- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
BVV Rybaření 2006
Ahojte všichni! Protože se s Rybářem chystáme na Rybaření 2006, tak se chci zeptat, koho z vás můžeme potkat u stánku MRKu? :o)
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 23.2.2006 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NSander - Profil | Čt 23.3.2006 18:36:36
Chlapi, seženu tam Mitchell Avocet?? Prosím, prosím, odpovězte někdo......
NMilda - Profil | Čt 23.3.2006 18:32:00
švec:Tak mě napadá,víš,co jsi mi slíbil příště,tak nelelkuj a pracuj,ať to možeš příští rok splnit.....:-))))
NMilda - Profil | Čt 23.3.2006 18:21:19
A ještě jedno foto,už po výstavě na návštěvě u "šošonů".Z šošonového výrazu je patrné,jakou radost měl,když mě uviděl...:-)
NMilda - Profil | Čt 23.3.2006 18:18:20
Ještě při odchodu nastal problém,nechtěli nás pustit vchodem č.4 ven,tak jsme museli sedmičkou a pěkně si to obešli.Kocháč se jim za to pomstil....:-)Ještě jsem zapomněl,že velmi toužil po společné foto s J.Vágnerem,nějak to nevyšlo a byl z toho hodně smutný,ale snad příště....:-)
NMilda - Profil | Čt 23.3.2006 18:11:36
Tak včera jsme na výstavu vyrazili se Zdenálem,švecem a jeho druhou polovičkou,samozřejmě nechyběl Kocháč.U stánku mrku zapózovala Abies Alba s Martinem M.,Rybář utekl ze záběru.Jinak jsme potkali během výstavy hlinomaze,pokecal s námi chvíli Emroy a na pokec došlo taky s dominem.Zdálo se mi,že chybí některé známé firmy.nijak mě nic nezaujalo,jen se mi zrychlil tep,když jsem si potěžkával kaprovou děličku Mystic do JT,ale to bylo tak vše.I když jsem tam nic světoborného nenašel,tak to byl příjemně strávený den a následující pěkný pokec s přáteli v hospůdce.Po výstavě jsme se ještě stavili u šošona a jerzyyho,tam jsme se opět setkali s dominem a s ním byl carpdu.Líto nám bylo těch ryb v bazénu,jejich osud je jasný.
NHP - Profil | Čt 23.3.2006 17:30:10
MrKos: Máš naprostou pravdu, souhlasím se vším co jsi tady napsal, ikdyž i tak jsem si některý veci nakoupil, ale to jak jsem se těšil tak jsem z toho byl zklamany! No treba to někdo jiny vidí jinak je to můj názor.
NZN - Profil | Čt 23.3.2006 17:27:10
MrKos:
přesně tak se na to dívám, byl jsem celý den v Brně, tak jsem se na chvíli stavil. Ostatně od drdy to bylo kousek. Kladně hodnotím pouze seznámení s drdou a setkání s pár lidičkama známýma a dosud neznámým carlosem.
přesně tak se na to dívám, byl jsem celý den v Brně, tak jsem se na chvíli stavil. Ostatně od drdy to bylo kousek. Kladně hodnotím pouze seznámení s drdou a setkání s pár lidičkama známýma a dosud neznámým carlosem.
NMrKos - Profil | Čt 23.3.2006 17:23:19
... nechtěl jsem hodnotit výstavu jako takovou ale když už jste to nakousli tak pár slov přihodím... osobně jsem tam neviděl nic nového ( kromě stánku MRKu ) a můžu naprosto zodpovědně říct že kdybych měl platit cestu, parkování a vstupenku tak bych tam nešel a nebo bych byl potom akorát tak otráven... je to hlava na hlavě a přehnaně velké zastoupení tady má kaprařina ( která mně nezajímá ) .... nakupovat se tam sice dá ale většina nabízeného zboží je k mání na NETu v mnohem větším sortimentu a přitom za lepší ceny.... kladně hodnotím že jsem tam potkal pár MRKmenů a pokecal s MM...
NPvl - Profil | Čt 23.3.2006 16:08:57
Kocháč : dost špatná propagace slušného zacházení s rybou . :o(
NZN - Profil | Čt 23.3.2006 15:54:44
hraji:
dárek manželce z Brna:-)
Budu místo krásných mřížek z okurků a rajčat krouhat vysušenou klobásu. Jinak je pro muškaře cesta na výstavu naprosto zbytečná.
dárek manželce z Brna:-)
Budu místo krásných mřížek z okurků a rajčat krouhat vysušenou klobásu. Jinak je pro muškaře cesta na výstavu naprosto zbytečná.
NHP - Profil | Čt 23.3.2006 15:54:30
kocháč: Jo me jich bylo taky lito hlavne ten jeden kapr na hladine toho mel dost toho mel nekdo odlovit aby se netrpil.
NKocháč | Čt 23.3.2006 15:51:22
Pvl - ®: strávil jsem u bazénu asi půl hodiny. Jsou tam dotlučení chudáci kapři i trofejních rozměrů, do kolečka tam krouží štiky a sumci ( když neleží na dně u stěny namačkaní na sebe) a drobotina se pohybuje zmateně uprostřed u hladiny a ve sloupci. Zajímalo by mě jak skončí tyto ryby po ukončení veletrhu. Jestli je zase bude někdo nakládat do provzdušněných kádí nebo jestli skončí na.....:o)
Podívaná je to pěkná, ale ryby jsou chudáci, kašpárci pro postávající lidi.
Podívaná je to pěkná, ale ryby jsou chudáci, kašpárci pro postávající lidi.
NZN - Profil | Čt 23.3.2006 15:46:50
výstava je super, koupil jsem si tam V krouhač na zeleninu :-)
Kromě SIMMSE, což bylo překvapení, tam není nic. Nemá cenu tam jezdit.
Kromě SIMMSE, což bylo překvapení, tam není nic. Nemá cenu tam jezdit.
NHP - Profil | Čt 23.3.2006 15:46:10
HP: Ja jsem v něm zkoušel jenom angličaky tak nevim, ale mužes to zkusit! :-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
DORADA atlantic, s.r.o. - BIG GAME FISHING
Mezi rybáři z celého světa se už ví, že otevřené moře za průlivem mezi ostrovy Santo Antao a Sao Vicente a otevřené moře...














