- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chorvatsko- moře - muškaření
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NPstruh27 - Profil | Út 10.7.2012 16:48:56
NBosanac - Profil | Út 10.7.2012 15:52:57
NPstruh27 - Profil | Út 10.7.2012 14:32:16
NG.Lubin - Profil | Út 10.7.2012 14:29:58
Kdyby Tě chtěli lapnout, tak si na pobřeží mimo přístav snadněji odhalitelný jak ve změti lodí a lidí někde v přístavu, kde mají místní jiný starosti. Chytal jsem tam x krát u břehu na plavku i vláčku, krom blbýc keců německých turistů si mě nikdo nevšímal.
NPstruh27 - Profil | Út 10.7.2012 14:04:20
NRA.PL - Profil | Po 18.6.2012 19:33:47
Npako 2 - Profil | Čt 14.6.2012 21:59:46
Njarda slepička - Profil | Čt 14.6.2012 0:43:33
Npako 2 - Profil | St 13.6.2012 23:08:39
Npako 2 - Profil | St 13.6.2012 22:50:00
NBosanac - Profil | St 13.6.2012 21:31:01
http://www.mapy.cz/#q=brod%20na%20Kupi&x=14.859094&y=45.461672&z=13&d=ward_48270_0_1
Mam pocit ze je ceny 150 kun za denni povolenku .
https://sites.google.com/site/srugoran1926/home
Npako 2 - Profil | St 13.6.2012 16:02:41
Ntomas36 - Profil | Čt 27.7.2006 20:23:46
Ntomas36 - Profil | Čt 27.7.2006 20:05:46
slovo zakona
jsou tam miry !!! a problemove rybky.
ja osobne jedu zitra na isrii prej jdou na chleba a je trebo krmit krmit krmit
NBachy - Profil | Út 25.7.2006 11:29:44
Norion24 - Profil | Čt 13.7.2006 5:59:33
Npupak - Profil | St 7.6.2006 14:48:27
NMichal | St 7.6.2006 14:42:22
NToulovec - Profil | St 7.6.2006 14:38:19
Npupak - Profil | St 7.6.2006 14:25:10
NZN - Profil | St 7.6.2006 13:49:44
napsal jsem říman, myslel jsem kartaginec. A neštvi mě, nebo na tebe pošlu rozzuřené psy.
NXAXAP - the thesák, Othesánkův brother - Profil | St 7.6.2006 13:20:11
NZN - Profil | St 7.6.2006 13:15:56
mystika, nemystika, kalendářní rok včetně roku přestupného, obvod rovníku, vzdálenosti hvězd, další přesné výpočty a mnoho dalších podobných neuvěřitelných věcí jsme znali dřív, jak Mayové. A že jsme neznali kolo, to je historická pomluva. Znali jsme dokonce i ozubené. Léta se to tutlalo, stejně jak nalezení mamuta zastřeleného kulovou zbraní či rozšláplého trilobita koženou botou. V historii se prostě vždy našel někdo, komu to vadilo. A historie pokračuje, viz neregulérní výsledky do oranžova. Krátce, někdo stále brání uznání našeho kulturního národa.
Npupak - Profil | St 7.6.2006 13:08:26
NG.Moolis - Profil | St 7.6.2006 13:00:27
NZN - Profil | St 7.6.2006 12:58:55
Narušuješ ryze odbornou debatu svou neznalostí a mdlým rozhledem, odpovídjícím úrovni Červeného trpaslíka.
Npupak - Profil | St 7.6.2006 12:55:18
NZN - Profil | St 7.6.2006 12:51:07
Při dalším studiu historie zjistíš zatím málo známý fakt, že jsme svébytný národ odpradávna podporovaný mnohem vzdělanějšímy kulturami mimo tuto sluneční soustavu. To už od dob, kdy ještě RaR lovili vlky v pralese údolí řeky Tevere.
NBaron 007 - Profil | St 7.6.2006 12:40:21
Npupak - Profil | St 7.6.2006 12:36:56
NBaron 007 - Profil | St 7.6.2006 12:35:24
Npupak - Profil | St 7.6.2006 12:28:21
NXAXAP - stydim se za Moravu !!!! - Profil | St 7.6.2006 12:11:30
-uplne strasne hrozne davno tu byli trilobiti
-pak tu byli mamuti
-pak prisli osadaci od havranu
-po nich kseftar Samo
-pak dosli jeste Cyrek a Metud a spichli tu zkurvene slozitou rec
-pak se to furt mlelo a uklidnil to az na chvilu Kaja 4., Masaryk, Hitler a Gotwald
-no a pak jsem se narodil, zuchly ty panelaky v Jorku, vlna splachla nejaky lidi ve zlutakove a asi byly i dalsi katastrofy
Nmedvěd - Profil | St 7.6.2006 11:59:47
NG.Moolis - Profil | St 7.6.2006 11:55:54
NXAXAP - stydim se za Moravu !!!! - Profil | St 7.6.2006 11:54:02
NG.Moolis - Profil | St 7.6.2006 11:50:40
NZN - Profil | St 7.6.2006 11:27:48
nebyli ti Římani dříve v Bratislavě a na Moravě jak v Germánii ? Ale nachci se hádat, dějepis není můj obor.
Ještě že jsi do toho nezaplantal únor 48, to už by mě fakt nasralo :-)
NMilan B. (MB) | St 7.6.2006 9:48:25
Jj cela ta veta je trosku blbe, plantal se mi jazyk. Ashamed je preklep, ale jak se tam dostalo to which ???? To bych si vyliskal :-(
NG.Moolis - Profil | St 7.6.2006 9:46:07
NBachy - Profil | St 7.6.2006 6:52:53
NMilan B. (MB) | St 7.6.2006 0:53:14
Nechapu proc nekdo zobecnuje, ze ti jsou takoví a ti takoví, dnes uz si volis zivot jaky chces........asi kecam blbosti, mam dost, jsem unaveny....a stejne to nekdo smaze.
BTW: Don´t be ashade for Moravia, shame only for people which could not be liable for own acts.......
NXAXAP - stydim se za Moravu !!!! - Profil | Út 6.6.2006 22:01:15
ZN: to vis, baron stravil pul dne se mnou :-)))
NBaron 007 - Profil | Út 6.6.2006 20:33:14
NBaron 007 - Profil | Út 6.6.2006 20:31:19
NZN - Profil | Út 6.6.2006 20:20:55
Germáni jsou prostě Germáni. Potomci těchto barbarských kmenů by si to měli uvědomit.
Nmedvěd - Profil | Út 6.6.2006 19:58:12
Nlubka | Út 6.6.2006 19:54:43
Nlubka | Út 6.6.2006 19:28:21
Nmedvěd - Profil | Út 6.6.2006 19:04:03
NXAXAP - stydim se za Moravu !!!! - Profil | Út 6.6.2006 18:57:48
NPike | Út 6.6.2006 10:12:14
Nmacek | Út 6.6.2006 9:58:23
Kde to žije - muškaření
SoNGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53137
SoNPovídání JEN o vázání a muškách 22023
PáNO muškách, umělých 34449
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...












