- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaký koupit ELEKTROMOTOR???
Prosím o radu. V létě budu mít narozeniny a můžu si objednat elektromotor tak se ptám těch co ho již vlastní. Jaký máte elektromotor(značka),jak jste s ním spokojeni,jak je to ze záručním servisem (je-li potřeba). Jak jsou či nejsou poruchové a pokuď jo tak které značky. Chci ho používat k mé nové 4metrové lodi která váží naložená + 2 lovci cca 300kg. Díky všem za rady.
Autor diskuse: luboš - Profil , 12.6.2006 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
11 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nmolly - Profil | Ne 25.3.2007 14:49:36
Poznate niekto motory od firmy ZICO?? jedna sa mi konkretne o elektromotor TURBO ET 44. Jeho parametre a cena su super a maju dobru akciu k clnu seawavk sport2. Len sa bojim ci ten motor nebude poruchovy alebo podobne a ci to nebude "zrat" elektriku ako salene. Prosim kto s nim mate skusenosti dajte vediet.
DAKUJEM
DAKUJEM
NKlikař - Profil | St 14.6.2006 22:37:02
mam Rhino 28 a k tomu 74amH baterku,se člunem Mariner jezdím 5 dnů uplně v pohodě.Jinak se píše že Rhina jsou nejuspornější motory.Jednu dobu jsem mněl Rhino i Min kotu a Rhino jsem si nechal .Můj názor je že je lepší.Jinak jsem přemýšlel proč tak málo lidí má Rhino,no odpověď je jednoduchá až do letošního roku bylo Rhino skoro jednou tak drahší .Moje doporučení Zebko Rhino.
NMM | St 14.6.2006 8:00:10
Mam Minn kotu 32 pro a výkon mi bohatě stačí, není to žádný rychlík, ale to není žádný elektromotor. Dávají na něj 3 roky záruku a dneska lze koupit za nějakech 5300. Znam lidi co maj minnkotu 8 let a neměli s ní problém. Při výběru si dej pozor na poměr spotřeba - výkon, mělo by to být 1A=1lbs, tahle minnkota má spotředu na 5 stupeň 30 A a výkon 32 lbs, a jinak alespoň 100 Ah trakční baterku !!
Nluboš - Profil | Út 13.6.2006 22:20:02
To si vážně mám myslet že ze zde dopisujících borců maj jen 2 elektromotor?? Vlastně 3 z jedním jsem dnes telefónoval:o)) Nebo jste si všichni ostatní koupili šit a nechcete se pochlubit?:o)).
NMrKos - Profil | Út 13.6.2006 7:50:35
luboš: jezdit to určitě bude ale počítej s tím že max. 2 hodinky a navíc ta baterka bude dost trpět... motor s větším výkonem není špatný ale už by to chtělo baterky dvě protože to dost žere... jezdil jsem i s padesátkou motorem a spotřeba byla o poznání větší...
NCatfish - Profil | Po 12.6.2006 21:26:36
Mám Rhino 44ku, jsem s motorem naprosto spokojen ale kupoval jsem ho tady přes bazar a namísto slibované trakční baterky jsem dostal normální - baterie absolutně bez popisku, takže jsem to zjistil až při vyzkoušení. Takže jsem si od kamaráda opatřil baterii z náklaďáku - 135Ah a i když není trakční tak je to úplně jiný kafe... ale chce to dostat se s ní co nejblíž k vodě, protože na žádký skotačení ve stráni to s ní není!
Jinak Zebco Rhino se mi zdá jako vynikající volba, můžu doporučit. Johnson i Minkotu jsem věl pokaždé na týden vypůjčenou, Rhino se mi zdálo lepší.
Jinak Zebco Rhino se mi zdá jako vynikající volba, můžu doporučit. Johnson i Minkotu jsem věl pokaždé na týden vypůjčenou, Rhino se mi zdálo lepší.
Nluboš - Profil | Po 12.6.2006 19:37:04
MrKos - ® : Mám transita a v něm 2 baterky. Jedna je bezůdržbová 74ah a tou jsem ten motor chtěl pohánět. Co ty na to?? Co vzít silnější ať mě to uveze lépe?? Je silnější lepší nebo je jen rychlejší??
NMrKos - Profil | Po 12.6.2006 18:14:36
Luboš: trakční vartu 90Ah a stačí to asi na 3-4 hodiny běžné plavby ( kombinace plné rychlosti a popojíždění ) ... při plné rychlosti asi 2,5 hodiny... když plánujeme delší "průzkumné" jízdy tak vezeme baterky dvě... každopádně jdi do trakční baterky protože autobaterce hrozí likvidace totálním vybitím :-) a nebo do gelovky ale u té je cena už řádově jinde :-(
NMrKos - Profil | Po 12.6.2006 6:49:39
Na minulou sezónu jsem jako náhradu předchozícho slabšího motoru pořídil minnkotu 38pro a je to motor přesně vyhovující mým potřebám. Řekl bych že je to kompromis mezi výkonem a spotřebou a přitom za slušnou cenu .
http://rybyrybkyrybicky.cz/shopik/product_info.php ?cPath=17&products_id=613
http://rybyrybkyrybicky.cz/shopik/product_info.php
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...














