Kvalita boilí směsí a amoni complexů Mikbaits?

Kvalita boilí směsí a amoni complexů Mikbaits?

Chtěl bych se zeptat na zkušenosti z jakoukoliv boilí směsí firmy Mikbaits.Slyšel jsem na to samou chválu,dokonce hodně lidí tvrdí,že jsou to nejlepší(nejhodnotnější) směsy na našem trhu,navíc od českého výrobce.

Děkuji za odpovědi.Autor diskuse: Macek - , 3.5.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

Nsaki | Út 30.1.2007 14:33:51

Už som to našiel.zavádzajúci názov,ale určite vyskúšam. Krakonoš: :-)))

Nkrakonoš | Út 30.1.2007 14:22:22

saki:To jako TEKUTÁ ŠPRCKA???Jo tekutá potrava (převážně pro ženský,u kaprů neodzkoušeno.) občas zůstane právě v té šprcce.:)))))

Nm.kindl - Profil | Út 30.1.2007 14:20:33

casien - ® Není to něco jako rukavice ve spreji ?

Ndaniels - Profil | Út 30.1.2007 14:16:54

saki-je to k dlouhodobějšimu uchovavani navnad bez nutnosti zamrazeni nebo požit místo vajec. Místo 10 vajec daš jen 7 a 3 nahradiš TP jinak to ma Mik popsane na jeho ale českych strankach je to v katalogu.

Ncasien - Profil | Út 30.1.2007 14:13:21

pre-saki-je to tekuty konzervator,aby boile dlhsie vydrzalo na vzduchu,bez plesne.ak sa mylim tak ma opravte

Nsaki | Út 30.1.2007 14:01:36

Zdravím:Páni na slovenskej stránke Mikbaits je tekutá potrava ,TEKUTÝ PREZERVATÍV,možete Mi povedať čo to je?:-)

Njudas.d | Čt 25.1.2007 20:54:53

Bachy:no s tím internetem jeto tak pokut kupuješ třeba do litru tak platíš pošt.abalné tak ti to vyjde jak kaměnáku ason podle mně

NJiří Malý - Profil | Čt 25.1.2007 18:19:24

Bachy: mozna se nenakupuje na e-shopu tolik jako v jinych zemi i z toho duvodu, ze lidi stale nemaji takovou duveru, stale poslouchaji v TV, ze tam udelali nekomu konto, tam se zase stalo na internetu neco apod...

NBachy - Profil | Čt 25.1.2007 17:39:47

snake - Jsem rád že moje diskuze tady na MRKu baví tolik lidí. K tématu to trošku bylo, protože kvalita MiKa je hodně o ceně. Aspoň pro mně určitě. Taky bych si sem tam rád od něj koupil třeba nějakou mraženku, nemusel bych se piplat s vlastním a té jeho věřím, ovšem je pro mně drahá.
Milda - Tohle vidím stejně, taky proto by maloobchody o své zákazníky nepřišli. Souhlasím že to chce čas. :o)

NMilda - Profil | Čt 25.1.2007 17:29:02

Bachy:konkurence měla levnější zboží,ale malý výběr,takže šli do kytek...Oni neměli ale levnější boiliese,bylo to v cajku a bižuterii,ten cenový rozdíl.
Lidi táhne velký vybavený interiér s velkým výběrem,je to jako malé obchody s potravinama x supermarkety...
Ale tady jde o bobule a ty si každý napřed rád vyhodnotí i čichem a rozdrcením a prozkoumáním kuličky,to jak už jsem psal,není na e-shopu možné,lidé nejsou zvyklí kupovat přes net,je to podle mého názoru zatím nereálné,chce to svůj čas.

Nsnake | Čt 25.1.2007 16:54:20

Bachy-odcházet nemusíš,ale pokud tě na toto téma baví hovořit tak si taky podle toho založ otázku.Uvidíme kolik lidí ti na ni přispěje.Zatím se z většinou lidí všude jen hádáš ale je pravda baví mě to číst.Takže k tématu děkuji :-)))))

NBachy - Profil | Čt 25.1.2007 16:54:10

Milda - Chceš říct že levnější konkurence mu nevadila a levnější e-shop by mu vadil? ... Fery - už fakt jdu. :o))

NMilda - Profil | Čt 25.1.2007 16:49:50

Bachy:Už to nakousl Pvl-je to o důvěře lidí v daný výrobek.Na netu su několik let, ale přes e-shop jsem bral snad jen 3krát nějaké věci od JT a to vždy takové, co už jsem měl"ohmatané".Našinec kupuje očima, ale nejdůležitější je pro získání jeho důvěry přímý kontakt s výrobkem a to přes e-shop není reálné.Já si taky rád přivoním k boiliesům, esencím, rozmáčknu na zkusmo jednu kuličku, abych viděl strukturu atd.a podle toho se rozhoduju.Tento přímý kontakt s výrobkem mi e-shop neumožní.Taky je to o pohodlnosti, zajdu do obchodu, koupím a hotovo, žádné čekání na balík, či si nějak zařizovat, abych byl v dostižení, že mi má dovést PPL, či jiní mnou objednané zboží.
Jak jsi to psal, je na tom něco pravdy, ale v praxi by to vypadalo tak, že v kšeftě vynadají prodavači, že má zboží dražší, než na netu, ten se naštve a přestane brát.No a ti, co nadávali, tak ne že to budou brát přes net, bo to oni se většinou jen dozví od druhých, sami net ani nemají, prostě budou brát jiného výrobce.
Jinak ten známý je největší prodejce v okolí, konkurenci má malou, ostatní zkrachovali.Ne, že by se lišil cenama, většinou byli vyšší, než u konkurence, ale má největší prodejní plochu a nejvíc zboží a to lidi táhne...pěkný interiér a větší výběr, pak už na cenu moc nehledí.....

NBachy - Profil | Čt 25.1.2007 16:47:59

snake - Omlouvám se že jsem se zas nechal vyprovokovat, už jdu radši pryč od kompu. :o))

NFery - Profil | Čt 25.1.2007 16:47:56

Bachy-kolikrát to bude ještě naposled:-))..to je pořád "končím tady"..."naposled"...:-)))a kdy už to bude naposled:-)))

Nzbojo - Profil | Čt 25.1.2007 16:45:03

sa vsetci vyjdruju k teme...

Nsnake | Čt 25.1.2007 16:45:03

CHlapi líbí se mi jak se dá otázka Kvality směsí od MIKA rozvést:-))))))) Jak to tak vipadá podlé této otázky se dá i podnikat v jiném odvětví :-))))))

NBachy - Profil | Čt 25.1.2007 16:44:00

Martin Matuš - Opět soudíš aniž znáš jakékoliv podrobnosti, tedy naposled. Ředitel který mě zaměstnává nemá s programem co do činění, takže ho raději vynech. Ten program je výmysl opravdu bohaté, celoevropské firmy, které slouží k různým účelům. Já jej mám však jen na prodej.

NBachy - Profil | Čt 25.1.2007 16:37:38

Mildo - Každý to vidí po svém. Ten tvůj známý je nejlevnější v okolí? Pokud ne, je to stejné, jako bych za ním přišel a řekl mu, že kousek vedle to maj levnější, nebo na netu to je levnější. Většinou vždycky (aspoň u nás) se dá najít dost zboží, které je na netu levnější a stejné by to bylo u našeho MiKa. Pokud by chtěl maloobchod prodávat jeho kvalitní výrobky a těžit z nich, musel by počítat s tím že nebude nejlevnější, což jako maloobchod by měl pochopit. Uvedu příklad, jestli 30% zákazníků bude znát levnější ceny na e-shopu, tak to neznamená že ten maloobchod příjde o 30% zákazníků. Vždycky bude někdo, komu dojde jedna lahvička a přece nebude kvůli tomu platit poštovné a čekat když to může mít hned. Navíc v maloobchodě neprodává určitě jen MiKa, takže možná by zákazníků celkově nijak zvlášť neubylo. Taky mi šlo spíš o pohled ze strany výrobce, který by stratný nebyl když ti zákazníci, kteří odešli z maloobchodu kupují u něj přímo. Pokud by nějaký maloobchod ukončil s výrobcem spolupráci, tak sice příjde o nějaké zákazníky ale o na druhé straně získá zákazníky od konkurence na netu. Navíc si myslím, že by měl pořád větší marži na e-shopu než od maloobchodů.
Jsou to všechno jen mé hloupé názory ale faktem je, že v praxi to tak už funguje, takže to asi nebude až tak úplně mimo, že. :o)

NMilda - Profil | Čt 25.1.2007 16:34:01

Pvl:Nazdar kamaráde.No v podstatě máš pravdu.Ono by bylo určitě lepší si napřed udělat jméno a taky mít dobrou reklamu a ta něco stojí atd.Je toho moc,co podle mě brání samotnému prodeji přes e-shopy,zatím je to u nás pořád v plenkách....

NMartin Matuš | Čt 25.1.2007 16:31:52

Bachy: prosím tě prodej je jen součástí celého programu SAP, kde je tvůj oblíbený marketing, ekonomika, sklady atd. Jestli máte SAP jen na prodej, tak jste buď hoooodně bohatá firma, nebo řiditel neví jak ho používat naplno.

NPvl - Profil | Čt 25.1.2007 16:31:28

Fery : Tak to není tak jednoznačné Kdo nebo co má větší zásluhu ..... :o§))

Nmacin - Profil | Čt 25.1.2007 16:31:15

Milda:no jo, ale to " specifická" skupina lidí, kterým vydrží kilo boili na sezonu... (tyhle bych přirovnal k těch o kterých sem psal že chytají na foukačku, rohlík knedlík)

NPvl - Profil | Čt 25.1.2007 16:28:58

Milda : Zdar, ostražitý :o§)) Taky je tady jeden háček .Jde také o důvěru v e- shopy .Ta není také ze dne na den . Když se ještě objeví nějaký e- shop ,který se zákazníkem vyjebe .... Hodně důvěřivých zase odradí .

NFery - Profil | Čt 25.1.2007 16:27:08

Pvl-já čtu Bachyho a přikusuju u toho deli víš:-)))

NMilda - Profil | Čt 25.1.2007 16:20:56

macin:Kamaráde, je to trochu složitější.Neví jich o netu hodně, pořád se informace dozvídají z časopisů.Je net ani nezajímá, když jim chceš něco ukázat, tak prostě nechtějí, je to podle nich moc složité a pro ně už zbytečné ap.Víš, jak to vypadá na D5.Projdi kolem celé vody a sám uvidíš procentuální zastoupení opravdových kaprařů a těch, co jen na boilies chytají....ti, co jen chytají, jsou většinou lidé, co tam sedí od dubna do listopadu, za prdelí karavan a boilies si určo přes net neobjednávají.Povětšinou jsou to masařky, ale co si budeme povídat, i oni dělají obrat výrobcům, to je prostě obchod.Lidé u nás nejsou zvyklí přes net nakupovat, měnit mentalitu lidí ráz naráz nejde.Možná to vyzní cynicky, ale až se obmění generace a ty mladší, co už dnes netem žijí, zestárnou, a přibudou nové mladé generace, u nichž už bude net samozřejmost, pak je teprve podle mě teprve možný prodej pouze přes e-shopy.