- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářský sen?
Jaké máte největší rybářské přámí?Váš rybářský sen?Jakou rbu byste chtěli chytit,kde si zachytat,jaké mít náčiní,co zažít?Mě by se moc líbilo na jezerech řekách v Kanadě s dobrou partou aspoň na měsíc.Srub,loď,pohoda,divočina...
Autor diskuse: Azbest - Profil , 3.8.2006 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NAzbest - Profil | Čt 3.8.2006 14:34:11
Jo barák u řeky,to by bylo žrádlo.Tak deset metrů nad hladinou,a jen 30m od břehu.Hloubka tak 3 m....
Nrou7 - Profil | Čt 3.8.2006 13:03:30
1) vždy ta správná návnada
2) vždy ta správná nástraha
3) pohoda, klid a správná parta lidí
2) vždy ta správná nástraha
3) pohoda, klid a správná parta lidí
NŘízek - Profil | Čt 3.8.2006 12:28:03
Mam takovy dvousen:-)))
1)ja+novy zeland+jizni ostrov+musak=PO ci PD 80+cm,
2)ja+ohre+musak=PO ci PD 70+cm
1)ja+novy zeland+jizni ostrov+musak=PO ci PD 80+cm,
2)ja+ohre+musak=PO ci PD 70+cm
NMíra Rybář - Profil | Čt 3.8.2006 11:55:54
Můj, asi nesplnitelný sen je ulovit úhoře co nejvíc přes metr. No snad to ještě někdy vyjde.
NVlčák - Profil | Čt 3.8.2006 11:19:06
Všechny vaše sny jsou parádní!
Můj sen se tady omílá mezi vámi.Hned s fleku bych si chtěl vychutnat tu nádheru na Aljašce-fantastická nedotčená příroda a hlavně řeky plný ryb.Snad si jednou každý z nás ten svůj sen prožije a vychutná.
Můj sen se tady omílá mezi vámi.Hned s fleku bych si chtěl vychutnat tu nádheru na Aljašce-fantastická nedotčená příroda a hlavně řeky plný ryb.Snad si jednou každý z nás ten svůj sen prožije a vychutná.
NMart2 - Profil | Čt 3.8.2006 11:16:46
Stačí být v přírodě a sledovat východ či západ slunce.
V popředí tripod s pruty nahozenými do místa ,kterému věřím a čekat jízdu. Parťák ,který nezkazí žádnou legraci.
Tohle zážívám skoro pokaždé a neomrzelo mě to.
Prostě východ slunce, absolutní klid kafe a ranní cigaretka. Jsem fakt skromnej.
V popředí tripod s pruty nahozenými do místa ,kterému věřím a čekat jízdu. Parťák ,který nezkazí žádnou legraci.
Tohle zážívám skoro pokaždé a neomrzelo mě to.
Prostě východ slunce, absolutní klid kafe a ranní cigaretka. Jsem fakt skromnej.
NAzbest - Profil | Čt 3.8.2006 11:13:56
certbert-mám velký prasátko,do kterýho strkám kovový 50-ky,ale asi to bude málo...
Ncertbert - Profil | Čt 3.8.2006 11:06:20
Azbest-to musíš strkat penízky do prasátka a ne do slečen na E 55-:o)))) pak si ho koupíš
Ncertbert - Profil | Čt 3.8.2006 10:50:43
zdar vydry-přál bych si chytit ZLATOU RYBKU a vedět co mi má splnit-:o)))) Azbest-ty ještě tu Audinu nemáš?-:o))
NAzbest - Profil | Čt 3.8.2006 10:38:01
bing ho?Tak to jsem potěžen,protože jsem to odhanul podle tý první fotky řeky a až pak jsem se pročetl ke té zmínce o tajmenovi.
NSagar - Profil | Čt 3.8.2006 10:37:38
Přesně to samý!!! Srub už mám, ale tady u nás. Kanadu a divočinu sem nedostanu.
NAzbest - Profil | Čt 3.8.2006 10:36:45
Co se týče rybářského cajku,tak by se mi hodně líbilko přibližovdlo buď Audi Allroad a nebo Q7...
V Kanadě si dovedu představit,že bych i nějakou rybu na ohni sežral a netrápilo by mě tolik,že bych ji nevrádil vodě,protože tam taková nouze asi nebude.
V Kanadě si dovedu představit,že bych i nějakou rybu na ohni sežral a netrápilo by mě tolik,že bych ji nevrádil vodě,protože tam taková nouze asi nebude.
NLucciano - Profil | Čt 3.8.2006 9:40:20
Ísť na ryby kedy chcem a kam chcem. Rybáriť niekde mimo civilizácie - len rybár a nedoktknutá príroda.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











