- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Znamená chodit na MRK, nezasakovat si kapra?!
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NGroow | Pá 7.4.2006 12:14:37
Uvedu jen jeden výpočet. MP voda = 7kg masa za den * 365 dní = 2555 kg masa za rok!!!! Regulérně bez překročení zákona, a proto pokud si vezmeš za sezonu domů např. 10 kaprů, tak se v podstatě nic neděje teda pokud bereš násadáky. Ty již mají takový osud a jsou předem předurčeni ke zmasení. Ovšem jsou jiné druhy ryb, které nejsou tak hojně(nebo vůbec) dosazovány a v tomhle smyslu s takovým masařem nemám slitování. A je namístě hanebně označen za masaři té nejvyšší třídy.
NFishky - Profil | Pá 7.4.2006 12:10:23
macin: ryby beru, žeru a nestydím se za to, nemám taky proč - nebo si je mám kupovat v Tescu? Jiné je to s těmi, co nemají svůj úlovek pro sebe... rybařina by neměla být business...
Nmacin - Profil | Pá 7.4.2006 12:09:56
DÍKY!!!!!!!
NSander - Profil | Pá 7.4.2006 12:07:33
NPike | Pá 7.4.2006 12:05:57
Nmacin - Profil | Pá 7.4.2006 12:05:57
Pyzda:Já měl kropenáče zamraženýho a když jsme ho dělali za měsíc na oběd tak jsme si pochutnali...
HP:Hele tak si anpiš svou otázku.. pokud sis přečetl celou mou otázku tak v závorce je napsáno popř. jiný duh, to že sem to nedal do nadpisu,bylo jen kvůli tomu ať není tak dlouhý...
hodně se tu psalo o zamoření revírů kaprem,podle mě je to spíš tím že místní organizace vysazují kapry i o délce 25cm, tak to je jasný že rybář na tohle vliv nemá, problém bude asi někde jinde. Pak se nedivím určitým lidem že si stěžují na kapra, ale měli by to spíš směřovat na výše zmíněnou MO
NPetrus | Pá 7.4.2006 12:04:26
NMrKos - Profil | Pá 7.4.2006 12:01:53
macin: nemyslím si že by tu někdo nějak extrémisticky napadal rybáře kteří si nějakou tu rybu vezmou do mrazáku... já třeba ryby neberu ani nežeru ale vůbec mi přitom nevadí že si někdo tu a tam nějakou vezme... spíše mi trochu vadí ryby vyválené v písku a jiná zvěrstva odehrávající se pod záštitou CaR....
NSander - Profil | Pá 7.4.2006 11:59:53
NSander - Profil | Pá 7.4.2006 11:54:05
NMates(původní) | Pá 7.4.2006 11:53:42
Nšeptal - Profil | Pá 7.4.2006 11:52:03
NBachy - Profil | Pá 7.4.2006 11:32:36
NŘízek - Profil | Pá 7.4.2006 11:29:42
PS: nemam nic proti kaprum, je to krasna bojovna ryba, po teto strance si ho velmi vazim, vadi mi jen lidi, ktery za nim vidi jen ten kus masa a podle toho s nim i u nas v prirode nakladaj-cpou ho vsude. Dale bych podotknul, ze jim ryby mnohem radsi mnou ulovene, nez nekde kupovane, to se fakt neda porovnat..
NMates(původní) | Pá 7.4.2006 11:28:30
Kdo má rád ryby, určitě by měl kapra chytat, byl proto šlechtěn a je k tomuto účelu pěstován a vysazován.Tudíž ten kdo odnáší kapry domů pro konzumaci je u mě ochranář revírů českých a všechny kapry i ty nenanpsané mu z celého srdce přeji.
Výše napsané je můj osobní postoj ke kaprovi.
NPyzda | Pá 7.4.2006 11:26:32
Nstrejka - Profil | Pá 7.4.2006 11:20:00
macin: agresi? prehnanou? jen nesouhlas a upozorneni na to, ze Bachy je mimo a ma nabeh na to udelat ze sebe troubu, kdyz chce nekdo chytat ryby, ktere do reviru patri, a ne ty, ktere do reviru nepatri, a navic lov tech, ktere tam patri, mirne receno komplikuji a jejich zivotni prostredi nici, ma jit jinam (a neremcat)? ma to logiku? je za tim citit alespon elementarni znalost veci? vubec se nechci hadat, takze howg...
Nmirator | Pá 7.4.2006 11:19:00
NPyzda | Pá 7.4.2006 11:17:14
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64











