Nové Bionicky

Co si myslite o novych bionickach a jake snimi mate zkusenosti diky Mitchell
Autor diskuse: Mitchell - Profil , 24.10.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

NKorda | St 1.11.2006 13:44:10

Mitchell:Určitě je M.H. střelí, jak ho znám po takové dobré zkušenosti max 1000kč za kus:-)Možná i za 2ks:-))))A konečně si koupí pořádné hůlky!!!

    NMitchell - Profil | St 1.11.2006 13:41:13

    Martin Havířov: po te reklamaci si jich nechas nebo si koupis jihe hulky?

      NJkh - Profil | St 1.11.2006 13:39:28

      Mitchell. tak si tady udelej poradek a vse co se netyka otazky smazni, chce to pevnou vuli a nes..t se s tim:-))

        NMitchell - Profil | St 1.11.2006 13:39:14

        Ervin:ja si myslim ze by mu to mely vyreklamovat vsech co tyto pruty maji jsem se ptal a maji zatim ocka v pohode ale vsichni maji slabsi libraz nez Martin

          NMitchell - Profil | St 1.11.2006 13:37:59

          ALL: Ervin napsal konecne normani vzkaz nechci tady resit kdo a cim dohodite dal :-(

            NErvin - Profil | St 1.11.2006 13:09:18

            Tak napište kluci něco o bionicích Mne akorá mrzí že kolega z Havířova má v očkách drážky.To nevím jak to vyřešíjou při reklamaci!Držím mu palce a doufám že se sejdeme někdy u vody!?ERV.

              NDOC-SLAVA - Profil | St 1.11.2006 12:48:53

              carlos: To je sice pěkný, ale ten prut byl asi special a né prut kterej se normálně dá koupit na chytání! To nemá s rybařinou nic společného! Davep uváděl Century sp 3,5lb 3,90m, to se mi nezdá!

                Ncarlos - Profil | St 1.11.2006 12:29:23

                Fishky : podrobnosti o olovech a vlascích nemám ale tady je original znění :
                CIPS World Casting Championships - Portugal - September 2006

                Danny Moeskops take gold in all 4 main casting events using his Century TT-R
                Details are still coming in but the figures subject to ratification are looking like:

                PODIUM 1st place. 100 gram
                Moeskops Daniel 248,56m

                PODIUM 1st place 125 gram
                Moeskops Daniel 243,97m
                PODIUM 2nd place
                Jackins Mark 243,76

                PODIUM 1st place 150 gram
                Moeskops Daniel 253.58m

                PODIUM 1st place 175 gram
                Moeskops Daniel 268m


                  NMambo | St 1.11.2006 11:52:07

                  Asi před čtyřmi roky/bez záruky-možná dýl/ jsem se byl podívat na Rozkoši,kde majitel firmy Adler z Dobrušky pořádal závody v hodu do dálky.Nevím jak se ten chlap jmenoval,ale měl speciální Sportex 400cm a 4,00lb,monofil ujímaný v délce asi 15 metrů z průměru 0,35 na 0,08 a používal 110gr olovo.Hodem z otočky hodil 264metrů.Ale to je styl.který se dá použít pouze na takovýchto závodech,ale při obyč.rybařině je ne nic.

                    NFishky - Profil | St 1.11.2006 11:48:43

                    Doc-slava: jasnačka, ono vrtulníkem by člověk stejně potřeboval revír jen pro sebe, páč nikdy neví kam to padne :o) a přes hlavu se čtvrt kiláku háže blbě :)

                      NDOC-SLAVA - Profil | St 1.11.2006 11:42:45

                      Fishky: I kdyby to tak bylo tak při rybařině s montáží stejně tak daleko nedohodí! Tak si na louce může házet třeba 500m a je to jedno:-) Tak se přesně blbnou lidi:-))))

                        NFishky - Profil | St 1.11.2006 11:38:36

                        Doc-slava: třeba je to překlep, ale moc se mi to nezdá, u vody je mnohdy možné spatřit divy, že z toho jde člověk do kolen, ale tohle je už pomalu scifi :)))

                          NDOC-SLAVA - Profil | St 1.11.2006 11:33:28

                          Fishky: Já bych to taky chtěl vidět:-) Jen co uvidím Kratěny tak se ho na to zeptám, protože to se mi nezdá!

                            NFishky - Profil | St 1.11.2006 11:26:05

                            Davep: to čučím, 50g olovo "utáhlo" 25ku vlasec na 240m? tomu bych nevěřil, ani kdybych to viděl :)))

                              NDavep - Profil | St 1.11.2006 11:05:14

                              Fishky: Jednou jsem byl na předváděčce Vápeníka a tam byl hod 240 m,25 silon, 50 g olovo,Century tuším SP 3,5lb,3,9 naviják měl upravenou cívku více do konusu,styl hodu vrtulník s otočkou jako při hodu diskem. Jinak běžným způsobem tam Vápeníkovi hoši házeli kolem 150 m.100g pokud jim to uletělo (praskl vlasec,šokovka)tak to bylo i přes 250m,
                              Jinak ne vždy jsou nejdelší hody s nejtěžším olovem co prut zvládne. Nejlepší je optim. třeba u strategy je to kolem 80 g. Záleží na síle vlasce,plnosti cívky,stylu hodu, uhlu při vypouštění vlasce,povětrnostních podmínkách a na kondici rybáře.

                                NFishky - Profil | St 1.11.2006 8:44:22

                                Carlos: nevíš s jakým silonem, olovem, či případně pruty se háže přes 250m?

                                  NMitchell - Profil | Út 31.10.2006 21:34:51

                                  nechci nikoho nejak omezovat ale prosim vas prectete si otazku na hore a an tu odpovidejte diky vse ;-)

                                    NErvin - Profil | Út 31.10.2006 21:25:12

                                    carlos:Dík, že se mnou souhlasíš!Ale já souhlasím s tvou teorií,že chytání ryb není o dalekých hodech.A už jsme zase u rybářského očenáše.Je toho mnoho co to ovlivní.Beru, někdy i delší hod je potřeba.Berme si příklad u starších rybářů ,on kam dohodí krmení tam chytá a při odchodu trochu zakrmí.Samozřejmě si to může dovolit na místě kde chodí jen on nebo se střídá s kamarádem!To bych chtěl zažít.Bydlím mezi dvěma přehradami ale to jsem jsem ještě nezažil .Možná někdy!! Ahoj ERV.

                                      Ncarlos - Profil | Út 31.10.2006 20:16:01

                                      Pánové souhlasím s Ervinem : nejdříve si těch Vašich 100m házených bez problému opravdu změřte a budete se divit, jak se radikálně zkrátí.:-)

                                      Taky jsem se dohadoval s jedním borcem, který prý hází přes 100m se svými teleskopy a došlo to tak daleko, že jsme se vsadili a šli házet na louku. Horko těžko se dostal přes 80m a asi při pátém hodu prut zlomil.
                                      Kdy už jednou všichni přijdou na to, že chytání ryb není o dlouhých hodech? :-)
                                      Jen tak pro zajímavost - při světových soutěžích v hodu do dálky se hází přes čtvrt kilometru !

                                        NMitchell - Profil | Út 31.10.2006 16:21:31

                                        Urcite styl hodu dela hodne ale dost dela i blank a jeho kvalita