- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Časopis nej ...
Jaký je podle vás ten nej časopis? Který se vám nejvíc líbí?
A) Rybářství26%
B) Český rybář7%
C) Kapr38%
D) Kajman3%
E) Rybolov4%
F) Sportovní rybář3%
G) Rybář20%
Od 6.11.2008 hlasovalo 157 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NVaša - Profil | St 29.12.2010 13:04:27
NTom - Tuk - Profil | St 29.12.2010 12:59:40
NVaša - Profil | St 29.12.2010 12:50:27
NTom - Tuk - Profil | St 29.12.2010 11:20:29
Svým obsahem a šíří záběru. Také prozatím (horší se to, proto nevzal předplatné, i když už chtěl) pro řídký výskyt nicneříkajících a časlo i vyloženě hloupých "článků" o lovu ryb (typu jak na ně).
Bojím se, že bude hůř.
NRybář Lesy - Profil | St 29.12.2010 11:15:47
NVaša - Profil | Čt 8.1.2009 21:36:35
NVaša - Profil | So 29.11.2008 16:13:28
Njarda 2004 - Profil | Ne 9.11.2008 2:31:19
Nogon - Profil | Ne 9.11.2008 2:22:52
Nb.gun - Profil | Ne 9.11.2008 1:33:50
"Jen tak pro zajímavost jsem si prošel několik časopisů z listopadu (pozn. rok 2006):
Kajman - 52 str., reklama vychází zhruba na 5 str., což je asi 9,6%;
Rybolov - 54 str., reklama vychází zhruba na 14 str., což je asi 25,9%;
Sport. rybář - 100 str., reklama vychází zhruba na 28,5 str., což je asi 28,5%;
Rybářství - 84 str., reklama vychází zhruba na 25 str., což je asi 29,8%;
Český rybář - 68 str., reklama vychází zhruba na 20,5 str., což je asi 30,1%."
Z letošních listopadových čísel jsem měl zatím možnost nahlédnout jen do Rybářství a jen tak letmo spočítáno vycházel objem reklamy zhruba stejně ...
Nskwor - Profil | So 8.11.2008 13:17:52
NMr.Stick - Profil | So 8.11.2008 13:17:44
NMr.Stick - Profil | So 8.11.2008 13:05:37
Nmirinos - Profil | So 8.11.2008 12:21:01
Nčahounek - Profil | So 8.11.2008 12:19:30
Nskwor - Profil | So 8.11.2008 12:07:38
NPepaČadek - Profil | So 8.11.2008 12:07:08
NHugo Fisher - Profil | So 8.11.2008 12:06:32
NHugo Fisher - Profil | So 8.11.2008 12:05:21
NPepaČadek - Profil | So 8.11.2008 12:04:30
NHugo Fisher - Profil | So 8.11.2008 12:03:46
NHugo Fisher - Profil | So 8.11.2008 12:03:04
Nskwor - Profil | So 8.11.2008 12:02:35
NHugo Fisher - Profil | So 8.11.2008 12:00:26
ale dojde i na tebe
Ps: ten prvni jsem cetl a moc fajn
Nskwor - Profil | So 8.11.2008 11:57:44
NVaša - Profil | So 8.11.2008 11:33:36
Tak to asi nedali,ale na druhou stranu proč píšou,že má to číslo 114 stran,když je to stejné jako vždy,jen se jim podařilo prodat více stran inzerce.To se mi nelíbí.Ve skutečnosti je tam stran pořád stejně.Mám na mysli Rybářství.
NHugo Fisher - Profil | So 8.11.2008 11:31:58
btw - mluvilo se tu i o kvalite, nikoli jen reklame ;)
NVaša - Profil | So 8.11.2008 11:30:48
Tak to je parádní cena.Říkáš že je to hlavně o dravcích?Tak to mě zase tak moc nebere.Uvidíme,prolistujeme :-)
NPepaČadek - Profil | So 8.11.2008 11:29:35
NHugo Fisher - Profil | So 8.11.2008 11:28:43
NVaša - Profil | So 8.11.2008 11:27:06
Rybář bude asi dobrej časák,ale ještě jsem neměl tu čest do něj nahlédnout.Nedostal se mi do ruky.Asi si ho budu muset koupit a pak uvidím jaký ve skutečnosti je.
NHugo Fisher - Profil | So 8.11.2008 11:25:01
Jinak jsem se jeste nudil a spocital Rybare litopad 08 - celkem ma 144 stran (dle titulni strany), z toho 8 celoplosnych inreratu + krizovka na celou stranu + 1 strana reklamy na predplatne .. Dejme tomu 10 stran. A pak takrka uplne bez malych reklam.. To je celkem neporovnatelny rozdil .. nehlede na kvalitu...
NVaša - Profil | So 8.11.2008 11:19:01
Ale to že je na stránce někde v rohu nějaká reklama tak to mi vevadí a nepošítám to.Měl jsem na mysli jen celoplošné reklamyAle bez reklam by nemohl stát těch 40 kč.Do každého časáku reklama patří.Bohužel.
NHugo Fisher - Profil | So 8.11.2008 11:13:36
NVaša - Profil | So 8.11.2008 11:06:38
Tak já mám rád Rybářství protože se tam dovíš i spoustu jiných věcí,než že ten a ten byly na rybách tam a tam a chytily to a to,jako v časáku Kapr.A té reklamy tam těch 50 stran určitě není.A mě vyjde jedno číslo na 40 kč a to není tak moc.
Nbik kapr - Profil | So 8.11.2008 10:56:35
NHugo Fisher - Profil | So 8.11.2008 10:55:29
NMafi - Profil | So 8.11.2008 10:45:06
Najdou se tam i články které stojí za to si přečíst, ale !! za 60 kč si přeci nebudu kupovat jeden článek ??!!
Jinak to DVD sem si půjčil od táty a opět musím konstatovat - Lapák na vejry - tolik zbytečné reklamy není snad ani na NOVĚ .
NMr.Stick - Profil | Pá 7.11.2008 20:31:28
NVaša - Profil | Pá 7.11.2008 20:29:21
NVaša - Profil | Pá 7.11.2008 20:26:11
Tak pletivo samozřejmě ještě nemám.To jsem celý já:-)
Nb.gun - Profil | Pá 7.11.2008 19:38:57
Nhraji - Profil | Pá 7.11.2008 14:32:36
Nemá cenu rozebírat, zda je někde reklamy víc a někde méně. Každý časopis si najde skupinu svých příznivců, ti ho budou bránit proti všem. Já znám například hodně chlapů z Kajmana. Je to jako ve fotbale, všichni hrají s balónem na hřišti dle stejných pravidle a přesto tu máme slávisty a sparťany a baníkovce.
NMr.Stick - Profil | Pá 7.11.2008 14:27:52
NHorda - Profil | Pá 7.11.2008 14:02:13
NZajda - Profil | Pá 7.11.2008 13:32:52
Nb.gun - Profil | Pá 7.11.2008 13:21:18
NMafi - Profil | Pá 7.11.2008 11:31:10
Ty čtenáře , kteří hlasovali pro Rybářství dost lituju !! otec ho odebíral leta, ale teď už i jeho donutily soudruzi ze svazu odhlásit ho. Časopis ve kterém je 51 stran reklamy ????
Npaia - Profil | Pá 7.11.2008 10:40:10
Nnumen - Profil | Čt 6.11.2008 17:54:28
NMr.Stick - Profil | Čt 6.11.2008 17:28:58
NVaša - Profil | Čt 6.11.2008 17:26:45
Je to tvůj názor.
Tak třeba Kapr není špatný,ale je to jen o rybářských výpravách a nic zajímavého a naučného tam nenajdeš.
NMr.Stick - Profil | Čt 6.11.2008 17:26:42
NPetr Koch - Profil | Čt 6.11.2008 17:23:42
Jako druhej je Kapr a to i bez DVD
No a potom dlouho nic
Npajda - Profil | So 13.1.2007 10:07:34
Npajda - Profil | So 13.1.2007 10:01:23
Považoval jsem ho za dost informační časopis a proto jsem do něj těch pár korun jednou za dva měsíce vložil.
Jaké bylo moje překvapení, když jsem si přečetl první letošní číslo, dnes zakoupené.
Kam se poděli pěkné články, rady, informace o revírech.
Zbylo jen torzo.
Všudypřítomná reklama v těch největších vyobrazeních (nefotil jsem ji) a spousta fotek (sice krásných) ale na dvou stranách současně !!!
Nedá se to použít ani jako plakát, pokud měl majitel na mysli, abych si vytapetoval svůj pokojík, tak se spletl !!
Časopis sice vychází ve stejném počtu stran jako minulý rok, ale pozorný čtenář si zajisté všimne, že se změnilo řádkování i velikost písma. Pokud byl minulý článek na dvě strany, udělá z něj nový formát dva listy !!
Jednoznačně mohu říci, že "New image" ve mně nahlodal myšlenku, že si ho víckrát nekoupím.
Na posouzení sem hodím pár náznaků, jak se dovede "změnit" styl celkem dobrého časáku.
NIvan Fabian - Profil | Pá 12.1.2007 16:10:52
NEl Duffus | Pá 12.1.2007 16:00:57
Loni jsem četl měsíčně asi pět titulů, postupně jsem zůstal jenom u CARPWEBu a občas ještě Českého rybáře. Třeba Rybářství mi přestalo cokoli dávat- stále dokola Pospíšil- Kuthan to je ustrnulost sama, nemohu si pomoci, ale Tychler bude brzo psát do Rybářství asi i o komponentech pro jízdní kola, když je vyrábí Shimano. Občas se tam objeví něco o kaprech (MIK). Zajímavé bylo čtení ohledně predátorů a chorob ryb jinak je to čtení pro důchodce s úzkým okruhem kvalitních! autorů
Kde to žije - všechna témata
21:40NLov pod jezem v letních vedrech? 31
20:45NATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
20:22N🔥 Grill a grilování 🔥 591
20:00NRybářský kniho - koutek 143
16:32NRybářské odznáčky ... 547
14:35NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
13:07NRybáři vs ochránci přirody 90
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43NHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
Camping MEVA🏕️ Buďte připraveni na každé dobrodružství! S vybavením Meva si užijete pohodlí při kempování, rybaření i cestování. Vařiče, kartuše i další spolehlivé vybavení, na které se můžete vždy spolehnout.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....














