Znamená chodit na MRK, nezasakovat si kapra?!

Začíná mi to tu připadat jako velká organizace Greenpeace, samozřejmě jsou tu vyjímky...Ale to že tu někdo napíše že si vzal kapra a druhými je označen za masaře, mi připadá jako ubohost. Snad pokud si někdo chce nechat kapra (popř. jiný druh) a náš řád to umožnuje,tak ať si ho nechá. Pokud ho někdo pustí, tak dobře, je to pěkný ale druhé ať nechá na pokoji. Je pravda že jsou mezi námi "rybáři", kteří si vemou za sezónu 50 kaprů, z toho napíšou to lístku 20 a stěžujou si jak to letos nešlo, to sem ani nemůžu napsat co si o těchto "lidech" myslím. Proč bych se měl poddrobit kritice, že si dám rybu do vezírku a vezmu si jí domů?!
Autor diskuse: macin - Profil , 7.4.2006 všeobecné - ostatní

Nxycht - Profil | Ne 9.4.2006 12:12:27

Sander: asi maji ty menší lepší maso? :))) Vidíš a už máš důvod :)))

    NSander - Profil | Ne 9.4.2006 12:12:20

    xycht > mám důkaz > jsem tam každý den, tak bych si toho všiml :-)) Navíc, naše MO má starosti s násadou na MP, natož ji házet na P, kravina....

      Nxycht - Profil | Ne 9.4.2006 12:11:13

      Sander: máš nějakej důkaz, že se tam fakt nehází? :-) to, že ti na MO řekli že ho tam nedávaj, ještě nemusí bejt pravda :-)

        NSander - Profil | Ne 9.4.2006 12:11:02

        xycht > ale ať kurva dodržuje alespoň těch 35, (38,40cm) míry!!!!!!!!!

          Nxycht - Profil | Ne 9.4.2006 12:10:02

          Sander: :-)))))) ty vole a proč by ti měl sdělovat proč si ho vzal ? :-)))) asi mu chutnaj ne?

            NSander - Profil | Ne 9.4.2006 12:09:54

            xycht > tak proč se na těch pstruhovkách drží???? I když se tam nenasazuje?? (náš případ) Ten tam prostě patří, ale neznamená to, že jsem zastánce jeho nasazování.

              NPvl - Profil | Ne 9.4.2006 12:09:41

              Sander : nediv se ! 200 km - to něco stojí :o))))))))))))

                NSander - Profil | Ne 9.4.2006 12:08:16

                xycht > ještě musím dodat, že bezdůvodně, jelikož se zde s žádným důvodem nikomu nesvěřil!! A jestli to dělá pro svoji obživu, tak o to více ho lituji!!!

                  Nxycht - Profil | Ne 9.4.2006 12:08:05

                  Sander: ....stejně kapr na pstruhovce nemá co dělat....řekl bych, že je kapr teplomilná ryba, takže nevim proč se dává do P vod, kterou jsou něj méně vhodné a méně úživné. Nemá tam prostě co dělat....

                    NSander - Profil | Ne 9.4.2006 12:03:50

                    xycht > zjednodušeně > zabije každýho kapra ulovenýho na pstruhovce. A to nehledě na míru!!!!!!! Prostě každýho!! Kapiš?

                      Nxycht - Profil | Ne 9.4.2006 12:01:38

                      Sander: ven s tim, nejsem měkkej, Slamáčka znám a myslim,že kapr se do vody stejně hází proto aby byl sežrán....takže se nevykrucuj a napiš o co jde.

                        NSander - Profil | Ne 9.4.2006 11:59:48

                        xycht > nechtěj to vědět, ve vlastním zájmu....

                          Nxycht - Profil | Ne 9.4.2006 11:59:16

                          Sander: tak mi to osvětli....

                            NSander - Profil | Ne 9.4.2006 11:56:48

                            xycht > promiň, to vlastně ani nemůžeš, protože jeho vkusný příspěvek byl naštěstí včas smáznut!!!!

                              NSander - Profil | Ne 9.4.2006 11:55:48

                              xycht > vidím že netušíš o čem se tu s tím ..... celou dobu hádám......

                                Nxycht - Profil | Ne 9.4.2006 11:55:01

                                Sander: co by si dovolil jen jednou? Vzít kapra? :-))))

                                  NSander - Profil | Ne 9.4.2006 11:52:34

                                  Pan Slamáček > každej jenom píše, že kapr tam nemá co dělat, ale pořád mi nějak schází rozumnej důvod pro tento argument.....
                                  Ale narovinu, tohle bysis na Strakoňsku dovolil jen jednou a naposled, to mi věř!!!!!!!!

                                    NPan Slamacek - Profil | Ne 9.4.2006 11:48:17

                                    Sander> delam! proc? protoze se kapr dava tam kde nema co delat, proc? protoze by chatari museli jet o dva km dal. co naplat ze je mam tuto vodu 200km od domu, ze? nastesti se v tomto smeru neco dela a tak by se v blizke dobe mohlo stat ze alespon nekde by se mohl prestat vysazovat

                                      Nxycht - Profil | Ne 9.4.2006 8:11:48

                                      Pyzda: jo včera....

                                        Nmedvěd - Profil | Ne 9.4.2006 8:09:43

                                        Myslím,že by se měl každej přiznat .kolik si vzal za svůj rybářský život ryb a čekat na rozhřešení,nebo zatracení.