- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Navijáky Shakespeare
Jaké máte zkušenosti s navijáky Shakespeare? Já mám už asi 3 roky Interpid a nemůžu si ztěžovat. Teď bych rád koupil jiný model - Powerplay, který stojí 900Kč. Nemáte s ním někdo zkušenosti? Je takový tmavě modrý, foto bohužel nemám...
Autor diskuse: Kolči - Profil , 17.3.2006 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
12 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NPetrson - Profil | So 18.3.2006 13:04:35
>> Kolči > dříve jsem používal jeden starší, rozlomila se mi plastová matka na utahování kličky (tuto součástku považuji u mnoha navijáků za nejslabší článek, nebyla to první zkušenost svého druhu). Už nevím, co to bylo za typ - teď s ním točí někdo jinej :-( Ale v současnosti mám jeden novější Shakespeare, typově by odpovídal popsanému modelu, takže doma zčíhnu, co je to za druh. Zadní brzda, utahování kličky už je řešeno jinak, takže zatím chodí bez problému. Mám i nějaké pruty této značky a taky slouží bez výhrad, řekl bych, že očka jsou bytelně a precizně řešena, čili s touto značkou jsem spokojen.
Nburda - Profil | So 18.3.2006 8:03:06
Ne že bych vyloženě vyhledával po netu navijáky téhle značky, ale nějak nejsou vidět.
NKolči - Profil | Pá 17.3.2006 21:44:21
Starsi navijaky jsou tedy dobre, ale co ty novejsi, ktere se jeste prodavaji?
Nburda - Profil | Pá 17.3.2006 15:28:41
To je on Shakespeare President II 2900. Fakt 100% kvalita i po těch letech. Žádné vůle, rachtání, přeskakování, brzda stále perfektní. Prostě takhle by měla vypadat kvalita u výrobku. S těmi bakeliťáky naprosto souhlasím. Je to už trochu veselý, jak ten naviják tady stále vychvalujem, ale já si skutečně nemůžu pomoct a musel jsem to napsat. Neprodal bych ho za nic na světě. Už jenom proto co jsem s tímto navijákem prožil a nachytal.
NLucas | Pá 17.3.2006 11:36:45
Zkus se zeptat starých dědulů.Věřím, že většina z nich nemá páru o dnešních ,,věhlasných firmách"ale co je to Šejkspír věděl každý.Sám jsem si kupoval B.B.2200dvojku za 360Kčs cca před 30 lety.Mimo prasklých perek na překlapěči,která jsem dělal z čeho se dalo,je funkční a stále na něj chytám.Před týdnem jsem se stal štastným majitelem dlouho sháněného a již zde zmíněného typu President 2900,který mne vyšel podstatně dráže.Nelituji,ač je odřený,jistě ne od dlouhého povalování ve skříni,nemá ani nejmenší vůli na klice nebo na rotoru a z fleku to v tomto ohledu natře naprosté většině dnešních desetiložiskáčů.Jinak toto jsou staré typy celokovové,za dnešní bakelitáky bych ruku do ohně nedal,byt by to byla fa Shakespeare.
Nmirmen - Profil | Pá 17.3.2006 9:04:02
Pyzda: zkontaktuj pana Batíka ( servis v Husinecké, Pha3), www.loska.cz/batik/index.php?=3&language=cz
Nburda - Profil | Pá 17.3.2006 8:33:59
Pyzda:
Jsem šťastnej, že má ještě někdo stejnej naviják Shakespeare President II jako já. Nikdy jsem u vody za celý ty roky nikoho neviděl se stejným navijákem. Přesně někdy v tom roce jsem ho fakt kupoval za těch 760, - Kč. Dlouho jsem se rozhodoval. To si pamatuju naprosto živě. Pérka jsem si ze struny vyráběl sám, Někde mám krabičku, kde mám náhrádní vyrobena. Ale zkus tohle telefonní číslo: +420558334256 opravuje všechny navijáky včetně Shakespeare. Kdyby byly problémy dej vědět, pokusíme se to dát do pořádku.
Jsem šťastnej, že má ještě někdo stejnej naviják Shakespeare President II jako já. Nikdy jsem u vody za celý ty roky nikoho neviděl se stejným navijákem. Přesně někdy v tom roce jsem ho fakt kupoval za těch 760, - Kč. Dlouho jsem se rozhodoval. To si pamatuju naprosto živě. Pérka jsem si ze struny vyráběl sám, Někde mám krabičku, kde mám náhrádní vyrobena. Ale zkus tohle telefonní číslo: +420558334256 opravuje všechny navijáky včetně Shakespeare. Kdyby byly problémy dej vědět, pokusíme se to dát do pořádku.
Nrybomil | Pá 17.3.2006 8:09:23
Už jsem to psal. Z první výplaty v září 1975 jsem pořídil Shake Ball Bearing 2205 za tehdy pro mě dost( plat 1700 ) asi 280 Kčs v Bílé labuti. K vánocům jsem pak přidal BB 2210 za asi 300 kč. Na 2205 jsem spadnul ze skály a ulomil oblouk překlápěče, tak tam mám z toho Presidenta. Jinak u každého několik pérek a makají dodnes. Naproti tomu podobný Ryobi 040 a 035 za 700 Kčs jsem už dávno vyhodil.
Mám asi 100 ks pérek vhodných na přerevoluční roláky, Roeny, Tapy, Mkčka, snad ještě i na ty Shake, ae které je na který to na mě přesně nechtějte. Skuste lidi z pérovny Hostivař, Slováci Pružináreň Brezová pod Bradlom ( snad funguje ?)
Mám asi 100 ks pérek vhodných na přerevoluční roláky, Roeny, Tapy, Mkčka, snad ještě i na ty Shake, ae které je na který to na mě přesně nechtějte. Skuste lidi z pérovny Hostivař, Slováci Pružináreň Brezová pod Bradlom ( snad funguje ?)
NPyzda | Pá 17.3.2006 7:38:59
burda : mám také naviják President II. V roce 1979, kdy jsem ho kupoval stál tuším tehdy neuvěřitelných 700 Kč,-. Před několika lety mě také prasklo pérko v překlápěči a velmi bych tě prosil o kontakt na někoho, kdo by ho dokázal vyrobit. Podle mých informací se už ND na tento typ nedodávají.
dík Pavel
dík Pavel
Nburda - Profil | Pá 17.3.2006 7:26:50
Mam naviják Shakespeare President II někdy z roku 1980. Za celý roky jednou nebo dvakrát prasklý pérko na překlapěči, ale jinak nic a chodí dodnes naprosto perfektně. Samozřejmě každoroční zimní vyčištění je samozřejmostí. Tehdy jsem za něj dal 760,- Kč a to byl na tehdejší dobu pěknej balík. Nikdy jsem ale ani v nejmenším nelitoval. Používám ho dodnes na plavačku. Typ který popisuješ bohužel neznám a samotného by mne zajímala nynější kvalita výrobků Shakespeare.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
17:34NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
17:29NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 45
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...













