- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lipno - Kovářov a lov na boilie?
Ahoj- první týden v červenci jedu na týdení dovolenou na Lipno obec Kovářov- chata bude asi 25 metrů od vody a rád bych tam zachytal na boilie + syn na přívlač. Budu rád za všechny Vaše postřehy z těchto míst.
Autor diskuse: Jarin - Profil , 15.1.2007 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
6 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NVendy <°)))>< - Profil | So 17.2.2007 15:29:32
skoč do lodičky nebo huntera a mazej na druhou stranu.Přímo naproti nově opravené Nobisovo loděnice je břeh s vyšší trávou kde je pár vysezenejch kaprařskejch fleků a kde se po přikrmování slušně loví,ale pro mě bylo a je nejlepší chytat z loďky více směrem do Kovářovské zátoky, kde je voda prorostlá travinama a je tam spousta zaplavených pařezů,které by si teď ,při součastném stavu vody viděl nad hladinou.Nemusíš zběsile kupovat Richworthy a jiné předražené koule,ale zajdi si v klídku do Makra nebo Glóbusu,nakup kilové plechovky kukuřice Bonduel nebo i jiné , 5kg šrotu ječného a 5kg šrotu kukuřičného .Pěkně do tuha promíchej a každej den si prohoď flíček na kraji travina uvidíš.Každej rok tam tráví moje rodinka dovču a tak to tam mám prosondované na centimetr.Ráno se bav kaprama a cejnama a pokud vláčíš,tak nádherné zážitky mezi pařezama s okounama a štíhlatama.
Přeji krásnou dovolenou a ať Ti vyjde počasí,to je na Lipně to nejdůležitější .o)
Přeji krásnou dovolenou a ať Ti vyjde počasí,to je na Lipně to nejdůležitější .o)
Nrybomil | Út 16.1.2007 7:24:56
Plánujeme taky buď poslední týden v červnu ,nebo 1. týden v červenci do těch míst. Kámoši budou kaprařit + mrtvá na noc, já převážně vláčet ( podle počasí ). Pokud budou vlny je to v pytli a bude to max. cejnofeedrování apod.
Je tam jeden top flek, ale z pochopitelných důvodů nechci prozradit, aby tam kámošům někdo nelezl, bo tam budu, pokud pojedu taky jen host.
Je tam jeden top flek, ale z pochopitelných důvodů nechci prozradit, aby tam kámošům někdo nelezl, bo tam budu, pokud pojedu taky jen host.
NMiras - Profil | Po 15.1.2007 22:29:34
Jarin: nechoď ale až moc doleva, mohl bys narazit na pařezy, pokud se Ti však podaří najít místo, kde začínají, máš reálnou šanci na záběr od slušné ryby (bude-li schopen ji zdolat).
NPete - Profil | Po 15.1.2007 22:25:53
nejsem sice kaprař ale řekl bych že lipno takl trošku znám a jak píše m.kindl vítr je na Lipně hodně důležitej - nejlepší jižní - jihozápadní
Nm.kindl - Profil | Po 15.1.2007 22:00:12
Na Kovářově jsem zažil svoje nejlepší kaprový sezony,určitě vyzkoušej kukuřici na panáčka s jahodou JAM od Richworth a opatlat olovo něčím jako šrot nebo medhod mix.Je tam relativně mělko a jestli chytíš vítr do tváře tak se dají nachytat pěkný kapři.Je tam pískový dno daleko od břehu a myslím že když půjdeš od kovářova do leva až na takovou špičku nebo spíš výběžek do vody tak je fakt reálná šance,hlavně v týhle době.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
7:28NKorda Developments a vše co k této značce patří 1686
5:17NRCO cup Dešná 5708
StNE-class 12´ 3,25lb/ Propel A 12´ 3,5lb? 1
StNZabezpečení člunu proti krádeži 19
StNFanclub značky Shimano 16095
StNSada Hlásičů 2+1, ráda s výběrem 26
StNSingleplayer a vše kolem něj 34
StNVelký Bílovec rybaření 53
StNDalešice ?? 8146
StNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8034
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50835
ÚtNPřiposlech Fox rx 4
PoNKrátkodobá kaprařina x 9676
PoNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54857
SoNsonar humminbird fishfinder 323 11
Co je nového - kaprařina + obecné
ÚtNBleskovka: Dva Češi zahynuli na rybářském zájezdu v Norsku
ÚtNBleskovka: V Blansku vysadili krále řeky. Ve Svitavě pluje dvanáct set dvouletých lipanů.
. . . NBleskovka: Z Nechranic odtéká minimum vody. Důvod potěší rybáře.
. . . NBleskovka: Do Moravy se vrátilo 3000 jeseterů malých
. . . NBleskovka: Rybáři porušují pravidla. Porybní na Plzeňsku hlídají i z lodě.
. . . NBleskovka: Energetika vs. divoká voda: Kdo má větší nárok na naše řeky?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
14.5.OBSAZENO 110 000 Kč První místo...
14.5.DDK CARP CUP GIANTS fishing 2026...
14.5.Imothep CFC Štěrkáč Zaječí 2026
14.5.Tylovský rybník - Carp cup jaro...
14.5.3. Luhačovický RSLZ Carp Cup...
14.5.Ct špóóna - těžba Přebozy ,...
14.5.Jezero Kapřák Cup 2026
14.5.!!Obsazeno !!! Zdechovice...
14.5.Brutal carp - odhozový závod -...
14.5.Dare Fishing Carp Cup 2026/...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











