Boilies-Imperial Baits a Lukáš Krása.

Máte někdo zkušenosti s těmito druhy boilies?
Autor diskuse: KillBill - Profil , 7.6.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

NMitchell - Profil | Čt 7.6.2007 20:31:51

kaprr: taky jsem to videl u Zabrose pokud vim tak stali cca 480kc tak nejak nic elvneho to neni :-)

    Nkaprr - Profil | Čt 7.6.2007 17:43:20

    snipe-kolik koštuje kilčo kuliček od lukáše? a který máš zatim odzkoušený a s jakym úspěchem?

      NPetr Havlíček - Profil | Čt 7.6.2007 17:26:59

      liborcarp: tak to je asi každýmu jasný. Neexistuje zázračná nástraha. Vždycky to bude muset ten rybář alespoň "trochu" umět. Jenom hlupák si myslí, že když si koupí koule za 400,- - 500,-Kč/kg, že na to musí nachytat. Naštěstí to tak není. Naštěstí pro kapry.

        Nsnipe - Profil | Čt 7.6.2007 16:47:45

        kaprr - Co vím, tak to má na obchodě Zábranský v Brně.

          Nliborcarp - Profil | Čt 7.6.2007 16:27:28

          Petr Havlíček - ® -určitě za tou kuličkou od Lukáše bude hodně zkušeností a hlavně praxe.........o tom žádná.....takže už jen lovec musí umět najít to správné místo a má vyhráno...............skoro......)))

            Nkaprr - Profil | Čt 7.6.2007 16:12:16

            snipe-kde si koupil tuhle mraženku, ještě sem o tom neslyšel.... :-(

              NPetr Havlíček - Profil | Čt 7.6.2007 15:26:34

              Fishky: letos.

                NFishky - Profil | Čt 7.6.2007 15:12:16

                Petr Havlíček: v jak krátké době?

                  NPetr Havlíček - Profil | Čt 7.6.2007 15:08:41

                  Kvalita koulí od Lukáše Krásy se projeví ve velmi krátké době. Lukáš není člověk, který si přečetl pár článků v časopise, nakoupil suroviny v Anglií, nebo jinde a po masivní, nebo méně masivní reklamě začal prodávat "léta" testované boilií. Je to kluk, který toho ví o kaprech a o krmení pro kapry tolik, jako málokdo v této republice. Myslím si, že kdo si přečetl jeho knihu ví o čem píšu.
                  A že se okamžitě zařadí mezi nejlepší výrobce boilií u nas je jasné a nepochybuju o tom ani vteřinu. A malá reklamka na závěr: jeho boilií už mám v mrazáku.

                    Ndandys - Profil | Čt 7.6.2007 12:11:47

                    Marsip - ® Čt To jooo, kapacita se dnes kapacitně projevila, kor teď v plkárně :DDD

                      NMarsip - Profil | Čt 7.6.2007 12:05:17

                      Leoš: Kdybys věděl co je XAXAP za kapacitu, tak tu neslintáš takové .... ty. :)))

                        NLeoš - Profil | Čt 7.6.2007 12:02:28

                        L. Krása pokud vím tak teprve nedávno začal s výrobou vlastního boilie a troufám si říci že to bude asi nářez:-)) a imperial baits je do Maxe Nollerta
                        4 xaxap: kup si knihu od L. Krásy ať víš jaká je to kapacita ať příště neslintáš takové .........:-)))

                          NPetr Koch - Profil | Čt 7.6.2007 11:44:58

                          KillBill - ® : chachar s kaprařinou teprve začíná, tak k němu buďte tolerantní. Každý začátek je těžký:o)

                            Nsnipe - Profil | Čt 7.6.2007 11:44:38

                            Osobní zkušenost nemám, ale co vím, tak před nedávnem začal Lukáš distribuovat své mraženky do některých prodejen pod značkou LK Baits. V současné době se jedná asi o 4 druhy a to - Sea Food, Palermo, Cass 07 Rose a Cass 07 Ananas. Nicméně si myslím, že se zcela jistě jedná o špičkové bobule.

                              NKillBill - Profil | Čt 7.6.2007 11:40:53

                              xaxap-ty neznáš L. Krásu?A to seš kaprař?

                                NPetr Koch - Profil | Čt 7.6.2007 11:19:46

                                Já nemám zkušenost s boilí od Lukáše, ale Imperial jsem si pořídil na duben, když byla voda ještě poměrně studená a na játra do studené vody ( hotovku) jsem nějaký ryby udělal.

                                  NMiras - Profil | Čt 7.6.2007 9:53:08

                                  ok, tak to pardon.

                                    Ntomm - Profil | Čt 7.6.2007 9:26:50

                                    Miras> On to zřejmě ví, jen se ptá zvlášť na boilie Imperial a na boilie od Lukáše, aspoň to tak chápu ze zadání.

                                      NMiras - Profil | Čt 7.6.2007 9:19:58

                                      KillBill : Lukáš nemá s tímto boilies nic společného. Imperial Baits je firma Maxe Nollerta, kterou v ČR prodává Tomáš Blažek.

                                        NXAXAP - Profil | Čt 7.6.2007 0:23:27

                                        Lukase Krasu neznam, to je nejakej pornoherec nebo superstar? V Imperialu v Ostrave uz jsem chrapal, celkem slusne tam vari, ale pokoj neni pro socky