Nové Bionicky

Co si myslite o novych bionickach a jake snimi mate zkusenosti diky Mitchell
Autor diskuse: Mitchell - Profil , 24.10.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

luboš - Profil | Ne 29.10.2006 20:53:04

Ervin : Přesně jak píše carpik-to je druh blanku. Ty pípáky jsou v poho až na tu baterku 9volt. Nevím nevím ...no uvidíme.

    carpik - Profil | Ne 29.10.2006 20:48:51

    ervin:to není poškozený lak ale je to druh blanku

      Ervin - Profil | Ne 29.10.2006 20:46:37

      luboši:špatně vidím a nebo je to vada na laku !!možná mě někdo dá za pravdu ten bližší prut má ten lak jak potrhaný!!!Hlásiče mám stejné.Jak jseš s něma spokojen.Teď zháním nějaký příposlech.Něco lacnějšího jsem dost indisponová z peněz. ERV.

        luboš - Profil | Ne 29.10.2006 20:41:56

        Mitchell - ® : Čau,hele nevím :o)) Já o tom problému slyším poprvé ale myslím že jo bo je mám teprve 3 měsíce:o)) Ale už jsem jeden zlomil:o((

          Mitchell - Profil | Ne 29.10.2006 20:35:24

          luboš: a co ocka mas je v pohode?

            Ondra (tloušťák) - Profil | Ne 29.10.2006 20:21:58

            luboš: Pěkný swingery :D

              luboš - Profil | Ne 29.10.2006 20:13:02

              Detail blanků těch novejch Bionicků.

                Mitchell - Profil | Ne 29.10.2006 18:15:02

                Martin - Havířov : to je dost divne no uvidime a nechame se prekvapit co a jak

                  Vojtěch Přikryl | Čt 26.10.2006 10:19:38

                  Ervin: Mám nějaký dluh a nečím zaplatit musím..

                    Martin - Havířov | Čt 26.10.2006 8:03:50

                    Mitchell - ® : používal jsem SUFIX Synergy 0,30 mm ve žluté barvě. Šňůra tam nikdy nebyla, ani jako šokovka.

                      Mitchell - Profil | St 25.10.2006 16:02:44

                      Martin - Havířov: co pouzivas za silony?

                        Mitchell - Profil | St 25.10.2006 16:01:16

                        all: chci tu jen prispevky k tematu please diky vsem :-)

                          Ervin - Profil | St 25.10.2006 14:42:23

                          Ahoj Vojto !To škádlení se mi podobá by řekl Ostravák.No chci se tě zeptat proč dáváš pryč ten prut !?Napiš pár slov zitra jedu na jih .ERVIN.

                            Martin - Havířov | St 25.10.2006 12:47:14

                            Vojtěch Přikryl - ® : Nesvika, no furt lepší než ta tvoje, ještě mě nikdy nezradila ! a hlavně se mi nepolámala, jako tobě :-))) no teď jsem si koupil v Polsku vidličky bitelné zavrtávací 4 ks, tak koza je doma v chlívku a na pastvu půjde jenom, když vidle nepůjdou zavrtat

                              Vojtěch Přikryl | St 25.10.2006 12:15:43

                              M-H: Zdar, co to máš za hnusnou kozéénku :o)))

                                Mitchell - Profil | St 25.10.2006 10:16:50

                                ty ocka by ti mely vymenit nebo spis komplet prut no uvidime ja se dival na platina a ty maji stejna ocka jak nowely

                                  Mitchell - Profil | St 25.10.2006 10:14:04

                                  Martin Havířov urcite bude diky za upozorneni

                                    m.kindl - Profil | St 25.10.2006 9:31:59

                                    Martin - Havířov - ® Kdybys měl měkčí pruty měl bys klid dube :-))

                                      Martin - Havířov | St 25.10.2006 9:17:25

                                      Mitchell - ® : jo pruty, jako takové jsou v pohodě, jen si průběžně kontroluj ty očka !!! fakt jsem čuměl, že po 5 měsících jsou v nich zářezy

                                        Mitchell - Profil | St 25.10.2006 9:14:38

                                        Martin - Havířov: asi jeste nemam tolik odchytano na ne jak ty ja mam 2,75lb a jsem uplne v pohode zatim slapou jak maji a doufam ze i budou. Ja teda pouzivam odhoz i monofil