Nerez tripod

Zdar mládenci, scháním nerez tripod na 3 a více prutů,který je stabilní, je jedno jestli 3 nebo 4 nohy, cena do 5 tisíc, a podstatné - který má rozteč mezi hrazdama 150 cm. Stojany typu JRC Europod atd mají rozteč max 120 cm.Koukám všude jak zběsilej a nemůžu nic sehnat. P.s. - rodpod NECHCI
Autor diskuse: Mikyrybář - Profil , 25.10.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

Noakley | St 25.10.2006 21:43:38

kde se takovej stojan dá koupit?:-)

    Npajascarp - Profil | St 25.10.2006 21:26:49

    Tak to sedí dobrý spestření:-)))))))))))))))))))))))))))))

      NMr.Stick - Profil | St 25.10.2006 21:20:45

      @Jaroslav Kučera: Neomlouvej se, nemáš za co...naopak si rozčeřil poklidné MRKácké hladiny :o)

        NJaroslav Kučera - Profil | St 25.10.2006 21:18:54

        Omlouvam se počitač ješte moc neovládam to foto pošiu zitra kuči.

          NMr.Stick - Profil | St 25.10.2006 21:14:56

          @silvan: :o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Máš bod....

            Npajascarp - Profil | St 25.10.2006 21:06:34

            Jaroslav Kučera - ® :To je cera ne bo co????????,

              Nsilvan - Profil | St 25.10.2006 20:53:53

              MrŠtík: no na to já su kádr:-) EDIT akorát mne napadají jen dvě místa, kam by šly zapřít ty dvě stabilizační tyče:-)

                NMr.Stick - Profil | St 25.10.2006 20:53:03

                @silvan: Byls rychlejší :o))))))))))

                  Nsilvan - Profil | St 25.10.2006 20:52:22

                  pěknej stojan:-)

                    NJaroslav Kučera - Profil | St 25.10.2006 20:50:30

                    Vase zprava

                      Noakley | St 25.10.2006 16:27:41

                      Jarda Kučera: taky by mne ten tvůj stojan zajímal. Mohl by si dát foto sem? Díky

                        NJaroslav Kučera - Profil | St 25.10.2006 16:15:19

                        Virobce pan Šramek cena je 5200 Kč je stabilni a pro ješte větši stabylitu do extremnich podminek se daj dokoupit stabilizačni tyče.Foto pošlu pozdejš momentalně nemohu.Kuči.

                          NMikyrybář - Profil | St 25.10.2006 14:55:49

                          Jaroslav Kučera - ®- neměl by jsi fotku + nějaké podrobnosti- výrobce, cena atd ? Dík

                            NJaroslav Kučera - Profil | St 25.10.2006 14:46:53

                            Takovej stojan vlastnim již nekolyk sezon a jsem s nim spokojen.Maji ho ve Vejprnicich v Ryb.prodejně u Plzně.Kuči.

                              NMikyrybář - Profil | St 25.10.2006 10:36:57

                              jo, kouknu, dík

                                NVasek - Profil | St 25.10.2006 10:36:25

                                No ,má tam ještě zbytky věcí od předešlího majitele JSA,tak se mrkni.

                                  NMikyrybář - Profil | St 25.10.2006 10:34:26

                                  Vašek- no na Maninách jsem ještě nebyl ale nemyslím, že by se sortiment až tak lišil, ale každopádně se tam podívám

                                    NVasek - Profil | St 25.10.2006 10:31:19

                                    No to bude asi pravda,ale skusil si to v jeho druhý prodejně?

                                      NMikyrybář - Profil | St 25.10.2006 10:29:10

                                      Vašek- Korda má stojanů spousta ale ani jeden nedpovídá právě těm 150 cm.... jediný, který by šel byl za 12 tis, a to fakt nedám

                                        NVasek - Profil | St 25.10.2006 10:24:38

                                        Koukám,že jsi z Prahy,tak si zajdi ke Kordovy,myslím,že si vybereš.