- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
České menu do foťáku
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NXpecko - Profil | St 1.2.2006 6:41:21
To je jako bych ja chtel cestinu do Biosu :D
NJVC - Profil | So 28.1.2006 17:10:21
NMilan B. (MB) | Pá 27.1.2006 19:32:27
Jde hlavne o to, ze pokud nekdo zmeni firmware pristroje a neni autorizovanym servisem, vyrobce pak neuzna jakoukoliv reklamacni vadu vyrobku i kdyby to byl zlomeny plast.
Pokud tak moc touzis po ceskem menu, kontaktuj dovozce nebo autorizovany servis ( kontak jsem ti dal v prvnim prispevku) a domluv se s nimi. Priprav se, ze instalace noveho firmwaru te bude stat cca 500 kc, nekdy je to zdarma v ramci sluzeb pro zakazniky.
Jinak pro Xpcko a jim podobne....software ve fotaku se da velice jednoduse nahrat, hlavne z duvodu chyby softwaru, ci jeho poskozeni, pripadne nahrazeni novejsi verzi....vse se muze stat. Znam pripad jedne serie fotaku Kodak, kde po zaplneni karty se fotak zablokoval a nedalo se na kartu dostat, snimky prohlednou, ci smazat....spatne naprogramovany soft.
NXAXAP - Profil | Pá 27.1.2006 19:13:24
NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 27.1.2006 19:05:35
A fakt si nejdřív ověřte co říkáte.
NMarcel - Profil | Čt 26.1.2006 22:50:59
NCeP | Čt 26.1.2006 22:42:05
taky mivam mrazeni v zadech dyz to delam. ale fakt horko mi bylo kdyz jsem flashoval fw ve stolnim DVD a vypadla elektrika. zazrak ze to dopadlo dobre. ufff...
NMarcel - Profil | Čt 26.1.2006 22:29:08
NCeP | Čt 26.1.2006 22:24:59
stejnak je to jak rika ZN. tech par zakladnich funkci se naucis snadno. valnou vetsinu stejnak nevyuzijes, nebo ani nebudes vyuzivat z lenosti tak co. ovladani je jinak vicemene intuitivni tak na tom taky nic neni.
a stejne; pokud nemas smysl pro kompozici, cit pro svetloatd.., tak jsou ti teoreticky znalosti s prominutim k hownu. to ti myslim ZN muze potvrdit. nebo se mylim? spis bych rek ze ne. ostatne je to i muj pripad, tak radeji nasekam desitky, ba i stovky fotek a tech pet sest dobrejch si vyberu.
NCeP | Čt 26.1.2006 22:18:46
Na jeho miste bych ovsem mel velmi vaznou obavu poustet se do toho sam. Nic proti, ale soude podle otazky o tom evidentne nema ani paru, nemluve ze nevladne anglickym jazykem coz by nepochybne pro uspesne flashnuti potreboval.
NCeP | Čt 26.1.2006 22:12:59
NMarcel - Profil | Čt 26.1.2006 21:53:06
EDIT> A ještě jedna zajímavost, někdy ten překlad není přesný....
NZN - Profil | Čt 26.1.2006 21:51:26
víš co, dej tam to zelený políčko, nabo A, nic tím nepokazíš. Budeš spokojený. Až budeš chtít skutečně něco víc, přečti si napřed třeba 30 stránek z manuálu. Češtinu fakt nepotřebuješ.
Nluboš | Čt 26.1.2006 21:46:41
NZN - Profil | Čt 26.1.2006 21:40:34
teď už ti nerozumím vůbec. Podle mne jde o to, přečíst si český manuál, naučit se nastavení. Pak je to jen mechanické opakování danných věcí. S dobrou, pěknou fotkou to nemá nic společného.
NKlikař - Profil | Čt 26.1.2006 21:39:33
Nluboš | Čt 26.1.2006 21:35:07
NZN - Profil | Čt 26.1.2006 21:28:12
nechtěl jsem ragovat, ale nějak mi to nedalo. Proč vlastně chceš tu češtinu do toho foťáku?
Npajda - Profil | Čt 26.1.2006 20:49:20
NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 26.1.2006 20:47:45
Nluboš | Čt 26.1.2006 20:43:39
NJVC - Profil | Čt 26.1.2006 20:31:57
NCeP | Čt 26.1.2006 19:23:44
NCeP | Čt 26.1.2006 19:19:46
NXpecko | Čt 26.1.2006 19:09:24
Taky by me zajimalo kdo ti rekl ze do fotaku jde nahrat vit.I kdybys ho nahral na CArcu tak ti nic neudela,protoze uz od vyrobce je tam nesmazatelnej software.To te strasil 2letý kluk ne?
jo a cesky menu jako katalog si ktomu nedostal nebo co?kdyt je to panasonic.
S pozdravem pocitacovej maniak.
p.s vir nikdy neznici fotak.
NLadis - Profil | Čt 26.1.2006 13:09:57
Doporučuji např. http://forum.grafika.cz/list.php?140
NMilan B. (MB) | Čt 26.1.2006 7:08:40
Kde to žije - všechna témata
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:57NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 30
15:57NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











