Zabezpeceni prutu proti kradezi ?

Mate nekdo nejake zkusenosti ,pripadne tipy se zabezpecenim prutu proti kradezi pri lovu ,napr,elekrtonicky alarm nebo neco podobneho?
Autor diskuse: Miv - , 23.9.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndaniels - Profil | Po 25.9.2006 11:31:24

šmoula-věřim že toho by odnesli prvniho:-))))))

    NKocháč - Profil | Po 25.9.2006 8:14:52

    Druhá krabička z leva. PIR čidlo, dosah asi 6m 360 stupňů. Cena 2000,- absolutní spokojenost. Myši a podobnou havěť nesnímá, aspoň se mi to nestalo:o)

      Ncarpik(spinningman) - Profil | Ne 24.9.2006 22:19:37

      chytat tam kde nejsou zloději:D jinak taky příposlech

        NFox | Ne 24.9.2006 22:02:58

        Příposlechy Delkim

          Nkocour - Profil | Ne 24.9.2006 21:40:59

          Nechávam pruty ve stojanu a omotám gumičku kolem prutu a pípáku ktery nastavým na plno.Když nekdo chytne za prut tak dostane po čuni ( teda jestli se vzbudím).Před měsícem sem spal s kámošema na Tovačově,telefony jsme odložily na stolek a já si lehl asi 1 metr od nich.Rano tam nebyly.

            Nšvec - Profil | So 23.9.2006 21:26:08

            Milda - ® :máš vyzkoušené že to zaznamená i myš?Měly jsme to týden na fišlích a za celou dobu jsme neměly ani jeden falešnej "poplach".Začalo to pištět jen když nám přišel pes na halibuty.Myši tam byly a ani fógle a okřídlený myši to nehlásilo.Spustilo to jen když tam někdo přišel,anebo již zmiňovaný pes.

              Nšmoula - Profil | So 23.9.2006 17:50:08

              ale jo jedine on

                NBrano | So 23.9.2006 15:37:38

                tomuto sa nic nevyrovna

                  NMikyrybář - Profil | So 23.9.2006 13:51:09

                  musím potrvdit, že Flajzary Ultracarp TOP Tx opravdu fungují, minule na Labi mě asi 3x vytáhnul ze spacáku alarm, když se vydra snažila ukořistit kouli, která visela u prutu

                    Nstudna - Profil | So 23.9.2006 13:39:59

                    Frostty- jo chytal,ale vždycky jsem u prutů seděl :-)

                      Ncarlos - Profil | So 23.9.2006 13:16:48

                      V signalizátorech Flajzar Ultracarp TOP Tx jsou už ve výrobě zabudovaná otřesová čidla, takže na příposlechu to hlásí, že se něco děje, pokud někdo sáhne na stojan nebo na pruty.

                        NFrostty - Profil | So 23.9.2006 13:02:54

                        studna - ® jde vidět že si nikdy nechytal v noci:)

                          Nstudna - Profil | So 23.9.2006 13:01:59

                          Chlapi,to býváte od prutů tak daleko,že na ně ani nevidíte a potřebujete alarm,aby vám je někdo nečmajznul?

                            Nmirmen - Profil | So 23.9.2006 12:40:51

                            některé venkovní detektory pohybu mají možnost eliminovat zvířata pod 40 kg hmotnosti

                              NMilda - Profil | So 23.9.2006 11:15:14

                              Miv:No Flajzar dělá detektor pohybu a jak se ti něco kolem v noci pohne,tak ti to pěkně v kapsi píská,ale cena je 2000kč a spustí to i myš....Jinak to jde koupit už dohromady zabudované v příposlechu,Rossi to kupoval na Slovensku a vyjde to dohromady i s příposlechem na asi 2000kč,celkem slušná koupě.Co to je za firmu,to z hlavy nevím,ale až bude Rossi on-line,tak ti k tomu napíše snad více.

                                Nsharkcom - Profil | So 23.9.2006 10:21:29

                                Frostty: Tak uvázat prut za palec u nohy....

                                  NJaryk - Profil | So 23.9.2006 9:58:54

                                  Já jsem si loni koupil v Lidlu hlídač pohybu.Stál kolem 140 kč a nemůžu si ho vynachválit.Žádné falešné poplachy:Dá se regulovat hlasitost,nebo přepnout ze sirény na světlo.Opravdu dobrý kup.

                                    NFrostty - Profil | So 23.9.2006 9:35:14

                                    sharkcom - ® když spí tak asi těžko:-)

                                      Nsharkcom - Profil | So 23.9.2006 9:32:37

                                      Jedna rejpavá. Nemá náhodou rybář být u prutů??

                                        Nmirmen - Profil | So 23.9.2006 8:08:58

                                        Na sousedním webu jsem četl kdysi něco o hlásičích Flajzar a jejich propojení na mobil.
                                        Pokud někdo krade pruty včetně hlásičů, mělo by to upozornit.
                                        Kdysi jsem sháněl nějaký alarm reagující na pohyb , ale výrobce mne varoval před množstvím falešných poplachů .