Pousteni ryb

Vim,ze asi tahle otazka tu jiste nekde padnout musela,ale ja ji nenasel.. a tak po vcerejsi a dnesni vyprave se vas ptam...proc pustit rybu?Vcera jsem byl u vody a ptal se rybaru jak to jde...rekli ze moc ne,ale vezir meli plny malych cejnku a plotic..to same asi na dalsich 5ti mistech..dnes jsme sel chytat okouny..tak si vlacim a najednou koukam ze plavackar vedle me je hrabe do pytliku..a ne velke...samy 12-25cm,evidentne vytahl minimalne jednoho ktereho jsem pustil, ten jeden byl bez ploutvicky...chytil jsem i sivena cca35cm a pustil ho,rekl mi proc jsem ho poustel a tak jsem se s nim dal do debaty co z tech okounku ma...rekl: "Proc bych je poustel?Driv jsem to delal taky,ale
pak prijde blbec s cervem a nebo rybickou a za 3dny to co pustim chytne a sezere,tak jestli to mam sezrat ja nebo on.."
PS:A tak se vas ptam:
1)Jake mate pocity z pousteni ryb?

2)Co z toho mate,ze kdyz ji pustite,nekdo jiny ji sezere?

3)Jak dlouho si myslite ze na vasi vode prezije do dalsiho uloveni(napiste cca sirku reky nebo rozlohu vody)?
PS:Omluvte gramaticke chyby,jsme jeste lidsky poter:)
Autor diskuse: R3F13X - Profil , 8.7.2006 dravci - druhy ryb, rekordy

NAzbest - Profil | Ne 16.7.2006 16:49:21

Vasek-já proti nim trochu něco mám i když se některejma dá pokecat,protože to je tak všechno,co se s nima dá.Mám je rád zhruba stejně,jako komunisty.Ta akce se sumečkem mě nepřekvapila ani trochu i když spousta jinobarevných by ho šlukla taky...

    NVasek | Ne 16.7.2006 16:10:36

    Včera jsem byl v Praze Troji.Vedle mě chytal týpek romské národnosti.Sám proti nim nic nemám,docela dobře jsem si s ním pokecal,ale když šel domů nesl v ruce vezírek,který se snažil zakrýt věcmi v druhé ruce.Jenže i tak jsem dost dobře viděl sumečka ,který mohl mít max.60cm.

      NRostislav Knedla - Profil | Ne 16.7.2006 15:29:03

      překvapuje mě kolik lidí je tady co píšou že všechno pouští,ani se tomu nechce věřit jak už tady někdo napsal,ale to je fuk,já taky chodím k vodě pro relax,i když se tam člověk taky muže dobře rozčílit,ale ten pocit když mám nahozeno a pak přijde kaprový záběr a pak vodím rybu na slabém silonu je boží a když ji pak pustím ještě lepší,za prvé,líbí se mi protáhlé ksichty masřu,za druhé člověk aspon ví co ještě muže chytnout,kdežto když odchytate a říkáte si mohl ještě aj přijit větší a tak to zjistíte páč to pouštíte,ale hlavní duvod je proč to pouštím že jsem člověk který prostě nemuže pro lítost rybu zabít,neříkam že jsem nikdy ryby nebrával,byl jsem malý kluk a byl jsem rád že jsem se mohl pochlubit doma ulovkem,ale to už je pryč ted mám prostě radost když vidím rybu plavat pryč ze břehu,jinak proti rybářum kteří berou ryby že si ji sem tam dají k obědu nemám nic,ale nemám rád masaře ketří berou i kdyby to měli rozdat cizím lidem,a nejhorší jsou ti kteří se neštití použit k lovu zakázané zpusoby,neříkám kdysi jsem vzal taky hodně ryb,ale svuj dluh jsem už snad splatil počtem puštěním a aj chováním u vody,uklid a tak,jinak všem petruv zdar

        NZN - Profil | Ne 16.7.2006 13:52:28

        Azbest:
        já si myslím, že neboxuje ani necvičí. Možná by chtěl, ale...

          NAzbest - Profil | Ne 16.7.2006 13:36:21

          Refresh-mimochodem ta rádoby vtipná hláška,cos ji napsal Michalovi,ta vypovídá o Tvé úrovni a úrovni Tvých kotníků víc,než všechno,co jsi zatím vypotil.Ubohé,trapné a jesli to mohlo někoho ponížit,tak je to autor-teda lze-li v jeho případě ještě klesnout...

            NAzbest - Profil | Ne 16.7.2006 13:29:23

            Refresh-pokud jsi cizinec, tak se omlouvám za svůj posměch hrubkám, ale moc tomu nevěřím, protože někdy je to úplně v pohodě.Na Macháčkových stránkách(mimochodem -toho člověka si vážím)jsem žádnýho Refreše nenašel.No a člověk, kterej sám o sobě řekne, že mu někdo nesahá po "členky", to musí bejt asi zamindrákovanej moula.Spousta takových boxuje, nebo posiluje, aby v něčem vynikli, ale pokud se jim to podaří, tak nemají k podobným vyjádřením důvod.Asi Tě čeká ještě dlouhá, ne-li nekonečná cesta....hodně štěstí.

              NWiggler - Profil | Ne 16.7.2006 12:23:04

              No tak já to beru tak..spoustu ryb pouštím a fascinuje mě když tu rybku položím do vody a ona klidně a pomalu odpluje do hlubin..Jo a když se někdy překecám a někdy sem tam vezmu kapříka babičce tak si vždycky řeknu že ho beru ,,NA TRUC TĚM CO BEROU KAŽDOU ČUDLU" .....

                NBetain - Profil | Ne 16.7.2006 12:19:08

                Mr.Stick: Tys asi neviděl ty jeho stránky, bůh ví co bys psal za ptákoviny Ty když bys byl pořád bitý do hlavy.

                  NMr.Stick - Profil | Ne 16.7.2006 11:54:24

                  @Refresh: Potkat bych tě chtěl proto, abych na vlastní oči viděl, jak vypadá tak povrchně stavěný, hloupý a machrující anonym...možná bych se divil...

                    NZN - Profil | Ne 16.7.2006 9:07:01

                    Refresh:
                    povrchní restaurace - povrchní lidi. Fakt máš nějaké vzdělání?

                      NBosanac - Profil | Ne 16.7.2006 3:04:55

                      Refresh: Taky nejsem Cech , ale proc to tve bohuzel . Jsi ubohy anonim , a tve prispevky jsou tez ubohe , pises ze nemas zapotrebi machrovat a nemas koule/odvahu se predstavit . Odpoved Michalovi vypovida o tobe . EDIT: Bez si zaplavat a zahonit/vyhonit , ulevi se ty.

                        NRefresh | Ne 16.7.2006 2:58:46

                        Michal: Vůl byl tvůj fotr, když tě dělal přes záclonu.


                        Klikař: Já jsem ten poslední člověk, který by potřeboval machrovat. Proč bych vůbec měl??? =)))


                        Už nemám čas na hlouposti, jdu si ještě zaplavat a užít si trochu nevázaného sexu.

                          NRefresh | Ne 16.7.2006 2:44:35

                          Omlouvám se za pravopisní chyby, ale bohužel nejsem čech.
                          Mr.Stick: Osobně mě potkat? A proč proboha?? =))) Sice tě neznám, ale najít mě můžeš tady: http://www.czechmuaythai.cz/hanuman.htm

                          No a pro ostatní chudáky: Mě ůplně stačí ta skutečnost, že mi nesaháte ani po členky =)

                            NMichal | Pá 14.7.2006 9:53:48

                            šeptal: no nevím, u některých "úlovků" z této oblasti lovu si už můžeš tak leda pustit žilou :-)

                              Nšeptal - Profil | Pá 14.7.2006 9:52:14

                              brach: Tak to jsi ubohý masař. :o)

                                Nbrach - Profil | Pá 14.7.2006 9:43:39

                                R bych vynechal..

                                  NMichal | Pá 14.7.2006 9:26:36

                                  šeptal: :-)))))))) ano, tam je CaR jednoznačně zcela na místě, někdy ovšem bez úspěchu :-))

                                    Nšeptal - Profil | Pá 14.7.2006 9:24:09

                                    Michal: Ano, bavím se o rybařině. I když i při návratu z bordelu bych moh slyšet otázku, jak to šlo a jestli jsem něco chytil, případně jestli jsem si něco přines domů. :o)

                                      NMichal | Pá 14.7.2006 9:20:33

                                      šeptal: bavíš se o rybařině viď ? ten bordel by možná někdy přišel levněji :-)

                                        Nšeptal - Profil | Pá 14.7.2006 9:18:38

                                        Michal: I kdyby to četla. To byla odpověď na její komentář, proč do toho rvu takový prachy když z toho není žádný užitek.