- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
BVV Rybaření 2006
Ahojte všichni! Protože se s Rybářem chystáme na Rybaření 2006, tak se chci zeptat, koho z vás můžeme potkat u stánku MRKu? :o)
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 23.2.2006 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Ndrda - Profil | Čt 23.3.2006 19:17:33
benny: nekoupil jsem si, kopili jsme drdové :-))) Je to Kingfisher 420 New Feeling 10-25g.
laky: forpasovník, feederová krmítka, 300m pletenky, nějaké big nástrahy pro přívlač (také nějaké střední a malé), obratlíky s karabinkou - prostě samé hovadinky :-)
laky: forpasovník, feederová krmítka, 300m pletenky, nějaké big nástrahy pro přívlač (také nějaké střední a malé), obratlíky s karabinkou - prostě samé hovadinky :-)
NCrazyFish - Profil | Čt 23.3.2006 19:16:55
sosed: když uvidim nějaký vlasatý individuum, tak se k němu budu hlásit jestli to není náhodou nějakej sooosed :-D
Nsosed - Profil | Čt 23.3.2006 19:12:26
Laky: ja tam zitra taky budu sockovat. Vypadam stejne jak na srazu, akorat vlasky poporostly :-))
NKolči - Profil | Čt 23.3.2006 19:01:36
laky: me taky potkas, budu ten v cerny mikine s napisem Dead Kennedys:-)
NSander - Profil | Čt 23.3.2006 18:59:18
Laky > já zas budu mít maskáčový klobouk a nalevo větší nášivku candáta, zelenou mikču s kapucí a velký zelený batoh, abych to vše pobral :-)).....
zítra zdar!
zítra zdar!
Nbenny | Čt 23.3.2006 18:58:49
No ludkovia dali ste mi chrobaka ja sa tam chystam zajtra, ale zas na druhej strane sa tesim na MM a jeho stanok a tak beriem to ako pekny vikend. Ja nikdy neviem co chcem kupit a tak ma tam vsetko ohuri .o))
Drda: aku matchku si si kupil aj ja tak nejak spekulujem :o)
Drda: aku matchku si si kupil aj ja tak nejak spekulujem :o)
NLaky - Profil | Čt 23.3.2006 18:56:00
Sandler: No dobře, já tam budu docela dlouho. Tak se třeba někde potkáme možná si vemu tu čepku a na ní vzadu je můj nick.
Ndrda - Profil | Čt 23.3.2006 18:55:33
Tak jsme s drdovou poněkud ucaprtaní (jako bychom měli v nohou minimálně 913 metrů :o) ) před chvílí dorazili z výstavy domů. A hned se vrhám na net (synátor ještě není doma), abych se podělil o dojmy. Koukám na nové příspěvky a jsem překvapen, že se s některými názory neshodnu. Já dnešní den považuji za jeden z těch povedených. Milým setkáním se ZN to začalo a výstavou, kde jsem potkal další přátele z MRKu (MrKos, silvan, MM, RC, Bob) a uskutečnil několik nákupů, to pokračovalo.
Kaprařiny tam asi opravdu bylo nejvíc (mně to taky moc nebere nebo spíš vůbec), ale vzhledem k počtu rybářů, kteří se této disciplíně věnují , to nepovažuji za nepřiměřené.
Mně se prostě tahle atmosféra líbí a jak psal karelc: taková možnost konfrontace výrobků různých značek nac jednom místě se jen tak nenaskytne. Obešli jsme výstavu třikrát, než jsme se rozhodli koupit ze všech matchkových prutů právě ten jeden, který jsme s pomocí Boba No 1 vybrali (udělali jsme si-drdové-radost :-) ).
Navíc jsem získal pár nových (pro mě cenných)informací.
Co víc si přát. U nás velká spokojenost. Všem vřele doporučujeme.
Mimochodem, ryby v bazénu se drdové moc líbily a ani mě to nijak zvlášť nepohoršovalo :-)
Kaprařiny tam asi opravdu bylo nejvíc (mně to taky moc nebere nebo spíš vůbec), ale vzhledem k počtu rybářů, kteří se této disciplíně věnují , to nepovažuji za nepřiměřené.
Mně se prostě tahle atmosféra líbí a jak psal karelc: taková možnost konfrontace výrobků různých značek nac jednom místě se jen tak nenaskytne. Obešli jsme výstavu třikrát, než jsme se rozhodli koupit ze všech matchkových prutů právě ten jeden, který jsme s pomocí Boba No 1 vybrali (udělali jsme si-drdové-radost :-) ).
Navíc jsem získal pár nových (pro mě cenných)informací.
Co víc si přát. U nás velká spokojenost. Všem vřele doporučujeme.
Mimochodem, ryby v bazénu se drdové moc líbily a ani mě to nijak zvlášť nepohoršovalo :-)
NSander - Profil | Čt 23.3.2006 18:54:07
Laky > čoveče mi jedem v 7 ze Strakonic, takže do 11 bych tak očekával příjezd. V 9:45 budu tak před jihlavou :-))
NLaky - Profil | Čt 23.3.2006 18:51:24
Sandler: sraz v 9.45 u stánku mrku. Já budu ten s šedýma botama. (:-)
NHP - Profil | Čt 23.3.2006 18:51:13
Hm tak nevim ja jsem ho mel koupit za 1500 ve sleve tak nevim jestli to je on ale kazdopadne tam mitchel mel stanek takze v klidu.
NSander - Profil | Čt 23.3.2006 18:48:58
HP > no ona ta cena na netu není nijak závratná. Od 650 (C) přes 999(S) až 1400, za těch 650 to celkem jde, snad tam na mě nějakej zbyde, vybral bych mezi prvníma dvěma (C-S)
NHP - Profil | Čt 23.3.2006 18:46:51
Taky jsem o nem premýšlel ale nakonec jsemsi nemohl za něj dát tolik kolik stoji a sel jsem do jinyho tak snad Ti bude slouzit toči se moc pekne a tvar taky super.
NSander - Profil | Čt 23.3.2006 18:46:09
Laky > mě potkáš určitě, ale nepoznáš mě a ani já tebe :-))))))))))
NSander - Profil | Čt 23.3.2006 18:45:23
HP > je moc pěknej, snad bude i kvalitní, ale první dojem 1****, dík
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
22:03NBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












