Mal som ho nakopať?

29.7.-Chytám si na L.Mare a vedľa prišiel nejaký chlapík so ženou a dvomi synmi vláčiť.Po chvíli vytiahli šťuku do 50 cm a za obrovských ovácií ju vliekol na silone asi desať metrov,potom nohou prišliapol,aby vybral háčik a hodil do vedierka.Za chvíľku vytiahol druhú asi 30 cm a opäť za ovácií opakoval predošlý postup.Zhúkol som na neho,či mu nejebe?Vysvitlo,že je Poliak,tak som mu prezradil,že u nás je miera šťuky 60cm,tak tú menšiu pustil a väčšiu zobral,s tým,že však má 46cm!!!Spodná sánka mi spadla do vody a rezignoval som.Asi som blbec.P.S.Nepochybujem o tom,že mal hosťovačku :-o
Autor diskuse: pepson - Profil , 1.8.2006 dravci - příhody, kuriozity

NPvl - Profil | Čt 15.4.2010 17:15:45

smradzjzd >> Comátenamyslipanekolego ?

    Nsmradzjzd - Profil | Čt 15.4.2010 17:14:11

    Pvl >> ty se nedrápej v detailech, když se tu řeší vážnější věci

      Nsmradzjzd - Profil | Čt 15.4.2010 17:13:27

      boyscout >> patrony by jisto jistě proplatila MO

        NPvl - Profil | Čt 15.4.2010 17:08:43

        boyscout >> Tenkrát se ankety ještě nedávaly .1.8.2006

          Nboyscout - Profil | Čt 15.4.2010 17:08:23

          smradzjzd >> evidentně nemáš tucha jak drahé jsou dneska náboje. A většinou navíc nestačí 1náboj /1ks. Někteří mají tuhý kořínek a musíš je po několika výstřelech ještě dobít pažbou nebo nějakým klackem :-)

            Nsmradzjzd - Profil | Čt 15.4.2010 17:06:19

            boyscout >> seš moc velkej humanista, já bych dal jinou
            Zastřelit
            a) jednoho
            b) dva
            c) všechny

              Nboyscout - Profil | Čt 15.4.2010 17:03:00

              Proč tady vlastně není anketa? Například:
              Měl jsem ho:
              a)nakopat
              b)ukopat
              c)zastřelit
              d)...atd

                NMr.Milosch - Profil | Čt 15.4.2010 16:59:32

                Sven >> Jasně,to jo..Jenže mám zrovna s tímto národem své zkušenosti a nejsou zrovna kladné.Jo,nemužou být přeci vsichni stejní!!.Mno ale tak pro příště místo "toho"slova třeba.....nevychovaný občan:)

                  NSven - Profil | Čt 15.4.2010 16:51:36

                  Mil House >> Mr.Milosch - 15.4.2010 16:31:31 >>
                  Plně s tvým rozhořčením souhlasím ale myslím, že tím závěrečným výkřikem (16:31:31)
                  jsi to dost přehnal. Hajzl je hajzl ale nepaušalizoval bych.

                    NMr.Milosch - Profil | Čt 15.4.2010 16:46:31

                    jurasoft >> Jirka Šachl - 15.4.2010 16:39:48 >> Přesně..Dřív jsem šel-a v tomto případě bych to neudělal jinak-do všeho rovnou po hlavě..Jenže v dnešní době člověk neví..Po světě běhá hodně magoru co má po kapsách všechno možný...

                      Nfranto1231 - Profil | Čt 15.4.2010 16:42:49

                      pepson - >> ja som sa tiež stretol s Poliakom na VN Liptove, tiež som mu vysvetloval miery, ked mi ukazal tie ich až mi sanka padla, ony tam maju miery kapra tusim 30cm skoro vsetko o 10-15cm menej. Nastastie hostovacku mal. A to co pises hore sa s rybou nerobi...Si ho mal aspom upozornit co a ako.

                        NPvl - Profil | Čt 15.4.2010 16:39:49

                        jurasoft >> Jirka Šachl - 15.4.2010 16:34:27 >> Ono by to v reálu nebylo zase tak " horký " Zde je to brnkačka :o§)) Kdyby bylo takových spravedlivých rybářů ve skutečnosti -vypadalo by to u vody poněkud jinak !! :o§) ((

                          Nsmradzjzd - Profil | Čt 15.4.2010 16:39:07

                          Nejlepší by je bylo zastřelit, ale nevím jestli všechny

                            NMr.Milosch - Profil | Čt 15.4.2010 16:37:18

                            jurasoft >> Jirka Šachl - 15.4.2010 16:34:27 >> Duležitý je i fakt,že auto má pokrytou karoserii lakem vysoce citlivého na jakýkoliv kontakt s ostrým předmětem,nejlépe kovovým:D

                              NMr.Milosch - Profil | Čt 15.4.2010 16:31:31

                              Nakopat by jsi ho měl v případě,kdyby to byl Tvuj revír..Jinak stačí zavolat RS,nebo fízláky.Pro většinu zahraničních rybářu je ale pokuta "nic",nebolí je když ji zaplatí..Pšonek zku...nej:)

                                NGOGO 3 - Profil | Čt 15.4.2010 16:23:09

                                souhlasím s ostatními měl si ho skopnout do vody a zlámat mu všechny pruty.

                                  NTomK78 - Profil | Čt 15.4.2010 15:41:17

                                  dvorák >> dvorak - 13.5.2008 23:12:48 >> No jeste by mozna pomohlo, kdybys mu pak zlomil udice...

                                    NTomK78 - Profil | Čt 15.4.2010 15:40:17

                                    Teodora >> A co Ti prosímtě zabránilo zavolat RS nebo Policii???

                                      NRoman79 - Profil | Čt 15.4.2010 15:39:02

                                      pepson - >> jasne ze si mu mal prevetrat zuby. Inak tento rok na nasej vyrocnej schodzi sa ozval mlady rybar, ze ci by nebolo mozne upravit pocet privlastnenych si lososovytych ryb. Kaprov si mozeme zobrat max. 50 za rok tak preco nieco podobne neurobit aj so pstruhmi. To ste mali vydiet tie slengove vyrazy. Ze ci je on normalny a to som este mierny. Sak rybári si za povolenku platia tak jake obmedzovanie. Obmedzeni su ale oni a riadne.

                                        NTeodora - Profil | Čt 15.4.2010 15:29:23

                                        Mam podobne skusenosti jeden chlap u nas tiez bral podmierove ryby napr.chytil kapra 35 cm dal si ho do sietky a tak sa to opakovalo asi 6 krat.Sietku si dal asi 15-20 m od lovneho miesta do vysokej travy a pri odchode domov si ju vzal.Takisto som ho raz zahliadol pri love dravcov.Chytal na živu rybku,a po zabere čakal asi 5-10 min až potom nasledoval zasek ako na mori.Vytiahol asi 30-35cm štučku ktorej vybral trojhacik aj z žiabrami ...potom putovala do ruksaka...nepodarilo sa mi zistit meno dotičneho už bi davno nebol členom SRZ.