- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pousteni ryb
pak prijde blbec s cervem a nebo rybickou a za 3dny to co pustim chytne a sezere,tak jestli to mam sezrat ja nebo on.."
PS:A tak se vas ptam:
1)Jake mate pocity z pousteni ryb?
2)Co z toho mate,ze kdyz ji pustite,nekdo jiny ji sezere?
3)Jak dlouho si myslite ze na vasi vode prezije do dalsiho uloveni(napiste cca sirku reky nebo rozlohu vody)?
PS:Omluvte gramaticke chyby,jsme jeste lidsky poter:)
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NMichal | Pá 14.7.2006 9:10:24
Nšeptal - Profil | Pá 14.7.2006 8:56:19
NPike | Pá 14.7.2006 8:52:10
NDev - Profil | Pá 14.7.2006 8:40:39
Spousta lidi v mem okoli se me pta,co z toho mam,proc je poustim kdyz davam do rybareni tolik penez...Jedine co muzu udelat je usmat se a s klidem rict " Ja je chytam pro radost,ne pro jidlo"
Kdyz to shrnu tak mam z toho dobry pocit ze jsem tu rybicku pustil a ze kdyz bude cim dal vice takovych lidi tak na se vody budou lepsi.Nevim co muze byt hezciho nez tahat velke ryby,a ne jen sotva chytit nejakeho miroveho kapra a to jeste k tomu kazdy hned vezme a sezere,a jeste se s tim chvasta ze KONECNE chytil miroveho kapra .. Prave to slovo konecne je uz na nekterych vodach opravdu KONECNÉ.
NMichal | Pá 14.7.2006 8:36:16
NBruno.fly - Profil | Pá 14.7.2006 8:16:00
NBruno.fly - Profil | Pá 14.7.2006 8:14:25
Ten Refresh je kokot a né extrémista. Machruje tu s jídlem za devět kol a mluví o inteligenci, ale jeho pravopis má slabiny. Možná tím, že je to asi podle mejlu Slovák, pokud ten mejl ovšem platí.
Jási někdy rybu vezmu a někdy zas pouštím.
Mám MP i PP a třeba na MP jse byl letos 2x posedět a pokecat s kamarády. chytil jsem plotici a ocásek použil na candoše, kterej nepřišel. Takže sem taky zvrhlý hovado.
Na PP jsem raději a když chytím pěknýho Duháka, tak si ho vezmu.
Potoky a Lipany pouštím.
Odsuzovat někoho za to, že si vzal rybu? Blbost, když to nepřehání.
A takovej sport jako křeč a rybíz, kdy člověk tahá rybu na jemnej cajk tak dlouho až se jí svalovina zahltí kyselinou mléčnou a ryba má vysokou pravděpodobnost to nerozdejchat, je sport na hovno.
Ale to už sme zas někde jinde.
Nšeptal - Profil | Pá 14.7.2006 7:56:11
NNoe | Pá 14.7.2006 5:56:20
vždy roním slzu, když pa-rybář vytáhne třebas lína a se slovy ten je hezký jej zabije...
NMr.Stick - Profil | Čt 13.7.2006 23:21:48
NAzbest - Profil | Čt 13.7.2006 23:19:09
NKlikař - Profil | Čt 13.7.2006 22:26:22
NJapčák - Profil | Čt 13.7.2006 22:04:45
A ty anonymní supernadinteligente není ti líto chuděrky plotičky když ji zhltne (a šetrně nezabije) např štika ?
To musíš vymlátit všechny predátory konec konců i nás - lidi !!!
Né všichni papáme v nej restauracích kořínky za litr a ryby nám jednoduše (mě jen některé) chutnají....
PS - MRK sleduji ze začátku a nepamatuji se že by se tady někdo tak představil, ikdyž máš asi hromadu titulů ale pro mě jsi blb...
Nrosi | Čt 13.7.2006 21:36:41
NMirek-zl - Profil | Čt 13.7.2006 21:25:13
NGroow | Čt 13.7.2006 21:24:28
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...













