Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

Naccess - Profil | Čt 21.5.2020 16:42:04

invader >> krasa aj tie voby predavas?

    Ninvader - Profil | Čt 21.5.2020 14:44:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    keď mi zostáva epoxid tak spravím vlastné

      Ninvader - Profil | Čt 21.5.2020 10:47:23

      85 mm

        Nbarbusna - Profil | St 20.5.2020 21:47:03

        Bufi >> Moc pěkné!!! Za těma polezou až na břeh 👍

          NBufi - Profil | St 20.5.2020 21:38:21

          7cm

            NO.W - Profil | St 20.5.2020 17:23:30

            tomvec >> Ano ,ale ono to chce silný líh - isolpropylalkohol.

              Ntomvec - Profil | St 20.5.2020 15:24:05

              MilanPE >> No to je pěkné. Takže raději předem vyzkoušet.

                NMilanPE - Profil | St 20.5.2020 14:40:41

                tomvec >> Niektore Createxy robia pekne čoro moro s alkoholom. Napríklad priehladne farby, tie väčšie. Zdrcne sa to na rôsol a je to radoť dostávať to z trysky. Na ilustračne farby to je fajn (krycie).

                  Ntomvec - Profil | St 20.5.2020 14:03:12

                  invader >> OK. Třeba Createx je na vodní bázi, takže náplní do ostřikovačů s lihem to čistit půjde.

                    Ninvader - Profil | St 20.5.2020 13:48:21

                    tomvec - 20.5.2020 12:55:33 >> ide o to či to niekto testoval, čistí to faby Createx,Valejo a mal tam aj Wicked

                      Ntomvec - Profil | St 20.5.2020 12:55:33

                      invader >> Kapalina do ostřikovačů je líh, detergent a destilovaná voda (a nějaké barvivo a aroma, aby to bezďáci nechlastali), takže přidávat do toho líh a destilovanou vodu je redundantní. Syntetické, nitro a epoxidové barvy to nerozpustí.

                        Ndoktor multiplikator - Profil | St 20.5.2020 12:51:42

                        invader >> kup si 5L bandasku izopropylu, ale neskor, pretoze momentalna cena liehov, ktore sa daju pouzit ako dezinfekcia, su astronomicke. technicke 82% a pod. bohuzial rovnako

                          Ninvader - Profil | St 20.5.2020 12:20:00

                          videl som recept na čistič pištolí od farby,1 diel kvapaliny do ostrekovačov,1 diel liehu a 1 diel destilovanej vody chalan pekne vyčistil pištol Iwatu ,zrejme to funguje asi to skúsim,riedite si sami niečo?

                            Naccess - Profil | Út 19.5.2020 12:24:52

                            Borek-kerob >> dikes

                              Naccess - Profil | Út 19.5.2020 12:24:25

                              invader >> super dik

                                NBorek-kerob - Profil | Út 19.5.2020 10:38:37

                                access >> dá se koupit v prodejnách s potřebama na "korálky". V čr například zde:
                                https://www.koralky.cz/osteofixacni-drat-z-chirurgi​cke-oceli-316l-tvrdy-0-5mm-5m

                                  Ninvader - Profil | Út 19.5.2020 10:01:08

                                  85 mm

                                    Ninvader - Profil | Út 19.5.2020 10:00:30

                                    access >> https://www.aliexpress.com/item/4000291050050.html?​ je tam asi 5 metrov na cievke

                                      Naccess - Profil | Út 19.5.2020 3:02:43

                                      invader >> vies kde to kupit? Ja viem dostat len 1mm

                                        Ninvader - Profil | Po 18.5.2020 22:13:54

                                        access >> dávam 0,7 zubársky