Pousteni ryb

Vim,ze asi tahle otazka tu jiste nekde padnout musela,ale ja ji nenasel.. a tak po vcerejsi a dnesni vyprave se vas ptam...proc pustit rybu?Vcera jsem byl u vody a ptal se rybaru jak to jde...rekli ze moc ne,ale vezir meli plny malych cejnku a plotic..to same asi na dalsich 5ti mistech..dnes jsme sel chytat okouny..tak si vlacim a najednou koukam ze plavackar vedle me je hrabe do pytliku..a ne velke...samy 12-25cm,evidentne vytahl minimalne jednoho ktereho jsem pustil, ten jeden byl bez ploutvicky...chytil jsem i sivena cca35cm a pustil ho,rekl mi proc jsem ho poustel a tak jsem se s nim dal do debaty co z tech okounku ma...rekl: "Proc bych je poustel?Driv jsem to delal taky,ale
pak prijde blbec s cervem a nebo rybickou a za 3dny to co pustim chytne a sezere,tak jestli to mam sezrat ja nebo on.."
PS:A tak se vas ptam:
1)Jake mate pocity z pousteni ryb?

2)Co z toho mate,ze kdyz ji pustite,nekdo jiny ji sezere?

3)Jak dlouho si myslite ze na vasi vode prezije do dalsiho uloveni(napiste cca sirku reky nebo rozlohu vody)?
PS:Omluvte gramaticke chyby,jsme jeste lidsky poter:)
Autor diskuse: R3F13X - Profil , 8.7.2006 dravci - druhy ryb, rekordy

NEndy13 - Profil | St 30.5.2007 20:56:42

ja zatim letos 0 klinutych ryb na svazovkach....pri kontrole na Svitave se na me porybnej podival..a rekl ze asi moc kvalitni rybar nebudu ..ze nemam zadnou rybu...heh se si o nem myslel svoje.... jinak sem si par duhaku a sivenu ze soukromaku odnesl...

    NTORARYK - Profil | St 30.5.2007 20:54:34

    tomsa»chápu,nejsem proti tomu..Já si taky někdy rybu odnesu ..Ale nepřeháním to,a když už si koupím povolenku,tak jí finančně vyrovnám tak,že si nějakou tu rybu odnesu.. :-))..Ale nejde to zas převádět na prachy (myslím celá rybařina) chápeš jak to myslim

      Ntomsa - Profil | St 30.5.2007 20:47:43

      TOARYK-tvému nadšení pro chyť a pusť házet klacky nebudu a ani nechci. Prostě jsme rozdílní rybáři ty sportovní já lovec. V žádném případě mi nejde o peníze, ale připadá mi trochu ponižující jít s klackama do obchodu pro rybu.

        NCottus - Profil | St 30.5.2007 20:45:34

        TORARYK: platí .
        Ber to jako reklamu jinému (nesvazovému) přístupu k rybařině...
        Veškeré údaje mám na kartě, tak se ozvi!

          NTORARYK - Profil | St 30.5.2007 20:41:27

          cottus»pokud to myslíš opravdu vážně jako denny,tak si mě dej do kontact listu ..

            NTORARYK - Profil | St 30.5.2007 20:40:07

            "do tesca"-s tím bych byl i pro,ale mě baví chytat,a když mám chuť,tak si prostě zajedu koupit,nebo si jednoduše chytim.Možná je to blbost pustit 3kg kapra,a jet do tesca pro 3kg kapra za 400 nebo 300,když jsem si ho mohl vzít..Ale musíš to brát sportovně ;-)

              NCottus - Profil | St 30.5.2007 20:37:09

              TORARYK: ..pokud Ti stačí volňásek na 1 ha v kouzelné scenerii Bílých Karpat...tak ho máš mít!
              Ubytování zajistím.
              Gympl jsem studoval také....udělej si třeba prázdninový pobyt...100m od Slovenska.

                Ntomsa - Profil | St 30.5.2007 20:34:15

                TOARYK-Tak nějak se nemohu dočkat doby, kdy pojedu na kole 1km k řece, nachytám metrák ryb, které pustím a pak sednu do auta a pojedu 15km do tesca abych si koupil tříkiláče, neb mám ryby rád.
                Možná si neuvědomuješ, že máme rybníkářskou a rybářskou historii tak bohatou a úspěšnou právě proto, že se ryby konzumují a vánoce nás nevytrhnou.
                Možná jsi lovil ve staré dobré anglii. Proto víš, že ne v každé kaluži jsou trofejní ryby a když nejdou tak nejdou. To samé delta Dunaje. Jen malé procento se dožije trofejních rozměrů.
                Možná víš, že ryba není hračka, že neustálé vytahování na břeh, focení při 30°C a můžeš ji polévat jak chceš, mačkání, padání z podložek, tisknutí na suché tričko atd. rybám škodí po čase přijímají méně potravy či hynou. Není nad zaplísněnou zdechlou osmdesátku u břehu.
                To je zase můj pohled na věc. Omezení ůlovků přijít musí spolu s přísnou kontrolou. Viděl bych to na 50ks ušlechtilé ročně.
                přeji mnoho úlovků

                  NTORARYK - Profil | St 30.5.2007 20:29:45

                  denny»a to zadarmo??
                  cottus»volnou povolenkou na soukromák? ouuu.Ale ještě opakuji,že jsem to celé sám nevymyslel-jen něco jsem tomu dodal..A ty máš nějaký soukromák?

                  Víte co,domluvíme se na 308-207-062
                  :-) :-) :-) :-) :-)

                    NDenny - Profil | St 30.5.2007 20:26:32

                    TORARYK - naprosto,pokud je tam nejaky navic,je tvuj,vim ze mam doma nekolik setu ale co se jednotlivych hlasicu tyka opravdu nevim,pokud tam nejaky bude slibuju ze ti bude dorucen.

                      NCottus - Profil | St 30.5.2007 20:25:55

                      TORARYK:dobrý,opravdu zralá úvaha..a nevadí ani drobná nápověda!
                      Teď jen vydržet a ustát masařské choutky...(možná se tě pokusí zkorumpovat nějakou volnou povolenkou)!
                      Studenti vždy šli v čele opozice proti totalitě...(viz.1939,1968.1989..)

                        NTORARYK - Profil | St 30.5.2007 20:20:44

                        denny»s tím hlásičem to myslíš vážně??

                          NDenny - Profil | St 30.5.2007 20:18:41

                          TORARYK - chlapce ty me prekvapujes,po spouste nesmyslnych prizpevku a otazek napsat neco takoveho,no jestli je to z tve hlavy tak asi zacinas dospivat.
                          Apropo co mas za ten hlasic,podivam se jestli nemam stejny navic,pokud ano tak ti ho poslu(tedy ja ne ale moje dcera).

                            NTORARYK - Profil | St 30.5.2007 20:06:43

                            no name»je to zkopirovaný od jednoho carp teamu, jen nějaký články.Hodně jsem tam připsal...Tak ksem to sem vložil :-)

                              NNo name - Profil | St 30.5.2007 19:56:16

                              TORARYK: vždycky se někdo snáží v něčem najít nějakou botu, a většínou to dělají ti, kterým je určítá věc proti srsti. Ať už je to od někať obšlehnute nebo ne, duležite je, že na to maš skutečně takový názor, který s tebou plně zdílím.C&R! Nejspíž je to od někať okopírovane co?? :-))))))))).

                                NŠARPI - Profil | St 30.5.2007 19:47:33

                                TORARYK- mám dojem , že jsi se tady dušoval , že už nebudeš krást články ...........???......................

                                  NSteewee - Profil | St 30.5.2007 19:37:26

                                  ad Toraryk....Na závěr bych jménem našeho carp teamu.... dobrý kecy

                                    NRicci - Profil | St 30.5.2007 19:32:44

                                    Toraryk: někde jsem to už četl.. Jen si nemohu vybavit od koho jsi to zkopíroval..

                                      NPLCH - Profil | St 30.5.2007 19:23:26

                                      toraryk: pekne... mam na to stejny nazor :D...

                                        Nsoulfly - Profil | St 30.5.2007 19:12:41

                                        TORARYK - Kdes to obšleh????