Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

mascha - Profil | St 15.4.2020 13:00:07

vicx >> hele pecka, díky za inspiraci, takový očko bych mohl dobastlit na pár kousků sám!

    Lukas J - Profil | St 15.4.2020 12:46:21

    eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 9.4.2020 13:35:49 >> na 0,17mm pletence při rychlosti 5km/hod potvrzeně dosaženo dna na 11,5m hloubce

      rumo-x - Profil | St 15.4.2020 10:40:11

      Perletove citronky 7 a 8 cm. Uz sa neviem dockat ako ich zubace dokusu 😁

        Big Mike - Profil | Út 14.4.2020 21:12:58

        Štětečkové na menší rybu.

          vicx - Profil | Út 14.4.2020 19:31:13

          mascha >> 7.5-12m od výroby. YO-ZURI

            invader - Profil | Út 14.4.2020 16:11:13

            hotovo, 85 mm

              Zbynda56 - Profil | Út 14.4.2020 13:18:22

              Ahoj. Ještě očičko, lopatku a lak. Asi to do zahájení stihnu.🤔😁🎣

                O.W - Profil | Út 14.4.2020 13:07:18

                mascha >> Není foto ,není prototyp :-))Tohle ti nestačí : http://megabax.blogspot.com/2010/10/sebile-koolie-m​innow-ll-long-lip-deep.html

                  O.W - Profil | Po 13.4.2020 14:05:14

                  moje nervy >> Tak to víš ,polechtat trochu woblerářskou ješitnost ..a už to jede :-)))

                    vicx - Profil | Po 13.4.2020 13:28:56

                    mascha >> tuším Sebile ma hlboko chodiaci wob na ktorý sa dá pripevniť normálne olovo na karabinke,aby išiel hlbšie. Skús to na TD, alebo podobný banán. Ak je olovo v centre kmitny, alebo ako to povedať, nebude to mať tak veľký vplyv na chod.

                      kkkarlos - Profil | Po 13.4.2020 11:49:09

                      mascha >> no to by se taky mohlo stát, to je pravda ...

                        moje nervy - Profil | Ne 12.4.2020 20:47:10

                        madeintomik >> Na LCD woby nemám vybavení, ale myšlenka parádní :-) Už to vidím, sednu do loďky, najedu na místo spustím, nebere na plotku, nevadí, přepneme na okouna, nic, tak přepnem na štičku, nic, tak zapnem vybrace atd. :-))))) akorát nevím, jestli by mě takové chytání bavilo.

                          madeintomik - Profil | Ne 12.4.2020 19:57:34

                          moje nervy >> okovvej toho kaťoša třema trojhákama , na displej dej tapetu neonky a možeš lovit aj v pětadvaci metrech :-)

                            mascha - Profil | Ne 12.4.2020 15:52:30

                            kkkarlos >> se bojim, ze bych mu pojebal chod...

                              kkkarlos - Profil | Ne 12.4.2020 15:47:59

                              mascha >> vrtni mu dírku, a dej tam trochu sekunďáku... on přestane hrkat ;-)

                                mascha - Profil | Ne 12.4.2020 15:44:01

                                Big Mike >> No uplne neni, tak hluboko dostanu je ten prototyp. Uplne stejny, co se ted prodavaj, tak nejdou tak hluboko. Ten prototyp ma jinou vnitrni konstrukci, hrka. Coz je dalsi nevyhoda.

                                  moje nervy - Profil | Ne 12.4.2020 13:31:39

                                  Zbynda56 >> Já ti nevím, mě ty kombinované nástrahy s twistr ocasem připadají jako zbytečnost, jako dát kousek ocásku na zadní trojhák budiž, jako spesření, ale dát kus dřeva a na to píchnout půlku twistra, proč? Úplně stejnou práci mi odvede velký twistr, nebo SG úhoř a ještě si můžu navolit zátěž podle potřeby.

                                    invader - Profil | Ne 12.4.2020 12:53:36

                                    85 mm

                                      Zbynda56 - Profil | Ne 12.4.2020 12:09:42

                                      moje nervy >> já bych to pořešil lopatkou jako je například na rapale- delší,oko v lopatce a kus useknuteho těla nastaveného tvistrem.🤣🤔🥴

                                        moje nervy - Profil | Ne 12.4.2020 11:16:02

                                        Zbynda56 >> On ten mascha bude asi pěknej prevít, moc dobře věděl, že to některým blbcům nedá spát :-)))) ale takhle nějak by to mohlo bejt, otázka jestli se dostane až tak hluboko :-)