jak se stát znovu rybářem

Mám rybářský lístek propadlí 10 let. Co musím udělat proto, abych mohl jít na ryby. Dík.
Autor diskuse: T.O.M - Profil , 1.1.2007 všeobecné - RŘ, MO, svazy
3 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NZdenall - Profil | Po 1.1.2007 17:43:51

T.O.M.-taky sem to tak měl a v mé organizaci se mnou udělali nějaké to školení,zaplatil sem povolenku a mohl sem jít chytat.

    NCoturnix - Profil | Po 1.1.2007 16:03:33

    Mam stejne zkusenosti, jen jsem nenosil stary RL. Jestli se nepletu, po nezaplaceni clenskych prispevku 2 roky za sebou uz stejne nejsi clenem MO. Takze to vlastne znamena, ze budes prijat jako novy clen.

      NKobrik - Profil | Po 1.1.2007 1:08:27

      Jednou jsem řešil taky menší pauzu. Stačí, když zajdeš se starým RL na MĚÚ, tam výměnou za starý koupíš nový. Pak tradá na svůj svaz, 1000,- zápisné, možná zkoušky, koupě povolenky (bez RL ji nedostaneš, ten musíš zařídit jako no.1) a zaplacení členství + v průběhu roku odpracovat brigády na další rok a mělo by to být. Nevím, jestli to tak chodí všude stejně, mě stačilo toto.