MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

rybářská burza v Praze

Co říkáte na rybářskou burzu v Praze?

Autor diskuse: Rex ®
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 9.3.2006

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Petrson - ® Čt 9.3.2006 2:15:32
Uvědomil jsem si, že burza není pro tuto akci s oficiálním názvem Rybářské trhy přesný výraz. Nejde totiž o rybářský "bleší trh" v klasickém slova smyslu. Na akci prodávali především oficiální prodejci nepoužité zboží, které se jim nahromadilo na krámech. Tomu většinou odpovídal výběr a ceny - dalo se volit z širokého sortimentu všech druhů prutů, navijáků, podběráků a nejrůznějších drobností, mnohdy za méně než poloviční ceny v obchodech. Samotní rybáři nebo malovýrobci nabízeli také, bylo jich však méně.
Zjistil jsem, že je lepší nejprve celou nabídku "zmonitorovat", než se pustíte do zbrklého nákupu. Vyhlédnul jsem si třeba již použitý naviják, ale udělal jsem dobře, že jsem ho hned nekoupil, protože u dalších stánků jsem pak objevil levnější a kvalitnější navijáky nové, se zárukou. Asi nejodvážnější byla nabídka navijáku MK 100 za 400, - CZK, přičemž nové Balzery obdobné velikosti, se 6 ložisky se daly pořídit za méně. Lahůdkou byly kvalitní feederové košíky z pletiva za 12, - Kč., lehká olověná krmítka po 4, -; sada karabinek za 8, -; pestrý výběr zahraničních prutů na mořský rybolov nebo sumce v cenách kolem tisíce. Lákavě vypadaly podomácky vyráběné, avšak kvalitní splávky v jednotné ceně 10, - Kč. za kus, vč. objemných kačen na dravce. Dále vidličky, přístřešky, rybářské holiny, vlasce a šňůry, spousty nástrah a směsí, bižuterie pro vláčkaře, mušky, stojany na feedery, škála vábniček, starší časopisy, stánek s kořením... Co jen duši rybářovu napadne.
Akci příjemně zpestřovala také retro - výstava prutů a roláků s četnými zářezy od našich dědů a příjemná byla rovněž možnost se občerstvit přímo v budově.
Nakoupil jsem, co jsem potřeboval a pro ty, kteří akci propásli a teď je to třeba mrzí - nebojte, Rybářské trhy opět proběhnou na podzim t. r.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNash háčky -30%

Nash háčky -30% , Fang Gaper, Fang Twister, Fang Uni, Fang X a Chod Twister. V provedení micro barb a barbless/bez protihrotu/ označeny jako B .

akce, rybareniŘetizkové indikátory záběrů RX

Za 139
Vysoce kvalitně zpracované řetízkové indikátory RX Giants Fishing, které mají jednoduché a spolehlivé uchycení vlasce pomocí plastové svorky, kterou lze snadno pootočením nastavit upnutí. Různé barvy...

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské potřeby Rybina Rybářské potřeby Rybina

Největšího kapra chytíte pouze s kvalitním vybavením a to Vám nabízíme v našem e-shopu Rybářské potřeby Rybina. Široký výběr rybářských...