06

                    wopen >> Viděl jsem u sousedů, co jsi dával 8. a 9.5.. Pepo, jestli se zase někdy do wobíků pustím (mám to v plánu), tak tě budu muset telefonicky vytěžit. :-))
                    Udělat ty barvy (tak, jak jsi to tam ukázal) bez pistolky, tomu říkám kumšt. A protože krámů se mně doma válí tolik, že jsem si pistolku zakázal, tak počítej do budoucna s konzultacemi 😉

                      Nwopen - Profil | So 16.5.2020 19:54:44

                      barbusna >> díkes a to jsem byl línej vyndavat a mazat airbrush pistoli, tak jsem to napatlal co mi padlo do ruky:))))))))))

                        Nbarbusna - Profil | So 16.5.2020 19:43:38

                        invader >> Profesionální práce. Máš můj obdiv

                          Nbarbusna - Profil | So 16.5.2020 19:40:47

                          wopen >> moc pěkné

                            Nwopen - Profil | So 16.5.2020 19:11:14

                            taky hodim neco z me lidove tvorby😂

                              Ninvader - Profil | So 16.5.2020 18:50:54

                              ostriežik,30 mm

                                NZbynda56 - Profil | Pá 15.5.2020 22:30:37

                                Big Mike >> Ahoj,asi ještě tři chybí. Ale to prdím.

                                  NBig Mike - Profil | Pá 15.5.2020 19:34:44

                                  Zbynda56 >> to sem si zadal celou várku?:)) Napiš cenu a pošli to!

                                    Ninvader - Profil | Pá 15.5.2020 17:47:50

                                    85 mm

                                      NMBcraft - Profil | Čt 14.5.2020 22:02:30

                                      mart1k >> no ja som. Mal tiež také obdobie ale tento rok chcem porobiť toho trosku viac :) tak dúfam ze cez leto zaberem

                                        NZbynda56 - Profil | Čt 14.5.2020 20:23:22

                                        Big Mike >> Tak vybírej ,zítra to asi jde na poštu.😆😆😆🥴