- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak daleko stát s autem od vody.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nprofo - Profil | Pá 24.2.2006 21:03:16
Nxycht - Profil | Pá 24.2.2006 20:25:08
NPetr - Profil | Pá 24.2.2006 20:19:15
NVaclav - Profil | Pá 24.2.2006 20:18:36
Nprofo - Profil | Pá 24.2.2006 20:05:36
Nprofo - Profil | Pá 24.2.2006 20:01:10
NPetr - Profil | Pá 24.2.2006 19:49:37
Nxycht - Profil | Pá 24.2.2006 19:23:28
Nprofo - Profil | Pá 24.2.2006 19:22:18
NPetr - Profil | Pá 24.2.2006 19:19:21
NMiroslav.S - Profil | Pá 24.2.2006 18:58:27
Faktem však zůstává, že podle mě není asi moc dobré jezdit autem až úplně k vodě. Ale naopak také nepovažuji za hrdinství a chlapáctví nosit věci napětkrát od auta půl kilometru k vodě. Otázkou taky zůstává, koho je pozemek u té, zmíněné vody a kdo může povolit nebo zakázet jet autem k vodě. Pokud vláčím nebo muškařím, vůbec se nepozastavuji nad tím, že nachodím kilometry a kilometry. Ale přiznám se, že při sedavé rybařině jsem poměrně pohodlnej člověk a jsem jedním z těch kterí mají rádi auto poblíž. Ale abych zajel až úplně zadkem auta k vodě, to mě zatím nenapadlo. Pokud to ale na té vodě dělají ostatní, tak to buď někdo dovolil nebo toleruje nebo nekontroluje.Nebo to všem obecně vyhovuje. Další věcí je, že v našich řádech myslím není ( naštěstí nebo naneštěstí?) určeno, jak daleko máme auta od vody nechávat. Podle mě je také důležité to , v jakém stavu rybář auto má. Auto ze kterého nic nekape a nesmrdí-podle mě může stát klidně i 3 metry od vody, ale nějaká olejnička, ze které cáká všelicos by neměla nic dělat nejen na louce v přírodě, ale ani na silnici. Ale na kontrolu tohoto problému jsou už jiné orgány. Pokud někoho pošle rybářská stráž s autem o 3O metrů dozadu, zajímalo by mě, z jakého zákona nebo vyhlášky k tomu čerpá informaci a oprávnění.To je to, co mě nejvíc zajímá při nejrůzněších postupech R.S i v jiných případech.
Těm, kterých se dotkl můj ranní rejpanec se v podstatě omlouvám. Někdy je těžké pochopit a zaregistrovat ironii...takže, nezlobte se na mě, já už su někdy takovej.-) a neberte to moc osodně.Třeba, kdybychom se potkali na rybách, byli by z nás fajn přátelé a parťáci. Realita bývá jiná, než psané slovo..
NMiroslav.S - Profil | Pá 24.2.2006 18:40:54
Faktem však zůstává, že podle mě není asi moc dobré jezdit autem až úplně k vodě. Ale naopak nepovažuji za hrdinství nosit věci napětkrát od auta půl kilometru k vodě. Otázkou taky zůstává,koho je pozemek u té, zmíněné vody a kdo může povolit nebo zakázet autem k vodě. Pokdu vláčím nebo muškařím, vůbec se nepozastavuji nad tím,že nachodím kilometry a kilometry. Ale přiznám se,že při sedavé rybařině jsem poměrně pohodlnej člověk a rád mám auto poblíž.Ale abych zajel až úplně zadkem k vodě,to mě nenapadlo. Pokud to ale na té vodě dělají ostatní, tak top buď někdo dovolil nebo toleruje nebo nekontroluje. Další věcí je, že v našich řádech není ( naštěstí!¨) určeno,jak daleko máme auta od vody nechávat. Podle mě také záleží na tom, v jakém stavu rybář auto má. Auto ze kterého nic nekape a nesmrdí-podle mě může stát klidně 3 metry od vody, ale nějaká olejnička,ze které cáká všelicos by neměla nic dělat nejen na louce v přírodě,ale ani na silnici.Ale na kontrolu tohoto jsou už jiné orgány. Pokud někoho pošle rybářská stráž s autem o 3O metrů dozadu,zajímalo by mě,z jakého zákona nebo vyhlášky k tomu čerpá informaci.To je to,co mě nejvíc zajímá při nejrůzněších postupech R.S i v jiných případech.
Těm,kterých se dotkl můj ranní rejpanec se v podstatě omlouvám. Někdy je těžké pochopit a zaregistrovat ironii...takže, nezlobte se na mě, já už su takovej.-)
Nxycht - Profil | Pá 24.2.2006 17:21:38
Nmarchi | Pá 24.2.2006 16:57:10
Nm.kindl - Profil | Pá 24.2.2006 16:45:44
NPetr - Profil | Pá 24.2.2006 16:21:22
Nm.kindl - Profil | Pá 24.2.2006 16:17:13
Já jsem sice Pražák jako poleno ale jak by řekl největší Čech Jára Cimrman : Nejvíc se cítím být Čechem.Někdy se ve mě vaří krev když vidím tu přiblblou reklamu na sračky jménem Starobrno a doporučoval bych tvůrcům nastudovat dějepis protože Brno bez svolení Prahy nikdy nesmělo vařit pivo :-)
NJKL - Profil | Pá 24.2.2006 16:13:28
Nmarchi | Pá 24.2.2006 15:18:27
Treba si iba odmerať čas za aký si schopný dobehnút k autu , aby si to stihol skôr ako dáky lopkári.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
NMiloš_Dia | Pá 24.2.2006 15:04:37
Nšeptal - Profil | Pá 24.2.2006 13:58:02
Nm.kindl - Profil | Pá 24.2.2006 13:44:27
Ndrda - Profil | Pá 24.2.2006 12:52:43
NZoidberg - Profil | Pá 24.2.2006 12:46:25
---edit---
Protože toto je můj poslední příspěvek na téma Praha vs. Brno, zdůrazňuji, že nejsem Pražák ani Brňák :o))))))))
Nprofo - Profil | Pá 24.2.2006 11:52:19
NLudaT - Profil | Pá 24.2.2006 11:49:52
A když seš ten ortodoxní brňák byls někdy v Líšni tam taky kolikrát autama parkujou až u dvojky na hrázi se starejma škodárnama z kterejch odkapává olej a pochybuju že to sou "Pražáci".
Ndrda - Profil | Pá 24.2.2006 11:49:25
A s tím nápisem... nevím, neumím si to vysvětlit. Snad jen, že by se za Brňáka nikdo nestyděl? :o)))
NKocháč | Pá 24.2.2006 11:44:27
Ndrda - Profil | Pá 24.2.2006 11:41:27
NZoidberg - Profil | Pá 24.2.2006 11:39:35
drda: :o))) Neunesl jsem psychycky útok na středočeštinu :o))) Jdu se kát na oběd a cestou si budu zpívat Na tom pražskýýýýým móóóóóstěéééééé, rozmarýnkáááá róóóóóstéééééééééé :o))))))))) Jinak jsem nikdy neviděl v Praze auto s nápisem "Nejsem Brňák" :o)))
NG.Moolis - Profil | Pá 24.2.2006 11:33:47
Ndrda - Profil | Pá 24.2.2006 11:28:46
Je ale pravda, že na různých nádržích může být zátopová oblast různá.
NG.Moolis - Profil | Pá 24.2.2006 11:10:47
Nmiki - Profil | Pá 24.2.2006 10:52:44
Miroslav.S : To od tebe bylo velice poučné, že jsi nám vysvětlil svůj vztah k Moravě, ale tak něják jsem tě nepochopil. Mimochodem, nikdo se ti nesměje ty krá...vóóó, ale každej kdo četl tvé rádoby poučné přízpěvky, pochybuje o tvém rozumu.
NZN - Profil | Pá 24.2.2006 10:52:42
milý nemoraváku. V Praze ( a nejen tam) mám kamarády taky, nijak mi to nevadí. Nechci, aby tón mého příspěvku byl tendenční, nechci vyvolat národnostní třenice, naopak jsem pro světový mír. Proto, ať v Čechách, na Moravě či VK se snažím chovat slušně a autem příliš blízko k vodě nejezdit. Je to taky proto, že nechci dostat do dršky, mentalita lidí je různá.
Resumé: neházej všechny moraváky do jednoho pytle:-)
Ndrda - Profil | Pá 24.2.2006 10:45:05
Zoidberg: ten poslední odstaveček byl ale silně tendenční :-)
NG.Moolis - Profil | Pá 24.2.2006 10:27:21
Petr: zařiď se podle místních. Poptej se, jestli je nějaké výjimka, jestli je, sežeň si ji, nebo si dej majzla.
NPines - Profil | Pá 24.2.2006 10:24:05
NZoidberg - Profil | Pá 24.2.2006 10:18:48
Azbest: Myslíš něco jako: "Lepší deset Pražáků, než jeden Brňák." ??? To říká jeden můj hodně dobrej známej, co bydlí u Novejch Mlýnů :o)))))
NAzbest - Profil | Pá 24.2.2006 8:34:31
Ndrda - Profil | Pá 24.2.2006 8:27:57
Nprofo - Profil | Pá 24.2.2006 7:56:34
Nhraji - Profil | Pá 24.2.2006 7:49:02
NAladin - Profil | Pá 24.2.2006 7:33:43
NMart - Profil | Pá 24.2.2006 7:15:53
NMiroslav.S - Profil | Pá 24.2.2006 5:03:17
NMiroslav.S - Profil | Pá 24.2.2006 4:39:22
Kde to žije - všechna témata
19:31NBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Prologic Naviják C Series 6000 BF | SLEVA 53%Za 999 Kč
C-SERIES BF Kompaktní velikost, nízká cena, ale velký výkon – tyto navijáky s volnoběžnou brzdou byly navrženy pro lovce kaprů s vysokými standardy, kteří ale nechtějí zruinovat svůj rozpočet. Nyní v akčním setu 2 ks.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











