- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
stavene stojany
cau,chtel jsem se zeptat,jestli nemate moznost nekdo sehnat nebo mi dat kontakt na nekoho,kdo vyrabi sam stojany nebo si myslite,ze je to blbost a sli byste radsi do osvedcenych znacek?dikec
Autor diskuse: cajda82 - , 28.5.2006 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
20 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NJKL - Profil | Út 30.5.2006 23:46:22
Jaryk: závitník nesháněj, kup přechodku se šestkou šteftem a navař prodlužovací 6ky matice. Já to tak dělám.
Nmacin - Profil | Út 30.5.2006 19:54:52
cajda82: byl bych rád, kdybych tě nepotkal nikde u vody, byl bych totiž nerad, kdyby si uklouznul na blátě...!!!( u vody bývá vlhko! :) )
Nšvec - Profil | Út 30.5.2006 19:45:48
cajda82:tak nám k tomu něco napiš.Nebuď takovej zbabělec.Víme že sem chodíš.
NKocháč - Profil | Po 29.5.2006 15:30:55
Tak co cajdo82? Vyjádříš se nebo čekáš, že tahle otázka zapadne? Nezapadne :o)) Jsi potvora, která chce vydělávat na dobrotě ostatních nebo jsou to jen pomluvy?
NJaryk - Profil | Ne 28.5.2006 20:21:28
Vyrobit stojan není žádný problém,jestli jsi trochu zručný,tak to zvládneš levou zadní.Já jsem měl největší problém sehnat závitník na vidličky či pípáky,bohužel není metrický a takový se shání dost obtížně:(((
NLaky - Profil | Ne 28.5.2006 15:19:26
cajda82 Pokud ti jde o stojan tak bych ti mohl jeden nabídnout. Vyhrál jsem ho na závodech a jako plavačkář ho na nic nepotřebuju. Připadá mi docela stabilní a značně přizpůsobivý okolnostem. Pokud máš zájem můžu ti ho nafotit kontakt mám bv kartě.
NPvl - Profil | Ne 28.5.2006 13:52:54
švec : tak tam jsem se nechytil, ale málem :O§) Pátek neřešííííííííííííím :o§ ))))
NPetrson - Profil | Ne 28.5.2006 13:21:56
>> Hlinomaz > Tak málo? To jseš na něj ještě moooc hodnej :-))
Nhlinomaz - Profil | Ne 28.5.2006 13:19:47
cajda82,:Za tři pětky ti ten stojan vyfotím a pošlu na mejl.
Nšvec - Profil | Ne 28.5.2006 12:50:49
Dobrá.Macin mu zadarmo poslal dvě CD s filmama o rybách,zaplatil poštovné s tím že když bude mít cajda nějaké filmy které macin nemá tak mu to oplatí.A ejhle pan "podnikatel" mu nabídl filmů několik,ale za cenu 80kč za jedno DVD.Většina z vás mu poslala filmy zadarmo stejně jako macin a on si z toho udělal dobrej kšeft.
Nšvec - Profil | Ne 28.5.2006 12:38:06
Tak to napiš cajdovi ať ten příspěvěk uveřejní, určitě se rád pochlubí.Macin
NPagis - Profil | Ne 28.5.2006 12:30:04
co se stalo?snad tady kazdej muze napsat svun nazor,ne??Rad bych si precetl i ten "svecuv"...
Nšvec - Profil | Ne 28.5.2006 12:06:36
Cajda:
Tady macin
Hele nelíbí se Ti pravda vpálená do ksichtu, že tu mažeš naše příspěvky?! Jen ať i ostatní vidí co je mezi náma za "KOLEGU".
Tady macin
Hele nelíbí se Ti pravda vpálená do ksichtu, že tu mažeš naše příspěvky?! Jen ať i ostatní vidí co je mezi náma za "KOLEGU".
Nhlinomaz - Profil | Ne 28.5.2006 11:54:50
Já mám dělanej a kromě váhy nemá chybu.Dobrá stabilita možná díky váze.Teď si ho budu vylepšovat -odlehčovat a aby šel zapíchnout do lodě.Pokud máš ty možnosti a chceš svůj originál běž do toho.Plány nemám porohlídni si trojáky ostatních rybářů.Středový kloub je z jízdního kola.Vidličky a hlin. tyčky z ryb. potřeb.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73











