- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Norsko 2006
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NIGI | Čt 1.6.2006 15:04:09
Ahoj, chceme ist tohto roku do Norska, ale potrebovali by sme poradit - cestovku, lokalitu atd. Za kazdu informaciu vopred dakujem.
Njanka | Út 4.4.2006 11:23:55
Tak to jsi mel stesti! Kam jezdis? Jsem vdecna za kazdou novou informaci!
Jizni Norsko je drazsi nez treba stredni - jezdi tam nejen Nori,Svedove, ale v posledni dobe taky strasne moc Anglicanu. To vis - turisticka oblast. Ale opet plati - porovnat. Ale ted by se to mohlo vyrovnat s tim levnejsim trajektem. (hihi - dnes jsem cetla, ze Color Line zrusila rychlostni priplatek na trase do Kristiansandu - jen ten delal 64,- EUR!)
A s tema zahranicnima CK mas taky pravdu - jezdime celou dobu pres nemeckou CK. Lepsi ubytovani, lepsi lode, lepsi sluzby, casto o hodne nizsi cena. Adresy jsem psala niz ...
Nvraník - Profil | Út 4.4.2006 8:31:50
se vším souhlas, jen jsem u majitele nikdy nedostal chatu resp. dobrou loď (ta je mnohem dražší než ubytování) dráž než přes cestovku. Teda pokud to není v jižním Norsku, se kterým nemám žádnou zkušenost. Žádná česká cestovka nemá dobré ceny, protože má málo zákazníků......I v Německu jde zájezd pořídit levněji a cestovky tam ovládají nejlepší chaty.
Njanka | Út 4.4.2006 7:57:25
Co se tyce cestovek, ze jsou drahe - jak ktere.
Jezdime do Norska uz 12 let a vetsinou to delame tak, ze cast dovolene cestujeme a pak na zaver zustaneme na jednom miste, kde uz mame objednanou chatu i lod.
Casto primo od majitele dostanes ubytovani s lodi draz, nez pres cestovku. Maji totiz spolu smlouvy. Vyplati se porovnat. Jen musi clovek vedet, kam se obratit. Navic u CK mas jistotu reklamace apod.
Jinak mas pravdu s tim cestovanim a poznavanim - tuto cast dovolene bych nevynechala ani za nic. Za ty roky uz mame taky spousty pratel po cele Skandinavii, kteri zase navstevuji nas.
Aaach jo - uz bych zase jela ...
Njanka | Út 4.4.2006 7:49:54
Jak jste si to zkouseli na tech strankach, tak jste videli, ze ceny se meni za cestu tam i zpet podle data a hodiny. Pres internet se to da objednat a rovnou i zaplatit kartou.
Jinak cesta trva 2 hodiny. Pokud se podari ziskat jeste jizdenku tam a zpet za tech 18,40 - je uspora 200 EUR oproti Svedsku. Najede se asi o 100 km vic. Jak jsem uz psala - zalezi na kazdem, odkud jede a jak se mu to vyplati. Kdo jezdi napr. ze sev. Moravy pres Polsko - pro toho to asi zajimave nebude.
Ale je dobre o te moznosti aspon vedet.
Nvraník - Profil | Po 3.4.2006 18:23:56
pro Karlose
přispivatele maj pravdu, vykašli se na cestovky, jsou drahé a mnohem lepší je tam jet po vlastní ose. Trajekty koupíš v ČR, chatu zaplatíš přes síť, když pojedeš na sever na pořádné ryby uvidíš kus krásného Švédska, když výše i Finska. Zastavíš kde chceš, chytáš kde chceš. Všude se domluvíš anglicky. Chat k pronájmu je spousta - nakonec se s majitelem můžeš třeba u becherovky i spřátelit a ukáže ti místa na chytání.........
NJirkač - Profil | Po 3.4.2006 18:14:59
NV.K. - Profil | Po 3.4.2006 16:08:28
Nšeptal - Profil | Po 3.4.2006 14:34:21
NOBr - Profil | Po 3.4.2006 13:52:32
Nšeptal - Profil | Po 3.4.2006 12:48:33
Njanka | Po 3.4.2006 8:35:02
Blizsi info taky mozne u me.
Njanka | Po 3.4.2006 8:31:14
ktera jezdi od dubna z Danska - Hanstholm - Kristiansand. Ceny za jedno auto, jednu jizdu a do 7 osob zacinaji od 9,20 EUR. Mnohdy se to vyplati, spocitat si kilometry a cenu za trajekt pres Svedsko.
Ntrins - Profil | Pá 13.1.2006 15:30:36
NKarlos | Pá 13.1.2006 11:55:21
Ntrins - Profil | Pá 13.1.2006 9:28:26
Kde to žije - všechna témata
15:43NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 29
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
6:54NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











