Pousteni ryb

Vim,ze asi tahle otazka tu jiste nekde padnout musela,ale ja ji nenasel.. a tak po vcerejsi a dnesni vyprave se vas ptam...proc pustit rybu?Vcera jsem byl u vody a ptal se rybaru jak to jde...rekli ze moc ne,ale vezir meli plny malych cejnku a plotic..to same asi na dalsich 5ti mistech..dnes jsme sel chytat okouny..tak si vlacim a najednou koukam ze plavackar vedle me je hrabe do pytliku..a ne velke...samy 12-25cm,evidentne vytahl minimalne jednoho ktereho jsem pustil, ten jeden byl bez ploutvicky...chytil jsem i sivena cca35cm a pustil ho,rekl mi proc jsem ho poustel a tak jsem se s nim dal do debaty co z tech okounku ma...rekl: "Proc bych je poustel?Driv jsem to delal taky,ale
pak prijde blbec s cervem a nebo rybickou a za 3dny to co pustim chytne a sezere,tak jestli to mam sezrat ja nebo on.."
PS:A tak se vas ptam:
1)Jake mate pocity z pousteni ryb?

2)Co z toho mate,ze kdyz ji pustite,nekdo jiny ji sezere?

3)Jak dlouho si myslite ze na vasi vode prezije do dalsiho uloveni(napiste cca sirku reky nebo rozlohu vody)?
PS:Omluvte gramaticke chyby,jsme jeste lidsky poter:)
Autor diskuse: R3F13X - Profil , 8.7.2006 dravci - druhy ryb, rekordy

Nmarmyš - Profil | Ne 14.6.2015 16:16:31

Gloton >> Vyber mladou vránu z hnízda a uvař si k ní starou,taky to bude trochu jiné:-)

    NGloton - Profil | Ne 14.6.2015 16:14:33

    Colasrumem >> To že "kvalitní a velmi drahé salámy, klobásy a třeba i steaky, jsou z vyzrálého masa" přece vůbec neznamená, že jsou ze starého zvířete :)) To vyzrálé maso je vyzrálé proto, že zraje, probíhá jeho staření po porážce. Si někdy udělej steak ze staré krávy :))
    Rozdíl mezi masem ze staré a mladé ryby je asi takový, jako rozdíl mezi hovězím a telecím.
    Ani jedno není špatné, je to prostě trochu jiné.

      NColasrumem - Profil | Ne 14.6.2015 15:55:46

      u.x.a. >> Ale kde? Já tam tedy mám jasně napsáno 40cm.

        Nu.x.a. - Profil | Ne 14.6.2015 15:54:54

        Colasrumem >> v RŘ!

          NAllpapa - Profil | Ne 14.6.2015 15:39:53

          Pokud se mi chce rybu kuchat a vím, že ji za čerstva zpracuji tak má smůlu a jde, z pouštění větších kaprů a Amurů ( jiné větší ryby zatím nechytám bohužel ) mám dobrý pocit v tom že jsem ho přelstil a přemohl při souboji a daruji mu možnost se ještě v rybníku plácat, ( Amury ovšem lovím jen na kačásích kde jim maso smrdí, kdybych chytil 10Kg na štěrkovně s čistým dnem asi by taky šel)

            NColasrumem - Profil | Ne 14.6.2015 15:24:56

            u.x.a. >> A kde máš v RŘ, že se bere kapr od 35cm?

              NColasrumem - Profil | Ne 14.6.2015 15:23:31

              falco >> Teď mi vysvětli, jak víš, že candát 65cm má lepší maso než 90cm, když jsi ho nikdy nejedl? To jsi někde vyčetl? U všech zvířat platí právě opak, kvalitní a vyzrálé maso je pouze ze starších kusů, kvalitní a velmi drahé salámy, klobásy a třeba i steaky, jsou z vyzrálého masa. To jen zase nějaký moula přišel s dalším bludem a ostatní moulové to papouškují bez toho aby to vyzkoušeli. Tím nechci říct, že je třeba sežrat všechno co chytnu, ale pokud chci vezmu si cokoliv co neodporuje RŘ.

                NCoDu - Profil | Ne 14.6.2015 15:03:22

                milankocian >> Jak píšeš, zabít rybu dnes umí bohužel jen pouze každý druhý.

                  Nmilankocian - Profil | Ne 14.6.2015 14:50:41

                  Jinak neříkám, že si rybu nevezmu, ale strašně málo :)

                    Nmilankocian - Profil | Ne 14.6.2015 14:48:09

                    Je to v lidech zkrátka :) Já beru ryby jako část přírody, když je pouštím, mám dobrý pocit z toho, že ji dám svobodu :) zabít je umí každý druhý dnes :)) hlavně masaři :) Ten kdo ji chytí po mě už není moje starost, ale měli by se lidi nad sebou zamyslet, jinak v těch vodách fakt nic nebude :)

                      Nfalco - Profil | St 10.6.2015 22:10:00

                      u.x.a. >> Dik za pokec...ale intuitivne citim ze sme kazdej na jinym zajezdu.Cau a at Ti smakujou ty trofejni.😀

                        Nu.x.a. - Profil | St 10.6.2015 22:05:20

                        falco >> dodržuji RŘ, kapra proto beru od 35cm do nekonečna..

                          Nfalco - Profil | St 10.6.2015 21:56:12

                          u.x.a. >> ty nevis ze na jidlo je lepsi mensi ryba?Taky nesezeru candata 90 a pustim ho protoze 65 ma lepsi maso.To mas u vsech zvirat..Stejne jako kaprik 50je lepsi nez 70ka..

                            Nu.x.a. - Profil | St 10.6.2015 21:48:23

                            falco >> ano je to tak ,já jdu ale po rybách co můžu sníst ,nejdu po prckách...

                              Nfalco - Profil | St 10.6.2015 21:25:12

                              u.x.a. >> ted rozumim.Jen teda nechspu proc si na mrku.Tady prece vsichni tyraj ryby.Rekl bych ze nejhorsi je vlackar chytajici cilene stiky bez lanka.😀

                                Nu.x.a. - Profil | St 10.6.2015 21:19:55

                                falco >> vadí mi to, je to stejný jako když někdo týrá koně, psa, kočku..

                                  Nfalco - Profil | St 10.6.2015 21:17:21

                                  u.x.a. >> ja sem asi blbej;ale porad nechapu co mas proti chytani na zivou?

                                    Nu.x.a. - Profil | St 10.6.2015 21:13:28

                                    falco >> lín a cejn je ale také živá ryba..

                                      Nfalco - Profil | St 10.6.2015 21:07:38

                                      u.x.a. >> jo takhle 😀No vetsinou na cejny,karase atd..Rozhodne maj mensi spotrebu nez frajeri co nemaj problem tahat domu pet kilo ryb na salat.A pokud chytaj na kapra a sumec nepride tak ho sni sumcar.V tom problem nevidim.A hodne lidi si nastrazaky kupuje.Lin 30 cm asi 60 kc,karas 30kc atd.