- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co zlepsit na praci svazu?
uvedomte si ale, ze clenska zakladna ma zajem o chytani kapru a jejich prisvojovani. toto je neprustrelne a meli bychom to respektovat.
predem upozornuji ze budu mazat vsechny prispevky, ktere sem nepatri, jako napr. zminky o privatizaci, nadavky na svaz apod.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NPan Slamáček | Čt 19.1.2006 11:57:51
Nstrejka - Profil | Čt 19.1.2006 11:51:50
Nhraji - Profil | Čt 19.1.2006 11:49:20
Ale zase přicházejí další noví členové. Je to koloběh, který se někde ustálí, i když bude revírů méně.
NPan Slamáček | Čt 19.1.2006 11:48:58
Nhraji - Profil | Čt 19.1.2006 11:44:17
V této otázce jsem napsal jen to, co považuji za jediný rozumný a podle stanov přípustný způsob, jak něco v MO prosadit. Nikomu jsme nic nenutil, za nic jsem se neschovával.
Nstrejka - Profil | Čt 19.1.2006 11:42:01
Npupak | Čt 19.1.2006 11:33:05
Nstrejka - Profil | Čt 19.1.2006 11:21:50
NPan Slamáček | Čt 19.1.2006 11:16:48
NFrk - Profil | St 18.1.2006 21:42:05
Npific | St 18.1.2006 21:38:51
NFrk - Profil | St 18.1.2006 21:36:57
Možná, že pro ilustraci bys to mohl (pouze)bodově -má dáti --dal - sepsat v samostatné otázce. Ostatní rádi pomůžou, že.
Zase krůček.
NFrk - Profil | St 18.1.2006 21:29:35
NFrk - Profil | St 18.1.2006 21:18:16
Drtivá většina zde diskutujících se snaží přijít v dobrém se svou troškou do mlýna (ikdyž se jim to třeba zrovna nepovede) a nějakého výsledku byť částečného se dopídit či načerpat dobrý nápad.
Ač v mnohém máte pravdu, poslední dobou zjišťuji, že opravdu nezapomínáte většinu diskutujících svými jízlivými poznámkami setřít.
Nevím, jestli to u vás je běžné nebo se jedná pouze o trénink, či se tím něčemu bráníte.
Možná, že si myslíte, že proti vám něco mám. Ne opak je pravdou. Jen bych vás chtěl požádat o více střízlivosti a střídmosti k ostatním. Ne všichni jsou kováni v oboru a ne všichni dokáží ihned formulovat myšlenky tak, aby byly pro všechny stopro srozumitelné.
A k vaší připomínce.Já jsem jen základní článek celého tohohle systému a za mne bohužel musí mluvit práce a musí být vidět výsledky (nevím, jestli to bylo řečeno srozumitelně).
Větě - Zatím jsem od vás nic podnětného a zajímavého nečetl, nic co by se dalo schovat za cokoliv - nerozumím. Já musím dělat přesně a něco za něco schvávat nemůžu, protože na mé pozici by mi to neprošlo.Jsem totiž pod očividnou kontrolou základny. Pokud jsem požádán (nad rámec svých konkrétních povinností), dokážu pomoci ale tak aby to bylo v mé moci a bylo to konkrétní. Proto ode mne zde moc všeobecných příspěvků najít ani nemůžete. Suplovat práci nadřízených orgánů, děkuji nechci, za to jsou placeni jiní a dobře. Jediná konkrétní věc co mě v téhle chvíli napadá je, že kdyby opravdu každý zodpovědný ve Svazu dělal tak jak má, možná, že by se opravdu něco pohnulo.
Ale hlavně, že spolu kopeme za jeden tým. Takže všechno v dobrým ;)
NZN - Profil | St 18.1.2006 18:51:06
nerozumíme si. Nejdo o to, co chceme, a vůbec ne o nějaké důvody, jde o princip fungování něčeho v daném prostředí. Ty se snažíš zachránit Titanic, já vím, že Titanic zachránit nejde. Argumentuji prokazatelnými fakty, ty se honíš za chimérou a snažíš se odálit neodvratitelné. Tato situace jen oddaluje nápravu.
A vůbec mi při argumentaci nejde o soukromé ruky, jen o funkčnost a zlepšení současného stavu. Ruky, neruky.
NKakao - Profil | St 18.1.2006 18:39:36
NPan Slamáček | St 18.1.2006 9:38:00
Levit> to prave dost zalezi na tom co chces menit... o mirach ryb, dobe lovu, tedy o tom co upravuje zakon by to byt asi nemelo, nebo jenom byt nemelo!
NLEVIT - Profil | Út 17.1.2006 23:39:11
NLEVIT - Profil | Út 17.1.2006 23:06:10
NXAXAP - Profil | Út 17.1.2006 16:32:57
Slamak: co se zda, to je sen :-) a chyb delam spoustu, to si pis! :-)
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











