- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářský sen?
Jaké máte největší rybářské přámí?Váš rybářský sen?Jakou rbu byste chtěli chytit,kde si zachytat,jaké mít náčiní,co zažít?Mě by se moc líbilo na jezerech řekách v Kanadě s dobrou partou aspoň na měsíc.Srub,loď,pohoda,divočina...
Autor diskuse: Azbest - Profil , 3.8.2006 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NAlan - Profil | Pá 4.8.2006 8:51:21
Robert>Hrebicek na hlavicku. Ja to navic ani moc neumim s medvedy. To radsi pojedu na Bahamy.
NAzbest - Profil | Pá 4.8.2006 8:45:57
R(p)-odolný vůči této bolševické svoloči jsem málo,takže bych pochopitelně trval na tom,aby tato byla za mé přítomnosti vypnuta...:-)
NLaci - Profil | Pá 4.8.2006 8:18:53
Ja by som chcel vyskúšať a úspešne čo najviac techník lovu a druhov rýb. Snáď aj navštíviť pár krajín. Som zástancom prívlače ale nie za každú cenu rád lovím každým možným dostupným spôsobom. Tak na začiatok by bolo dobré chytiť druhy rýb ktoré mi z domácich vôd chýbajú a to hlavne jeseter malý a amur.
NRobert(původní) - Profil | Pá 4.8.2006 7:46:13
Nedá mi to, abych se nezeptal kolegů toužících po kanadské či aljašské divočině: Jak jste odolní proti komárům a muchničkám pokud se vyskytují ve formě mraku?
Nsynek - Profil | Čt 3.8.2006 21:05:09
Já bych si přál ještě aspoň 200 let chytat ryby,a být v pohodě.A pořád se mít na co těšit...
NKubík | Čt 3.8.2006 18:59:47
2 azbest- Přesně jako ty, jet někam do Kanady nebo na Aljašku a tam na místních řekách muškovat a vláčet a chytat tuny lososů. A aspoň na 3 měsíce, vypadnout vocaď a vyčistit palici....
NMichal | Čt 3.8.2006 18:41:20
sny nemám, spíše mám jen představu o místech, kam bych se někdy v budoucnu rád podíval a chytil si tam aspoň nějakou rybu, nejsou to zcela nereálné představy a tak doufám, že si je začnu v příštích letech plnit, v nejbližší době Slovinsko, Švédsko, v budoucnu snad někdy Mongolsko, Nový Zéland, Kanada
Ntulo - Profil | Čt 3.8.2006 18:12:26
Ja jsnim pouze o tom,že nebudu muset čas zatracovat praci,ale budu ho moct využit k rybolovu.
NPetrson - Profil | Čt 3.8.2006 17:23:31
>> Můj sen není nijak extrémní. Rád bych strávil běžný zájezd s lovem někde na severu - nejspíš mezi norskými fjordy z paluby bezstarostně lovit dravce (téměř) na hod. Prostě si chci vyzkoušet tento odlišný styl, moře má zase jiné kouzlo, které u nás nepoznám. To si snad splním příští rok. A tak vůbec, co by mě nejvíc potěšilo, dosažení úlovku něčeho většího, toho svého nej-, silného bojovníka aspoň přes metr - kapra, sumce, amura. Zatím to mlaskám jak starej Popper, ryb mnoho, ale ty větší si musím tvrdě vysedět, a i tak jsou to pumprdentliši. Tak, toho bych se snad ještě mohl dožít, když budu hodný :-)
Njepice.cz - Profil | Čt 3.8.2006 17:00:24
ZN- to taky, jinak bych dostal z matiky 3 :-)
hele, co je na tom tak vadnýho? víš jak je příjemný když se v 35°C jen v broďákách sedneš do vody? osvěžujjící a vem si kdybys seděl v plavkách na mělčině, házel, tahal potůčmeny... kurva sem se zas moc zasnil :-)
hele, co je na tom tak vadnýho? víš jak je příjemný když se v 35°C jen v broďákách sedneš do vody? osvěžujjící a vem si kdybys seděl v plavkách na mělčině, házel, tahal potůčmeny... kurva sem se zas moc zasnil :-)
NZN - Profil | Čt 3.8.2006 16:57:06
jepice:
nikdy bych nřekl, že jsi takový hulič. Myslel jsem, že jsi jedničkář a mazánek paní učitelky.
nikdy bych nřekl, že jsi takový hulič. Myslel jsem, že jsi jedničkář a mazánek paní učitelky.
Njepice.cz - Profil | Čt 3.8.2006 16:12:25
můj sen je měsíc se psem, brokovnicí, spacákem, 1kg solí, mušákem nebo vláčákem a putovat podél řeky yukon in canada a lapal salmonidy aspoň 50+
a kdyby to mělo bejt u nás tak zajedu někam do krkonoš s mušákem, teplota vzduchu 35°C, budu polonahej sedět a osvěžovat se ve vodě, házet mušákem do nějaké tůně a tahat potočáky a lipany kolem 50cm.
a kdyby to mělo bejt u nás tak zajedu někam do krkonoš s mušákem, teplota vzduchu 35°C, budu polonahej sedět a osvěžovat se ve vodě, házet mušákem do nějaké tůně a tahat potočáky a lipany kolem 50cm.
NMr.Stick - Profil | Čt 3.8.2006 15:14:18
Mám tři. S notnou dávkou štěstí jsou dva reálné. První a nejreálnější je, ulovit a úspěšně zdolat na lehkou plavanou kapra přes 10kg. Druhý méně reálný je, ulovit a úspěšně zdolat na lehkou plavanou lína přes 50 cm. No a třetí a téměř nesplnitelný je vlastnit velký pozemek s malým rybníčkem tak 30 x 50 metrů. No a teď se děj vůle boží :o)
NKocháč - Profil | Čt 3.8.2006 15:06:43
Šlehy - ® : abys to měl komplet a nemusel si vymejšlet nějakýho metrosexuála :o)) je to ten fešák v tom klobouku
NŠlehy | Čt 3.8.2006 14:56:06
Zatím jsem o tom nějak nepřemýšlel,ale vím,že se mi dneska bude zdát o Kocháčovi a jeho otázkách.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17















