- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lov ryb s průvodcem
A tak mi náramně přišlo vhod, když se mi dnes do rukou dostal leták, který mě zaujal. Zprvu jsem (dle obsahu letáku) chtěl otázku nazvat "Privatizace svazových revírů začala", ale nakonec jsem se rozhodl jinak, obávaje se oplétaček za šíření poplašné zprávy.
Omlouvám se všem za poněkud obšírnější úvod a vědom si toho, že dosud nejdelší zadání otázky váženého kolegy xaxapa dnes nepřekonám, úvod končím a přecházím k jádru pudla tím, že zmíněný leták ocituji. Vynechám pouze jméno a příjmení, telefon a cenu uvedené služby.
Tedy cituji:
Lov okounů na Vranovské přehradě Chvalatická zátoka.
V ceně je zahrnuto: průvodce, lodˇ s motorem, nástrahy, nocleh v chatě vybavené sporákem, mikrovlnou troubou, lednicí, mrazákem, TV, společenskou místností...
Tolik leták.
Tedy pokud tomu dobře rozumím, tak se jedná o službu prováděnou na zatím ještě svazovém revíru. Zajímá mě váš názor. Myslíte, že je to košer ?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nhunol - Profil | Ne 10.9.2006 20:10:12
K tvé otázce: Na Vranov jezdím asi 30 let, běžně se chytá nonstop, ve skalách v každé škvíře pytlačka s kolečkem a 0,60 vlascem.Za noc jsme jich s p.Bílkem měli včetně narychlo opuštěných prutů plnou loďku. Myslím, že to čeho se obáváš se už dávno děje i bez průvodců a na ostatních revírech to nebude o nic lepší.:(
PS - O průvodcovství taky nic nevím ale s vínem na tebe myslím.
Nhunol - Profil | Ne 10.9.2006 19:44:05
Mohl bych dělat průvodce po vinných sklepech, s občerstvením, cimbálovkou a aspyrinem.:-) PS - Díky za ochutnávku sýrů, byl to zážitek.Mňam
Ndrda - Profil | Ne 10.9.2006 19:20:54
Ale pokud vím, Lojzo, tak jsem nikdy netvrdil opak. Ale jestli se o tom opravdu chceš něco dozvědět, tak asi pouze mimo tuto otázku. Tady ti o tom neřeknou nic ani ti, co se tváří, že o tom vědí všechno.
MrKos: ano, trefils hřeb přímo na hlavičku :-)
NBosanac - Profil | Ne 10.9.2006 17:38:33
A v pripade ze nekdo "pytlaci" s povolenkou na vodach kde ja chytam rad neboli po tvem mojich vodach mam tel. cislo na RS ktera je schopna prijet do 10 minut a zarazit pytlacku . A ten kdo nabizi komplet sluzbu - pruvodcovani , lod , ubytovani a pravdepodobne i vyrizeni povolenky bude davat pozor na to aby nezustal bez licence kvuli porusovani BP od zakaznika . Vice po ICQ .
NMrKos - Profil | Ne 10.9.2006 15:55:12
ale vidím že to je marnej boj... edit: abych odpověděl na otázku stručně tak by to znělo : NIC
NBosanac - Profil | Ne 10.9.2006 10:54:24
NMrKos - Profil | Ne 10.9.2006 10:36:36
kolega drda se jednoznačně v otázce zeptal na názor ... Ty jsi pouze zopakoval že je to v mezích zákona ( což ovšem víme všichni )... a zbytek postavil také jen na spekulacích... a na mojí otázku jsi také neodpověděl a pouze opět spelukoval o tom kam jezdí Vasil nebo Pepík... :-)
NMrKos - Profil | Ne 10.9.2006 10:19:33
NBosanac - Profil | Ne 10.9.2006 9:42:16
Ndrda - Profil | Ne 10.9.2006 9:31:06
NMarcel - Profil | Ne 10.9.2006 9:00:23
Nsilvan - Profil | Ne 10.9.2006 8:58:42
NMrKos - Profil | Ne 10.9.2006 8:54:55
NMrKos - Profil | Ne 10.9.2006 8:53:34
NMarcel - Profil | Ne 10.9.2006 8:52:30
NXaxajláma - Profil | Ne 10.9.2006 8:47:41
NMrKos - Profil | Ne 10.9.2006 8:44:30
NMarcel - Profil | Ne 10.9.2006 8:38:23
NMrKos - Profil | Ne 10.9.2006 8:26:30
a vrátím-li se k dravcům tak třeba ztrovna na tak velké vodě jako je Vrancl si dokážu za pomocí lodi představit i to že se podaří opakovaně lapnout 7 kg okounů ( dravců )... a když ne zmasit tak aspoň poškodit ... na takových vodách je bohužel loď jedna z hlavních zbraní...
Kde to žije - všechna témata
20:24NLov pod jezem v letních vedrech? 3
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
DORADA atlantic, s.r.o. - BIG GAME FISHING
Mezi rybáři z celého světa se už ví, že otevřené moře za průlivem mezi ostrovy Santo Antao a Sao Vicente a otevřené moře...











