Platnost celoroční povolenky

Nevíte někdo, jak je to s platností roční celosvazové povolenky? Mám dojem, že jsem kdysi někde četl, že na ní lze chytat až do 15. ledna, ale teď to za boha nemůžu najít... Díky moc.
Autor diskuse: crypto_rsa - Profil , 4.1.2007 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NWillow - Profil | Po 2.1.2017 13:14:50

Knapík >> Brigádu,nebo za úplatu,ze známosti,melouch.:-))Tady to většinou vydávají ekonomové spolku,mladší ročníky pro které není problém obsluha P.C. atd.;-)))))

    Nhraji - Profil | Po 2.1.2017 13:12:45

    Knapík >> na tvůj dotaz se nedá odpovědět tak, abys pokryl všechny možnosti. Mohou to být a většinou to jsou členové výboru, popřípadě kontrolní komise, mohou to být najatí lidé mimo MO, mohou to být najatí členové MO.

      NLee-Haney - Profil | Po 2.1.2017 13:12:15

      Martin02 >> jako taky to nechápu. Kdyby k tomu byl nějaký důvod tak ani nepípnu, ale nejde mi do hlavy, jak je možné že u jiných organizací to jde a u nás je to obrovský problém. Já si prostě myslím že to mají špatně zorganizované a to jich tam na to je celkem dost. Ale kritizovat je nechci. Nerad kritizuji práci druhých , pokud nejsem ochoten dokázat že to umím líp. Ale mám sto chutí tenhle dotaz přednést na schůzi.

        NLee-Haney - Profil | Po 2.1.2017 13:08:38

        REX65 >> hmm to se máte :)

          NLosPafkos - Profil | Po 2.1.2017 13:02:42

          sven >> na rybáře musí být přísnost :-)

            NKnapík - Profil | Po 2.1.2017 12:58:38

            Možná se zeptám blbě a na špatném místě, ale jakou konkrétní činnost pro MO vykonávají osoby vydávající 14-21dní v roce intenzivně povolenky ?

              Nsven - Profil | Po 2.1.2017 12:54:12

              LosPafkos >> Takhle ten systém zatím funguje, jako když si koupíš lístek do divadla a biletářka tě vpustí až po prvním dějství...
              Pravda, některým divákům to nevadí, mohou si zatím dát v bufetu, kafe s rumem.... :)

                NFRANK71 - Profil | Po 2.1.2017 12:54:01

                alžběta >> proč kočko pes. Máš to jak z dálniční známkou. Je to upraveno v BP a tim9 je to v pořádku.

                  NMartin02 - Profil | Po 2.1.2017 12:48:32

                  Lee-Haney >> Tak tohle nechápu, asi ty si ty vaši strejdové kompenzují nějaký mindrák. Tímto děkuji své organizaci. Přijdu, většinou bez čekání u stolku odevzdám starou povolenku a odcházím k okénku kde si zaplatím vše potřebné o ihned odcházím s novou povolenkou. Doufám, že se nenajde nějaké ambciózní jelito který by to chtělo "vylepšit".

                    Nalžběta - Profil | Po 2.1.2017 12:46:23

                    Willow >> platnost povolenek na revírech ÚS Prahy je také do 31.12.
                    To oprávnění k lovu až do 5.1. následujícího roku je jen svazovej kočkopes.

                      NWillow - Profil | Po 2.1.2017 12:38:08

                      LosPafkos >> Jednou jim to musí dojít,tzn. Beztak to tady čtou.:-))))

                        NWillow - Profil | Po 2.1.2017 12:36:22

                        FRANK71 >> Viz má odpověď 11:54:13.

                          NLosPafkos - Profil | Po 2.1.2017 12:20:37

                          Willow >> navrhuješ čekání na zázrak ? :-)

                            NFRANK71 - Profil | Po 2.1.2017 12:19:00

                            Willow >> Středočeský ÚS ma to samé co Praha.

                              NWillow - Profil | Po 2.1.2017 12:14:37

                              LosPafkos >> A byl by klid.
                              Tohle musí pochopit nejdříve ČRS.Pak to půjde samo.

                                NLosPafkos - Profil | Po 2.1.2017 12:04:02

                                Willow >> i tak se cítím být okraden o 2 dny,první vydávání povolenek mám až v sobotu :-)
                                Dle mého selského,by platnost povolenky měla kopírovat den odevzdání staré povolenky,tudíž 15.1. a to celosvazově.

                                  NREX65 - Profil | Po 2.1.2017 11:59:23

                                  Lee-Haney >> U nás se při odevzdání hned po zaplacení a kontrole splnění členských povinností vydá nová tiskopisy jsou předvyplněny tak se dolepí povolenka doplní datum vydàní a podpis cca 5 minut na jednoho.

                                    NWillow - Profil | Po 2.1.2017 11:54:13

                                    LosPafkos >> Všude,opakuji Všude je platnost jak jsem napsal.Jen Sús a Praha má zas něco extra.Jako vždy.:-)))))

                                      NLosPafkos - Profil | Po 2.1.2017 11:45:42

                                      Willow >> platnost povolenky u nás je od 1.1.2017 do 5.1.2018 je ti to už jasnější ?

                                        NLee-Haney - Profil | Po 2.1.2017 11:36:57

                                        kakr >> 1/2 hodiny? Co bych za to dal. Já čekám hodinu před otevíračkou , aby se na mě dostalo, protože pondělky mají úřední hodiny jen hodinu. Pak čekám dalších 15 minut v řadě. Klidně bych si tam počkal další hodinu na vyřízení, ale oni řekli ne. Povolenky na počkání dávají jen invalidům, takže u nás není technicky možné dostat povolenku dřív jak druhé ponděli v lednu. Bohužel. Říkám na ryby se stejně dostanu nejspíš až v bŕeznu , tak mi to vadí jen kvůli uvolnění ze zaměstnání si pro to dojít.
                                        Mimochodem, kolik máte členů v MO a kolik vás na to vyŕizování je?