novoroční PFky

Blíží se konec roku a tím i všemožná přání jak zde na MRKu tak i v normálním životě.Vím, že mezi námi jsou i tací umělci, kteří svými orginálními povedenými novoročními přáními dokáží pobavit i druhé.
Pochlubíte se ?
Autor diskuse: Frk - Profil , 18.12.2005 všeobecné - ostatní
96 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NMarcus - Profil | Čt 29.12.2005 13:36:39

    NBulk - Profil | Út 27.12.2005 11:10:20

    Tak se taky připojím s přáním všeho nej do nového roku

      NFrk - Profil | Ne 25.12.2005 15:46:19

      Detreux/ ..tak ti teda pěkně děkujem.....

        Ngoldcarp - Profil | So 24.12.2005 21:13:41

          NDetreux - Profil | So 24.12.2005 21:07:02

          ja už to teda daval do plkarny ale tak ještě jednou- vesele vanoce a štastný nový rok přeju všem rybářum, nerybářum i antirybářum.... Detreux

            NOndra (carpman) - Profil | So 24.12.2005 18:01:00

            brach: To mi dneska chodí pouze od rybářů ...že by byl Ježíšek rybář?:-))

              Nbrach - Profil | So 24.12.2005 17:53:44

              Právě mi přišel mejl od Ježíška - cituji:
              "Půjčil jsem si milion,
              měl jsem dárků kamion,
              neplatil jsem splátky,
              vzali si to zpátky.
              Nezbyl ani dáreček,
              vzali mi i domeček.
              Neplatil jsem daně,
              vzali mi i saně.
              Nevím si už rady,
              sob mi chcípnul hlady.
              V lese mám teď pelíšek,
              kašlu na vás!

              Ježíšek

                Nantony - Profil | So 24.12.2005 15:09:10

                Já Vám všem taky přeju co možná nejkrásnější vánoce a ať najdete pod stromečkem něco na na ty naše ryby, omlouvám se všem, koho jsem v příspěvcích, či otázkách, za uplynulý rok nějak urazil (samozdřejmě nechtěně) a doufám, že nikdo z Vás neřeší můj problém, jestli dál chodit na ryby, nebo se na to kvůli více času s rodinou na ryby vykašlat.Samozřejmě každému přeju hodně úlovků a pokud možno co nejvíc se jich snažte v pořádku vrátit do jejich živlu.Antony.

                  Nxycht - Profil | So 24.12.2005 14:33:58

                  Přeju všem krásný vánoce a do novýho roku 2006 vše nejlepší, hlavně zdraví, štěstí a úspěchů a samozřejmě bohatý úlovky :-)

                  roman: to je pohodička :-)) tak to má bejt :-)

                    NRendy - Profil | So 24.12.2005 14:19:07

                    Všem pohodovým rybářům přeji adrenalín v krvi z rybařiny.

                      NJapčák - Profil | So 24.12.2005 12:46:58

                      dudu - opravdu paráda, škoda že to nebylo o něco dříve (přestrojovat to už nebudu :-) no příště! A mimo jiné to má několik výhod - kontrola po sezéně, nerozbije se to ale ta umělina co máme je malá :-) Takže hlavně se dožít příštího roku (platí pro všechny) a koupit nějaký větší strom :-)

                        Njepice.cz - Profil | So 24.12.2005 11:57:36

                        dudu: jak dlouho to trvalo?

                          Nroman - Profil | So 24.12.2005 11:48:25

                          ¨vŠe nej v novém roce !

                            NAbies Alba - Profil | Pá 23.12.2005 18:48:48

                            dudu: Super nápad! :-D

                              Ndudu - Profil | Pá 23.12.2005 18:45:43

                              Vase zprava

                                NBRABEC - Profil | Pá 23.12.2005 16:35:50

                                pohodové svátky všem MRKmenům;-)

                                  NŠlehy | Pá 23.12.2005 16:15:17


                                  Všem přeji krásné Vánoce a spoustu splněných přání.

                                  Kdyz suka sob soba,
                                  maji radost oba.
                                  Santa place, vola na ne:
                                  kdo potahne moje sane?
                                  Na sane ti santo jebem,
                                  letos nikam nepojedem.
                                  roznes zpravu celym svetem
                                  a vyrid od nas vsem detem:
                                  zadny darky necekejte
                                  a radsi si zasukejte
                                  -kdo suka ten nezlobi tim se radost nasobi:)

                                    NVláďa S. - Profil | Pá 23.12.2005 11:33:47

                                    Připojuji se ke všeobecnému poplácávání se po zádech na konci roku :-) a přeji fšem krásné svátky a v příštím roce samé přítulné rybišky ...

                                      NLEVIT - Profil | Pá 23.12.2005 0:51:42

                                      .

                                        NLEVIT - Profil | Pá 23.12.2005 0:48:02

                                        Pěkný svátky a vše nej všem :-)

                                          NVokoun - Profil | Čt 22.12.2005 18:34:32

                                          .

                                            Nsosed - Profil | Čt 22.12.2005 17:17:12

                                            Mnoho uspechu v dalsim roce preje sosed

                                              Njindra - Profil | Čt 22.12.2005 16:17:12

                                              Hodně úlovků a pohodu u vody přeji Všem MRKařům

                                                NMaty - Profil | Čt 22.12.2005 13:30:05

                                                Honza Pok: DÍKY

                                                  NJirka D. - Profil | Čt 22.12.2005 13:20:13

                                                  Naší rybářské šlechtě

                                                    NNOVIS - Profil | Čt 22.12.2005 13:18:14

                                                    drda: :o))

                                                      Ndrda - Profil | Čt 22.12.2005 13:11:52

                                                      NOVIS: spočítaný to máme (bohudík) všichni :o)

                                                        NNOVIS - Profil | Čt 22.12.2005 13:06:48

                                                        Japčák: Já už to mám (bohužel) spočítaný ... :o)))

                                                          NJapčák - Profil | Čt 22.12.2005 12:58:18

                                                          NOVIS - jo pěkné, možná to bude i chutné ale Ty raději počítej a počítej ať si na TO vyděláš :-))) Na vánoce, na zdraví, na život, na vše co je dobré - letošní chrrrst.

                                                            NStandas | Čt 22.12.2005 12:55:33

                                                            Honza Pok.: Ty bláho tak ten článek mě vzal. Je to nádherná myšlenka. Jsem rád že jsem si ho moh přečíst.

                                                              Ndrda - Profil | Čt 22.12.2005 12:47:45

                                                              Honza Pok.: pěkný článek, pěkné fotky. Díky.

                                                                NNOVIS - Profil | Čt 22.12.2005 12:44:02

                                                                Celému MRKu přeju do nového roku spoustu krásných zážitků u vody i mimo ni a velkou láhev novoročního koktejlu. Zde je recept:

                                                                5 hrnků lásky
                                                                4 hrnky přátelství
                                                                3 hrnky důvěry
                                                                3 hrnky věrnosti
                                                                2 hrnky odpuštění
                                                                10 polévkových lžic naděje
                                                                5 polévkových lžic úsměvu
                                                                hodně sluníčka

                                                                Smícháme lásku, přátelství, věrnost a důvěru, přidáme odpuštění, posypeme nadějí a pečeme s úsměvem ve sluneční záři. Podáváme velkou sklenici denně.

                                                                  NHonza Pok. - Profil | Čt 22.12.2005 11:37:13

                                                                  Kdyby mezi Vámi byl někdo, kdo sledoval pořad Zpět k pramenům, tak se mrkněte na: http://www.raft.cz/clanek.aspx?ID_clanku=603
                                                                  kde je moje PF, inspirované tímto pořadem. Takže všem hodně čisté vody, plné ryb, co také někdy vezmou :-)

                                                                    NStandas | Čt 22.12.2005 11:30:13

                                                                    Vase zprava

                                                                      NAban - Profil | Čt 22.12.2005 10:37:07

                                                                      Spousty záběrů v roce 2006 přeji všem :-)

                                                                        NKocháč | Čt 22.12.2005 10:10:52

                                                                        Díky MRKu jsem tento rok poznal spoustu nových přátel ať osobně ševce,šošona,jerzyyho,macina. MrKose,....tak i elektronickou cestou Vás ostatní:-) Přeji zdraví a spoustu kladných rybářských zážitků v roce příštím a speciálně přeji RC a MM :-) Ať to dobře de kurňa chlopi:-)

                                                                          Npobřežní candát - Profil | Čt 22.12.2005 10:10:17

                                                                          Z vlastní produkce ... Jinak všem všechno nej v roce 2006

                                                                            NKassaführer - Profil | Čt 22.12.2005 10:07:50

                                                                              Npajda - Profil | Čt 22.12.2005 9:06:38

                                                                              Emroy - ®:
                                                                              Krása, dík.
                                                                              Děkuji všem, co mi poslali přání a přeji Vám všem tady krásné Vánoce, šťastný a zdravý Nový rok.

                                                                                Nmaxwell - Profil | Čt 22.12.2005 8:58:33

                                                                                  NEmroy - Profil | Čt 22.12.2005 8:58:18

                                                                                  Já teda taky přispěji k přáníčkám http://www.millan.net/funp/100/deerz3.swfo Novýho roku....

                                                                                    NFrk - Profil | Čt 22.12.2005 8:36:10

                                                                                    Kolči/ Ten si musel žít -jako kapr v žitě- líbí...;))
                                                                                    ZN/ No jo, kvalitka. Stará, dobrá, černobílá, pořád v módě, pořád in...

                                                                                      NZN - Profil | Čt 22.12.2005 6:16:08

                                                                                      Vase zprava

                                                                                        NKolči - Profil | Čt 22.12.2005 0:03:13

                                                                                          NKolči - Profil | Čt 22.12.2005 0:00:46

                                                                                          také přispěji svou troškou do mlýna

                                                                                            NFrk - Profil | St 21.12.2005 20:32:36

                                                                                            Omlouvám se autorovi, ale ta PFka na rok 2004 se mi hoodně líbila, tak pro inspiraci ji sem znovu vkládám ;)) Ps. Stačilo by vyměnit jen poslední číslici.

                                                                                              NFrk - Profil | St 21.12.2005 20:26:49

                                                                                              Petrson/ Tohle nevadí.. Při čtení jsem taky dostal chuť taky něco zobnout.;))

                                                                                                NAbies Alba - Profil | St 21.12.2005 16:21:27

                                                                                                Rybář&AA

                                                                                                  Nharpunar - Profil | St 21.12.2005 16:16:27

                                                                                                  xychtíku,na mne při toulkách kolem vody občas skočí básnická můza.Tak hezké svátky tobě a všem!

                                                                                                    Nmedvěd - Profil | St 21.12.2005 14:24:38

                                                                                                    Toulovec:a pak prý sníš málo

                                                                                                      NFilous - Profil | St 21.12.2005 14:14:59

                                                                                                      toulovec: ta druhá je super !

                                                                                                        NPetrson - Profil | St 21.12.2005 14:01:13

                                                                                                        >> Medvěd > dnes mě to čeká zase, tak si česnečku zítra nejspíš zopakuju. Však se tu potkáme.:-)

                                                                                                        >> Frku, promiň že to tady trochu balastím.

                                                                                                          Nmedvěd - Profil | St 21.12.2005 13:57:10

                                                                                                          Petrson:tak to jo,chápu.Po večírku taky nemusím nijak brzo snídat

                                                                                                            NPetrson - Profil | St 21.12.2005 13:01:54

                                                                                                            >> Medvěd > už to trošku napravila česnečka. A je mi blaze :-)

                                                                                                              NToulovec | St 21.12.2005 12:35:12

                                                                                                              .

                                                                                                                Nmedvěd - Profil | St 21.12.2005 12:35:01

                                                                                                                Petrson:ta životospráva

                                                                                                                  NToulovec | St 21.12.2005 12:34:55

                                                                                                                  tož jen na rychlo

                                                                                                                    NPetrson - Profil | St 21.12.2005 12:07:58

                                                                                                                    >> Medvěd > Teda, takhle na mě. Já jako mukl už od 6 na nohou... I když, pravda, s tou snídaní eto moje dělo.. Asi si jdu namazat brzdu margarínem:-(

                                                                                                                      Nmedvěd - Profil | St 21.12.2005 11:49:34

                                                                                                                      Petrson:máš vstávat jako pracující člověk

                                                                                                                        NPetrson - Profil | St 21.12.2005 11:31:19

                                                                                                                        >> Mňam, takhle po ránu mi dělat chutě, když jsem ještě nesnídal... :-)

                                                                                                                          NPike | St 21.12.2005 11:24:49

                                                                                                                          LSD. Povedene, moc se mi to libi. Ty podkovy bych si dal, take je to velice vkusne doplneno oblohou.

                                                                                                                            NFilous - Profil | St 21.12.2005 11:19:51

                                                                                                                            LSD: ty masaři styď se.

                                                                                                                              NLSD | St 21.12.2005 10:43:30

                                                                                                                              Chyť a sežer :-)))

                                                                                                                                Nxycht | Út 20.12.2005 18:05:31

                                                                                                                                harpunar: to nemá chybu :-) fakt pěkný...vlastní tvorba? :-)

                                                                                                                                  NRoman C. - Profil | Út 20.12.2005 17:03:14

                                                                                                                                  Naše MRKacky PFko muzete omrknout na uvodni strance v aktualitach :-)

                                                                                                                                    NMatrix | Út 20.12.2005 16:56:24

                                                                                                                                    Iceman: Ja jsem nevedel kolik mam dat backingu, tak jsem se mechal poucit od prodejcu v e-shopu ve kterem jsem to kupval a tam mi rekli, ze staci 20m backingu, tak jsem ho na to namotal a zjistil jsem ze backing ani nebude videt protoze zaujima maly objem civky....jinak backing ma fluo zluto-zelenou barvu....;)

                                                                                                                                      NIceman - Profil | Út 20.12.2005 14:57:33

                                                                                                                                      Matrix: kurňa co to je - oranžovej backing pod oranžovou sňůru. Musíš taky trošku dbát na design, ne? :o))

                                                                                                                                        Nsosed - Profil | Út 20.12.2005 14:55:14

                                                                                                                                        Tady davam neco z Matrixovi tvorby, mu to nejde poslat tak to sem davam ja..

                                                                                                                                          Njepice.cz - Profil | Út 20.12.2005 13:42:28

                                                                                                                                          jeste si dovoluji sem hodit jednu fotecku, uz posledni

                                                                                                                                            Njepice.cz - Profil | Út 20.12.2005 13:32:30

                                                                                                                                            drda: diky, jen sem myslel ze to prave neni nejlepsi prace, proto ta skromnost. asi sem dam jeste jednu... tyhle fotky jsou z jednoho pritoku dyje- granickeho potoka

                                                                                                                                              Ndrda - Profil | Út 20.12.2005 13:29:18

                                                                                                                                              jepice.cz: nač ta skromnost? Mně se to líbí :-)

                                                                                                                                                Njepice.cz - Profil | Út 20.12.2005 13:23:00

                                                                                                                                                sice nic moc ale aspon sem taky neco prispel

                                                                                                                                                  Nharpunar - Profil | Út 20.12.2005 12:06:07

                                                                                                                                                  Báseň veskrze pozitivní:
                                                                                                                                                  Všem klukům a holkám
                                                                                                                                                  kteří loví u vody
                                                                                                                                                  přeji hodně rybek
                                                                                                                                                  celý pytel pohody!
                                                                                                                                                  Pokud ovšem uvidí
                                                                                                                                                  lovit nějaké prase
                                                                                                                                                  kopněte ho do řiti
                                                                                                                                                  dnes a zítra zase!

                                                                                                                                                    NFishky - Profil | Út 20.12.2005 2:26:00

                                                                                                                                                    Estefano - dik, jsem se s tim taky patlal :))

                                                                                                                                                      NEstefano - Profil | Út 20.12.2005 2:19:05

                                                                                                                                                      Fishky, to jsi udelal nadherne - stahnul jsem si to...
                                                                                                                                                      Vyjadruje to (s ohledem i na film) nasi cistou rybarskou povahu a lasku... Stejne jako puvodne te veverky k zaludu...