Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

Nmart1k - Profil | Čt 14.5.2020 20:00:25

MBcraft >> ja takto zleniviet tak som rad,ja som od korony woby ani nevidel

    NMBcraft - Profil | Čt 14.5.2020 16:07:37

    Big Mike >> keby si mal pravdu :D ani jeden neni môj.. Séria pre verejnosť

      NBig Mike - Profil | Čt 14.5.2020 15:36:08

      MBcraft >> dyť to stejně neutrháš:)) Já už vypnul úplně, přehrabuju nyní kulturistické archivy fotek, jsem přeplej už do jiného režimu. A těch 5ks w. do krabičky na 16.6. nějak vyberu:)))

        NMBcraft - Profil | Čt 14.5.2020 15:30:09

        Nechce sami fotiť každý jeden zvlášť detailne., tak vám to sem hodím všetko aspoň spolu..vsetko je balza.. Mix práce za posledný mesiac.. Som zlenivel 😁

          Nmoje nervy - Profil | Út 12.5.2020 21:35:00

          MBcraft >> Tak to je šelma, paráda :-D

            NMBcraft - Profil | Út 12.5.2020 17:45:56

            7cm SSR handmade 🙃

              NMBcraft - Profil | Čt 7.5.2020 22:08:46

              MilanPE >> ako kedy od 0.6 do 2.4g

                NO.W - Profil | Čt 7.5.2020 12:28:18

                Tak jsem to zkusil jinými barvami.

                  Npetrikveprik - Profil | Čt 7.5.2020 11:57:52

                  Big Mike >> ten 3díl bude magnet;-)

                    Ninvader - Profil | St 6.5.2020 23:12:32

                    balza

                      NMilanPE - Profil | St 6.5.2020 14:42:42

                      MBcraft >> kolko si tam dal gramov olova? Ja pri 5cm asi 1,1g a pri 4cm som skusil len 0,6g. 5cm sa mi zanaral asi do 70cm v prudnej vode a 4cm lahky možno 30cm

                        NMilanPE - Profil | St 6.5.2020 14:40:07

                        Bufi >> Ja tomu rozumiem tak, že spodne plnenie by preteba malo zmysel len v tedy ak by si robil vačšie počty a vačšie plochy. Ak začínaš tak určite z vrchu plniacu pištolku

                          NMBcraft - Profil | Ne 3.5.2020 11:10:39

                          5cm

                            Ninvader - Profil | So 2.5.2020 16:51:38

                            Bufi >> plnenie vrchné,a pištol ,len podla toho kolko chceš investovať

                              NBufi - Profil | Pá 1.5.2020 22:22:18

                              Vie mi niekto poradiť? Idem si kupovať novú pištoľ ale nemám tušenie akú... čo je lepšie? Vrchné, alebo spodné plnenie? Aký je v tom vôbec rozdiel?

                                NBig Mike - Profil | Pá 1.5.2020 12:28:35

                                P!F >> toho mám spešl pro vnoučka, jen se vždy při návštěvě přehrabuje v krabicích s w. a tyhle barvy ho přitahují. Lentilky.))

                                  NP!F - Profil | Pá 1.5.2020 11:56:55

                                  Big Mike >> ten druhý od vrchu je famózny!

                                    NBig Mike - Profil | Pá 1.5.2020 11:32:39

                                    Něco pro obveselení. Velikonoce nás sice už minuly, ale...
                                    Končím pro letošek s barvením, vyhořel jsem.:))

                                      Njozkovicz78 - Profil | Pá 1.5.2020 10:57:00

                                      O.W >> ahoj ... co pouzivas na odlievanie ?

                                        Nrumo-x - Profil | Čt 30.4.2020 20:29:47

                                        Zubacovky. Klasika 7 a 8 cm akurat ine lopatky .