Jaké jsou vaše nejúspěšnější přívlačové nástrahy na pstruhy?

Letos jsem poprvé vyzkoušel twistery a byl jsem překvapen jejich účinností. Jinak chytám standardně na malé woblery Salmo-Hornet2 a nebo rotačky.
Autor diskuse: Udo - , 1.8.2001 muškaření - nástrahy, návnady

Udo | Út 7.8.2001 7:18:44

Taky jsem zapomněl napsat hned do otázky o nástrahách z peří, taky jsou dost dobrý. Na potočáky hnědá a černá.

    peter.G | Po 6.8.2001 13:23:38

    sorry-voblery Salmo

      peter.G | Po 6.8.2001 13:22:44

      Vaškovky a voblerz Salmo

        paiti - Profil | Čt 2.8.2001 23:05:43

        nejúspěšnější jsou strímry, ztrátovost vysoká, úspěšnost ještě vyšší a cena nízká

          Spinner | Čt 2.8.2001 21:54:46

          Mikro twistry !!!

            Bublajz - Profil | St 1.8.2001 22:10:31

            Stříbrný Vaškovky 0-1, standardní typ, jsem s nima extrémně spokojenej.

              Udo | St 1.8.2001 16:26:25

              Milan P. : To myslíš ty twistery?

                Milan P. - Profil | St 1.8.2001 13:53:56

                I ty, Brute??