Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

NO.W - Profil | Čt 30.4.2020 18:38:04

Nevím jestli mi bylo rozuměno ,odlévám si roky sám, ty woby ,které pokládám za dobré.

    Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 30.4.2020 16:20:05

    MBcraft >> pohladaj lepsie, za 6 euri su kopie, ktore su dobre

      NO.W - Profil | Čt 30.4.2020 14:55:15

      MBcraft >> Kopie Megabass ,odlitek.Ano čína kopíruje kde ,co.Motorky umí i takové ,že s nimi můžeš na cylostezku ,přitom to jede 50.Děs a hrůza.

        NMBcraft - Profil | Čt 30.4.2020 10:55:23

        O.W >> pekná práca? To je balza? Myslím ze takéto podobne ale ,, plasťáky,, sa dajú objednať aj s aliexpress nedávno som tam nane natrafil

          NO.W - Profil | St 29.4.2020 21:24:07

          Zatím ve vývoji a bez laku :-))

            Nmoje nervy - Profil | Po 27.4.2020 21:03:09

            Big Mike >> Dobrá ryba se pověsí i na 10ku, netřeba si ničit ruce třicentimetrama :-))))

              NKazan - Profil | Po 27.4.2020 20:24:25

              Big Mike >> twl, vždyť ty máš lopaty jak blázen, když vezmeš trojku do ruky tak se ti v dlani ztratí ;-)

                NBig Mike - Profil | Po 27.4.2020 20:04:12

                invader >> to také, ale poslední dobou mi všechno tuplem padá z ruky a to se mi netřesou, s puškou vládnu stále z ruky na 1:))
                A 3cm w. jsem snad pořádně neudržel v ruce nikdy.))

                  Ninvader - Profil | Po 27.4.2020 16:22:05

                  Big Mike >> asi máš veľa rokov

                    Nmascha - Profil | Po 27.4.2020 15:44:04

                    vicx >> to bych si i dokázal představit mít na prutě a doufat v záběr...

                      NBig Mike - Profil | Po 27.4.2020 12:49:26

                      invader >> jak tohle udržíš v ruce? Mně padají z ruky věci od 6 cm výše:)

                        Nvicx - Profil | Po 27.4.2020 12:12:10

                        mascha >> vedel som, že mi to bolo povedomé. Našiel som to medzi trolovacími vecami. Tu sú fotky, aby si si vedel spraviť predstavu o mierke. Nie je to malá nástraha... :)

                          Ninvader - Profil | Po 27.4.2020 11:58:45

                          30 mm,sinking

                            NBufi - Profil | Po 27.4.2020 9:31:46

                            Big Mike >> Ďakujem. Plávajúce 8-9g.

                              NBig Mike - Profil | Po 27.4.2020 8:50:37

                              Bufi >> pěkný tvar, pěkné barvy a předpokládám pěkný chod.)) Plovoucí a nebo také přetěžuješ?

                                NBufi - Profil | Po 27.4.2020 7:41:19

                                Skúšam niečo nové, zatiaľ spokojnosť.

                                  NBig Mike - Profil | Čt 16.4.2020 21:25:00

                                  Vsadil jsem dnes nějaké lopatky, jdu to posichrovat epoxydem. Velikonoce byly hodně barevné, jako vždy:))

                                    Nrumo-x - Profil | St 15.4.2020 21:33:57

                                    access >> poslal som ti link v sprave 😉

                                      Naccess - Profil | St 15.4.2020 20:09:57

                                      rumo-x >> krasa. Aku perlet pouzivas? Prave rozmyslam nad oznostami.