Mal som ho nakopať?

29.7.-Chytám si na L.Mare a vedľa prišiel nejaký chlapík so ženou a dvomi synmi vláčiť.Po chvíli vytiahli šťuku do 50 cm a za obrovských ovácií ju vliekol na silone asi desať metrov,potom nohou prišliapol,aby vybral háčik a hodil do vedierka.Za chvíľku vytiahol druhú asi 30 cm a opäť za ovácií opakoval predošlý postup.Zhúkol som na neho,či mu nejebe?Vysvitlo,že je Poliak,tak som mu prezradil,že u nás je miera šťuky 60cm,tak tú menšiu pustil a väčšiu zobral,s tým,že však má 46cm!!!Spodná sánka mi spadla do vody a rezignoval som.Asi som blbec.P.S.Nepochybujem o tom,že mal hosťovačku :-o
Autor diskuse: pepson - Profil , 1.8.2006 dravci - příhody, kuriozity

Npolda23 - Profil | Čt 15.4.2010 17:59:59

Brčko >> psal jsem ti soukromou zpravu, dosla Ti?

    NPvl - Profil | Čt 15.4.2010 17:56:16

    smradzjzd >> :o§))))

      NCarpeater - Profil | Čt 15.4.2010 17:51:30

      U mě je to strašně o náladě. Někdy bych ho nakopal, někdy vynadal, někdy bych se na něj vykašlal.

      Já bych řek, že jsi zvolil správnej postup.
      A taky bych řekl, že fyzickej konflikt neradno vyvolávat.

        NPvl - Profil | Čt 15.4.2010 17:49:26

        smradzjzd >> řekl bych ,že podstatně déle Občas jsme se popíchli. Proto mám přehled .o§)

          Npazez - Profil | Čt 15.4.2010 17:48:13

          pepson - >> Mal som ho nakopať? ANO, DO KULI

            Npolda23 - Profil | Čt 15.4.2010 17:47:18

            Mil House >> Mr.Milosch - 15.4.2010 17:44:46 >> to aby vedel ze nekecam, ze si pro nej mám v úmyslu fakt jít.

              NBrčko - Profil | Čt 15.4.2010 17:47:11

              polda23>>no jo Jirko,ale ty máš z ledu fyzičku,ale co my peciválové :-)

                Nsmradzjzd - Profil | Čt 15.4.2010 17:46:40

                Pvl >> tak 7 měsíců, že ?

                  NPvl - Profil | Čt 15.4.2010 17:45:57

                  smradzjzd >> Já jen ,že jsem zde pepsona už hooodně dlouho neviděl .

                    Nsmisa 3! - Profil | Čt 15.4.2010 17:45:56

                    Měl si ho někam zakopat......hluboko

                      NMr.Milosch - Profil | Čt 15.4.2010 17:44:46

                      polda23 >> Tos rekl dobře s těma botama:D

                        NMr.Milosch - Profil | Čt 15.4.2010 17:41:15

                        Sven >> Yes,yes:)

                          Npolda23 - Profil | Čt 15.4.2010 17:41:03

                          moje prihoda z leta na musove: chytám na D6, ráno vztanu ve 4 (kupodivu nechytám prez noc a respektuji klid) v průbehu toho co zavážím zavážecí lodickou čtyri pruty (přitelkyne má taky lístek) jsem zaregistroval chlápka co prisel vedle me, i s manzelkou se posadili o kousek dál. vůbec mi to nevadilo ani kdyz se chlápek vyslíknul, vzal prut prez rameno a tradá tak sto metrů brodil nez mel vodu po prsa, nahodil hůlku napechovanou srotem a zpátky. to stejný s druhou udicí. než dobrodil zpátky, na první mel záber kapra. odhadem 35-45cm bylo to na vzdalenost asi tak 15 metrů tak se nechci hádat o centimetry, nejdřív na kameny, prislápnout, nezmeřit a hups do saku. opět ceremoniál brození a zpátky. za chvilku buch a kapřík z té stejné kategorii. pozoroval jsem ho, vychutnával si ranní pohodu a premýšlel jestli ho pustí nebo jestli to sbalí. zpozorněl jsem kdyz ho borec lupnul do saku a vydal se zanést si svůj teleskop znovu. trošku jsem cekal co bude. za chvíli záběr a už táhnul dalšího nebožáka. kdyz ho polozil opět na kameny a pak do náruce že s ním jde k saku. tak jsem na něj zavolal. SNAD SI HO NECHCES TAKY VZIT? ríkal: TOBE DO TOHO MŮŽE BÝT HOVNO, AZ POJEDE FRANTA PORYBNEJ TAK MU REKNU ZE MÁS ZAVÁŽECÍ LODICKU. to me trosku namíchlo tak jsem odvětil. HELE, TED SI OBUJI BOTY ABYCH SI NEPOREZAL NOHY VO TY ŠUTRY A PUKUD HO NEPUSTIŠ TAK TI ROZŘEŽU TEN SAK. samotneho me prekvapilo ze ho pustil, sbalil hůlky, manželku a šli. no ale stejne mam pocit že šli jen o kus dál protože mohlo byt tak čtvrt na sedm ráno když končil s celodenním rybolovem. takže nakopat nebo nenakopat? asi nenakopat ale pokud človek není ve vyloženém oslabení treba jeden proti čtyřem tak by reagovat mel, minimalne se ozvat a nemelo by mu být jedno co delá druhý rybář

                            Nsmradzjzd - Profil | Čt 15.4.2010 17:35:45

                            Pvl >> autor určitě, admin pravděpodobně.
                            A ještě si nenapsal kolik a jak, bys jich utratil ty

                              Nboyscout - Profil | Čt 15.4.2010 17:34:31

                              Pvl >> admin to jistě zvládne taky.

                                NPvl - Profil | Čt 15.4.2010 17:26:42

                                smradzjzd >> No vidíš tak to mne nenapadlo.. musí ji přidat zadavatel otázky ? Nebo prostě někdo ???

                                  Nsmradzjzd - Profil | Čt 15.4.2010 17:20:28

                                  Pvl >> že se anketa může přidat dodatečně, když se lynči tak daří

                                    NSven - Profil | Čt 15.4.2010 17:17:12

                                    Mil House >> Mr.Milosch - 15.4.2010 16:59:32 >> Jasně, je to o zkušenostech. Já mám zkušenosti opačné a mám tam i dost kamarádů. Jsou to dobří a slušní rybáři od kterých bychom se mohli hóóódně učit. Je pravda, že ani tam nemá naše jméno nejlepší zvuk ale zatím mi to nedal nikdo najevo.
                                    Ve vztahu k ostatním národům jsme na tom s nimi úplně stejně. Také nemají rádi své sousedy a také by nejraději amíkum skočili šipku do ........ O takových, podobných pytlácích s povolenkou ale v českém vydání bych mohl dlouho vyprávět. A byly by to hrůzostrašnější historie.
                                    Souhlasím, že měl pepson okamžitě volat Policii a pořádně jim zavařit, místo tlachání na MRKu. Ať by to dopadlo jakkoli, bylo by to lepší, než když to nechal být. Jinak doufám v pohodě :-)

                                      Nboyscout - Profil | Čt 15.4.2010 17:16:33

                                      smradzjzd >> dobrého advokáta pak taky? :-)